reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hej dziewczyny...


Ja wkoncu jakos doszłam do siebie z ta nerka, ale za to kregosłup i biodra mi siadaja, no ale juz nie daleko do porodu wiec nie jest zle...wogole moge urodzic troszke wczesniej bo mały jest 3 tyg wiekszy niz powinien:-0

neczka kochana to odpoczywaj duzo, duzo...juz nie długo i bedziemy rodzic...u mnie na forum lipcówek juz duzo kobitek rozpakowanych wiec jeszcze troszke i w kazdej chwili i my bedziemy miec maluszki

U nas wczoraj taka wichura byla, ze masakra..drzewa połamane, burza jak nie wiem, a deszczu tyle ze szok...ale nawet dobrze bo przynajmiej troszke chłodu było:-) busiaki mamusie

Zaczynam sie strasznie bac porodu miedzy inymi dlatego, ze znajomi u ktorych mieszkam jada na 2 tyg do polski, maz od 13-24 w pracy, a ja bez samochodu i nie znam jezyka...jakby sie zaczoł poród to nie wiem co ja zrobie...masakra jakas....
 
reklama
Hej...

neczka to ty lez kobieto i odpoczywaj ile sie da :tak:
choc zapewne i tak to robisz ;-)
dobrze ze wypuscili cie do domu :tak:

Martusia hej...masz juz staly dostep do neta ?
jak sie mieszka ? to nie jestescie jeszcze na swoim mieszkaniu??
dobrze ze obylo sie bez szpitala , jeszcze troszke dasz rade i bedzie po wszystkim :-):-)
Ten twoj maz to strasznie dlugo pracuje...wspolczuje..

ja czekam na mezulka i jedziemy na dzialke po truskawki :-)
 
Hej
No ja już dzisiaj w miarę się czuje, ale odczuwam dziwne bóle nadal, już mnie zaczyna kręgosłup łupać, to chyba zły znak... ale mówie do bobaska mojego że to jeszcze nie pora i ma siedzieć :tak: zobaczymy...

U nas dzisiaj ładnie, ale wieje strasznie, mąż dzisiaj mnie na obiad zabrał, potem pojechaliśmy na plaże na pyszne lody i do domku...

A z tym odpoczywaniem kobietki to nie da się tak leżeć, leżeć i leżeć... ogłupieć można... ale jak już mnie porzypyli ból to ruszać się nie mogę i nic mi nie pozostaje tylko odpoczynek.

A witaj Martusia z powrotem, dawno Cię nie było. Fajnie że masz neta. :happy2::happy2:
 
hejka dziewczyny....

Od 15 będziemy już na swoim mieszkanku...co prawda jest takie średniawe, ale ak sie zrobi malutki remont to bedzie oki:-) narazie musi nam starczyc bo mężuś pracuje w live firmie i póki sie nie nauczy jezyka to za duzo nie zarobi ale bedzie tylko lepiej:-0...no mezowy pracuje w sumie od 14.30-23:00 ale ponad godzine dojezdza do pracy....ten plus ze za dojazd wracaja:_0

musze wam sie pochwalic ze bylam dzisiaj u pani ginekolog, malutki bardzo duzy chłopak wazy juz 2800, i w kazdej chwili moge rodzic vbo mam juz rozwarcie 2 cm....boje sie kurcze jak nie wiem a najlepsze jest to ze zostaje sama od piatku, i znajac mojego pecha to bede rodzic, jak znajomi pojada do polsi a ja niemieckiego nie znam i nie mam tez jak dotrzec do szpitala hihi...a i mam polska pania położna....

I jeszcze jedna dobra wiadomoscia sie pochwale...10 lipca mama moja przyjezdza na stałe do mnie z siostra, bo mama bedzie tu pracowac a młoda tu do szkoły pójdzie...nawet nie wiecie jak sie ciesze:-)

neczka wiem jak trudno jest odpoczywac ale jak mus to mus...nie raz trzeba kochana:-0 ja yteraz tez musze sie troszke oszczedzac, a najchetniej bym góry przenosiła hehe:_0

owca dziekuje kochana za ciepłe słowa.... ale wiesz podzieliłabys sie tymi truskaweczkami...a jeszcze z własnego ogródka mmmmm....wiedziałaś co wśród ciężarnych napisać hehe...
 
Hej.
Co tak mało was tutaj? Żadnej nie widać. Ja od rana już nie śpie, mąż do pracy pojechał i zawsze mnie wybije ze snu i potem mi ciężko usnąć, więc siedzę i oglądam seriale :happy:
Pogoda u nas nie za ciekawa, nie ma słoneczka, tylko wiaterek wieje i nie za przyjemnie jest. Ale lepiej dla mnie, bo nie czuję się za dobrze jak jest upał.

Ja też mogę się pochwalić, że byłam u lekarza w poniedziałek, zbadał mnie dokładnie, po tej mojej nocnej eskapadzie, jest wszystko ok:happy:
Mój maluszek waży 2700g :-) No daje mi do wiwatu, rozpycha się strasznie i wchodzi mi w żebra, a ból niesamowity.
W weekend będziemy malować pokoik i może jakąś ciekawą tapetę na ścianę walne, a co tam...

Martusia- ja też mam taki problem, że mój mąż cały czas w pracy, znajomi też pracują, a ja języka też nie umiem, może coś tam wydukam w razie w... To Ty jesteś w tym samym tyg ciąży co ja:-) ja 35 tyg i 3 dni teraz... i już masz rozwarcie? uuu ja jeszcze nic. I gratuluje zdrowego i dużego synusia, ciekawe jaki mój będzie duży do porodu.
Fajnie,że mama Twoja przyjeżdża, a co będzie tu robiła? Ma już pracę? Nie będziesz się nudziła. :happy:
 
hejcia:-)

Tak neczka jestesmy podobnie widze...no mamusia ma zalatwiona prace, na poczatku pomieszka u mnie, potem znajdzie sie jej mieszkanko,.... z jednej strony sie ciesze ze bede ja miała blisko, ale Z drugiej tak szczerze to cieszyłam sie ze bede mieszkac sama z mezem, bo wczesniej mieszkałam z tesciami, a teraz bede mieszkac z mama ale to tylko chwilowo wiec nie jest zle...

no neczka niestety rozwarcie juz jest ale pani doktor mówi ze mam sie tym zbyt nie przejmowac, a zajac sie lepiej wyleczeniem nerki i bakterii a zeby małego przy porodzie nie zarazic...ja tez sie zastanawiam jaki ten moj szkrab duzy bedzie hehe

a reszta dziewczyn gdzie sie podziała??
 
Hejka
No dziewczyny zapomniały o koleżankach z forum :-pHaha

No Martusia, moim zdaniem młodzi rodzice powinni mieszkać sami, bez teściów...wiesz jak to bywa. Ale fajnie że będziesz miała mamę blisko. Ja też bym chciała aby moja była bliżej, nie mieszkała ze mną, ale gdzieś zawsze pod ręką była. Czasami brakuje...
A miałam zapytać kupowałaś już kosmetyki dla maluszka?? Jakiej firmy? Bo muszę kupić. Słyszałam że Hipp jest dobra firma. Jeszcze pampersy muszę kupić :-)
 
hej dziewczyny...

Wiesz nie kupywałam jeszcze kosmetyków dla malego z tego względu że ja jestem alergikiem i jesli okaze sie ze mały tez jest to bede mu niestety hipoalergiczne kosmetyki pokupić, wiec wstrzymam sie z tym do porodu i maz skoczy kupic jak urodze...bo szkoda na zapas pieniazki wydawac:-)
 
Hej...

jakos mi nie po drodze tu..hehe :-p:-p
ale ciagle cos...
dzis malego zaprowadzilam i wroci dopiero o 16 bo jada do zoo ...a corcia jeszcze w lozku urzeduje z nintendo :tak:
ja kawke spije i chce pomyc podlogi :tak:
Jutro raniutko o 5-6 jedziemy do pl ale w niedziele wracamy :tak: Zostawiam corke na 2 tyg u tesciowej na wakacje :-)
mloda chce jechac do babci a ze my wolnego nie mamy to zostanie sama :tak:
Synus mamusi nie chce hehe..bedzie chodzil do przedsz. do 16 lipca :tak::tak:
Dziewczyn malo tu bo wakacje sie zaczely to gdzies urzeduja pewnie hehe..ale tez nieraz na fb sie udzielaja :tak:
wy te mozecie na fb jest watek "mamy z niemiec " wiec zajrzyjcie tam :tak:

Martusia to jeszcze troszke przed toba jak rozwarcie juz masz..fajnie ze mama sie sprowadza do ciebie
moja tez mieszkala miesiac u mnie a potem znalezlismy jej mieszkanie :tak:
A gdzie twoja mama ma pracowac ? to juz ma zaklepana prace tu ? a siostra ile ma lat ?
To bedziesz miala tez pomoc przy niemowlaku na poczatku :tak:

neczka fajny brzuszek w awatarku :-) pokaz pokoik jak zrobicie ?
lozeczko , wozeczek juz masz kupione ?..pochwal sie troszke ;-)

A ja sie pochwale ze znalezlismy mieszkanko :tak:
podpisalismy juz umowe i od 1 sierpnia bedziemy na nowym jupi :-)
ale sie ciesze ...3 pok. na 1 pietrze , 5 minut od szkoly superowo...:tak:

No to tyle..uciekam sprzatac i milego wekendu wam zycze !! :-)
 
reklama
hejcia

owca- tak mama ma załatwiona prace tam gdzie moj maz...w takiej live firmie..na poczatek tez dostanie tylko 6 euro, ale wiadomo, w polsce zapieprzała po 14 godz za 5 zł, i padała juz na twarz...siostra ma 8 latek i tu do szkoły pojdzie...mam tylko nadzieje ze jakos da sobie rade z jezykiem...

owca gratuluje znalezienia mieszkanka:-0 super...fajnie ze wam sie udało...

ja tez zmykam bo od dzisiaj dostane klucze od mieszkania i sprzatanko bedzie:-)
My tez mozna powiedziec mamy mieszkanko...zostajemy na mieszkaniu znajomych, a oni ida gdzie indziej...mieszkanko troszke małe, ale cos sie wymysli...spokojnie...co prawda łatwo nie bedzie bo zaczynamy od 0, trzeba bedzie meble kupic, pralke...ale jestem dobrej mysli:-)
 
Do góry