reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Mnie gin zlecił conceive plus bo on dodatkowo wspomaga zapłodnienie. Plemniki mają łatwiejsza droge. Dodatkowo ten preparat nie powoduje infekcji i nie przeszkadza plemnikom. Gin kazał uważać z tymi poślizgiami, podobno wiele źle działa na wojowników ;-).
Mam conceive plus ale używałam go jedynie przy owulacji bo jak owu nie ma to szkoda nawet tracić a tani nie jest. Wstaje dziewczynki ostatni dzień pracy i wolne do środy .
Mam lenia potężnego. ..
Gdzie moje drogie wybieracie się na sylwestra?
Ja jeszcze nie mam pomysłu wszystko samo się wykluje: -)
Moja temp dzisiaj 36.3 taka sama jak wczoraj byle do @

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Dupka brałam kiedyś 2x1 od 17 dc (moje cykle mają 33-36 dni) przez 10 dni. Potem gin zmienił mi na luteine i biorę 2x1 przez 14 dni. Dużo lepiej po luteinie bo nie mam plamien brązowych przed i po @ a cykle w miarę równe po 33dni.
A sprawdzasz kiedy masz owu? Bo luteina blokuje owulke, dupek podobno nie ....

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
U mnie końca nie widać ;-) dopiero wyszlam z garow a jeszcze sprzątanie ostateczne i dekoracja stołu ;-). To moja 1 Wigilia u mnie w domu z rodziną ze strony meza plus moja czesc. Jestem mężatką dopiero od maja 2016 ;-) debiut w roli pani domu. Trzymajcie kciuki ;-). A co do naszych ciążowych spraw to robiłam wczoraj owu test i 1 kreska a dziś pojawiła się też 2 choć taaaaaka cieniutka i blada ... hmmm
 
Wesołych świat kochane moje sliczne staraczki ciepła domowego , bardzo udanych starań, oraz spełnienia marzeń kochane i wszystkim dwóch kresek skarby kocham was :-*:-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Zdrowych wesołych Świąt spedzonych w rodzinnym gronie :) My jesteśmy u brata więc mam minute żeby skorzystać z tel [emoji23]odezwe się po powrocie [emoji4][emoji9][emoji9]
1514103261-80b31508d978f06b-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry