reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Karolinao z mojej Zosi to bojazliwy czlowieczek, ona musi byc pewna ze jej sie nic nie stanie to dopiero sie odwazy cos zrobic.

Cudne te Wasze dziewczyny, sliczniutkie.
Co Vivcia ma na raczce?
 
reklama
Dziewczyny śliczne te dzieciaczki nam wyszły :) jestem szczęśliwa ze tak wszystkim nam się udało szczęśliwie donosić ciąże i ze po tych złych dniach przyszły w końcu dobre wspaniałe i niezapomniane chwile :) warto walczyć dla takich uśmieszków jak maja nasze maluszki ;) jesteśmy fighterki jak żadne inne i jestem z nas wszystkich mega dumna :)
 
Karolinao z mojej Zosi to bojazliwy czlowieczek, ona musi byc pewna ze jej sie nic nie stanie to dopiero sie odwazy cos zrobic.

Cudne te Wasze dziewczyny, sliczniutkie.
Co Vivcia ma na raczce?

To bransoletka z grawerką i serduszkiem .
No troszkę mnie to nie pokoi ze ale może do roczku coś się ruszy
Pozdrowionka
 
Dziewczyny śliczne te dzieciaczki nam wyszły :) jestem szczęśliwa ze tak wszystkim nam się udało szczęśliwie donosić ciąże i ze po tych złych dniach przyszły w końcu dobre wspaniałe i niezapomniane chwile :) warto walczyć dla takich uśmieszków jak maja nasze maluszki ;) jesteśmy fighterki jak żadne inne i jestem z nas wszystkich mega dumna :)

Tak jest mamy piękne dzieciaczki za te nasze nie przyjemności [emoji8]
 
hej mamuśki co u was ???
M y znów szpital :sad::oo2: mamy 3 dniówkę od poniedziałku gorączka 40 stopni której nie daje sie zbić dziś już lepiej jesteśmy w domku wysypało ją ale mocz wyszedł z leukocytami i bakteriami czekamy na powtórny wynik i na posiew
 
Moja Zosia tez miala goraczke, zrobilam jej dwa testy na crp ale na szczescie nic w nich nie wyszlo. Tempera skokowo do 40 stopni i w pierwszy dzien bez goraczki wysypka. Wrznela sie tez Zosi gorna jedynka wiec to moze przez to. Sama nie wiem.
Oliwcia jak zdrowie Gosi?

Pozdrawiamy z wakacji, Zoska az sie trzesie do wody
IMG_20180803_114826.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180803_114826.jpg
    IMG_20180803_114826.jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 1 078
Oliwcia jak zdrowie Gosi?

Pozdrawiamy z wakacji, Zoska az sie trzesie do wody
Zobacz załącznik 884722
No niby juz lepiej dzisiaj ja wysypalo wiec wiemy ze to to ale było ciężko ciagle temp _40 i powyżej mawet po lekach nie schodzila :-( jeszcze ten mocz powtorzylam dzis ogólny plus posiew i ogólny powinien byc dzis po południu a go niema jestem mega zła bo zostaje na weekend z jednak wielka nie wiadoma ......

Super ze sie wczasujecie my jedziemy 15 na mamy urlop juz nie moge sie doczekac
 
Jak tam dziewczyny dzieciaczki zdrowe?? Minęło najgorsze? Jak sobie radzicie w te upały?

U nas przez ta gorączkę wszystko się poprzestawiało. W nocy co godzine wstajemy czasem częściej a już było ładnie Sara wstawała o 1 w nocy dopiero i potem co dwie godziny i teraz dupa...eh co zrobić. A tak to ok. Zaczęłam dawać młodej to co jem do próbowania i uczymy się nowych smaków :-)
 
Oliwcia a jak nerki???

Nikusia po mału zwyczaje powrócą, potrzeba paru dni.

Dalam wczoraj Zosi kilka winogron, domowych, nie pryskanych bez pestek i skorek, dzis zrobila 5 kupek, a zanim sie zorientowałam ze to moze przez nie zjadala jeszcze jedno .
Mamy 4 zabki :)
 
reklama
Oliwcia a jak nerki???

Nikusia po mału zwyczaje powrócą, potrzeba paru dni.

Dalam wczoraj Zosi kilka winogron, domowych, nie pryskanych bez pestek i skorek, dzis zrobila 5 kupek, a zanim sie zorientowałam ze to moze przez nie zjadala jeszcze jedno .
Mamy 4 zabki :)

Z nereczkami kapkę lepiej ale szału jeszcze niema ...
My dziś wróciliśmy z mini wakacji wypoczęliśmy i w ogóle wszystko fajnie

@ni_kusia jak u Was ???
@karolinaa co u was ??/
 
Do góry