reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

to i my sie pochwalimy :)
generalnie na calkowita nauke chodzenia bez pampka czekamy do wiosny; ale wieczorkiem (w ramach oszczednosci kiedy do mycia zostalo jakies 30 minut :-) ) i rano puszczamy mala tak kolo 0,5 -1 h w samych majtach; mala jeszcze nie krzyczy jak chce siku tylko wali w rajstopy i dopiero wtedy zaczyna marudzic (mokre gacie jej przeszkadzaja) ... wiec ja ja szybciutko do lazienki, rozbieram i (uwaga tu jest nasz sukces) - siadamy bez problemu na nocnik :) wczoraj nawet kilka kropelek polecialo w nocnik za co mala zostala nagrodzona owacjami na stojaco :)
 
reklama
No i po kilku dniach, kiedy to Jagoda chętnie siadała na nocnik i mówiła siku i kupa (co prawda po czasie, ale zawsze to coś) od weekendu znowu zero sygnałów :(

Idziu - gratuluję i oby tak dalej :)
 
reklama
hihihi :-D

Idzia gratualcje!!! Joaśka ty choc miałas namiastkę tego fajnego uczucia, gdy dziecko woła, ja to sobie jeszcze pewnie dłuuuuuugo poczekam. Na razie temat zostawiliśmy.
 
Do góry