reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

reklama
Tak, bo Twoje dziecko zaplapalo o co chodzi. Ale jakby nie umialo i nie bylo do tego gotowe fizycznie, to wtedy takie metody podchodza pod znecanie sie psychiczne.
Zauwaz ze on tego musial sie bardzo przestraszyc skoro od razu sie nauczyl i bal sie nasikac w pampersa. A co jesli dziecko by sie bardzo balo a mimo wszytsko nie umialo jeszcze za kazdym razem komunikowac swojej potrzeby??
 
Nie no Jaska - przesadzilas :-D
Teraz kazda z nas zanim cos napisze bedzie kazde slowo weryfikowala w slowniku - kompleksow sie przy tobie nabawimy ;-)
 
A dlaczego on sie brzydzil????U nas Victor interesuje sie swoja"produkcja"Zainteresowanie to rzecz normalna.Ta metoda mi tez sie nie podoba ale kazdy robi jak uwaza.
 
Nie no Jaska - przesadzilas :-D
Teraz kazda z nas zanim cos napisze bedzie kazde slowo weryfikowala w slowniku - kompleksow sie przy tobie nabawimy ;-)

Bez przesady :) każdemu błędy się zdarzają
Ale żebym się aż tak musiała skupiać, żeby zrozumieć o co chodzi w poście.
 
No co ty:szok:u nas zainteresowanie pelna para:yes:To jak u Iguni od Asiun hehe pamietam co kiedys zrobila:-Djak by tak Victora zostawic tez bym miala to samo
 
Co do zainteresowania Inguni, to ona ma szerokie w tym względzie:baffled:
Jak jestem sama z nią to nie mam wyjścia i muszę się zgodzić na jej towarzystwo w intymnych momentach;-)
Zawsze sie pcha ze mną do toalety i musi potem zajrzeć do kibelka (chcie łołacić czyli zobaczyć:-)) - a jak się przy tym cieszy jak coś zrobię:-) - to chyba taka nagroda dla mnie, bo my się cieszymy jak ona zrobi to ona też chce być miła:-D:-D:-D - i nawet mnie chwali - normalnie niezła szopka:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry