reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Nom pisz jak co [emoji10] ja dziś biorę moje niewyzyte dzikusy ( mąż i córki) na basen... niech się wyzyja [emoji23]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Boziu jeszcze 10 min... Nogi mi dretwieja....

A co pichcicie dziś dziewczyny [emoji4]?

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boziu jeszcze 10 min... Nogi mi dretwieja....

A co pichcicie dziś dziewczyny [emoji4]?

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzies czytałam ze nie ma udowodnionego wpływu utrzymania nóg w górze na zajście w ciążę mi po inseminacji lekarz kazał leżeć prosto jakby chciał żebym otrzymała nogi w górze pewnie łóżko by odwrócił do góry nogami. Także Andzia daj spokój co ma dolecieć i tak doleci


" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Mówisz serio? Mój ginekolog kazał mi leżeć 30 min z nogami do góry!
A to teraz jestem w kropce [emoji4]
Hehehe

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mówisz serio? Mój ginekolog kazał mi leżeć 30 min z nogami do góry!
A to teraz jestem w kropce [emoji4]
Hehehe

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Opinie są podzielone sama przez te dwa lata leżałam pól roku w tak zwanej świecy aż mnie plecy i żołądek bolał i efektów brak no ale co lekarz to inna opinia probuj jak chcesz ja przestałam się tak katowac z perspektywy czasu wodze ze im więcej się starałam i kombinowalam tym gorzej [emoji12] ale jak masz później mieć wyrzuty to pewnie trzymaj [emoji8]

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Aga ja robię na szybko obiad bo zapowiedział mi się brat z córkami więc czas mnie goni[emoji23][emoji23][emoji23] mój syn życzył sobie na dziś spaghetti i rosół hehe

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ale Cię rodzina obsiada :-D zostań bohaterem w swoim domu ;-) :-D u mnie już prawie finito z garami. Zapowiedział się kuzyn z narzeczona. Będą zapraszać na wesele ;-)
 
Do góry