reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej...
ale skwar masakra....

ja po pracy , wlasnie zupke warzywna gotuje i czekam na dzieciaki hehe :-p
potem jeszcze logopeda :tak:

mika znajomi to nie wszystko , tu tez ich mozesz miec ...
ja mam kilku znajomych polakow i trzymamy kontakt od 3 lat tutaj i spotykamy sie :tak:
moj niemiecki jest sredni , kalecze go i mam to w nosie :-D
jak musze gdzies isc to ide i nie przejmuje sie tym czy gadam dobrze czy zle wazne zeby mnie rozumieli :-D:-D

Joanna to odpoczywaj troszke :tak::tak:
mama zadowolona podobalo jej sie u ciebie??
jeszcze troszke i widze sie rozpakujesz :-):-)
 
reklama
Mika podobno na 80% teraz dziewczynka:D

Joanna ja narazie super..dobrze sie czuje dzidzie czuje kopie fajnie no ale brzucha nadal brak ale ja jestem dosc sporych gabarytow wiec chyba jeszcze mala miesci sie w moich sloninkach.. Teraz mam tesciowa i siedzolimy w domu bo sie boje lazic w te upaly.. 29 czerwca jade na 3 tyg do polski na male zakupy i musze sprzedac auto mam nadzieje ze sie uda i maz po nas przyjedzie juz jakims kombi:)

Adaska zostawilam dzis w domu siedzi w majtach samych.. Wczoraj jak go odebralam to byl taki mokry ze mozna by go bylo wywirowac:( daruje mu juz chyba:/
 
To mnie pozytywnie nakręciłyście, w sumie kto nie ryzykuje ten nie ma :-D
Kamilka to super ja to mam same dziewczyny, tata jeden rodzynek bo nawet pies to suka haha:-)
 
Mika hahaha dobre:D no my bardzo chcielismy corcie no ale jestesmy ostrozni bo to jeszcze malenstwo.. I latwo o pomylke a tak bylo z Adamem do 7 mc byl dziewczynka a potem szok i rozczarowanie:/
Wogole jak bylam na polowkowym to lezalam pod usg godzine.. Az szyje sobie skrecilam ale baaardzo dokladnie sprawdzal maluszka .. Na pocczatku mnie zestresowal bo 3 razy sprawdzal serce przygladal sie..i pyta czy w rodzinie sa jakes wady serca:eek: myslalam ze na zawal zejde!! Powiedzialam ze nie ale jak mala sie obkresila to wkoncu mowi ze wszystko dobrze i przeprasza ze mnie nastraszyl:( nie no dziekuje za taki stres:/
 
Heja

Ale mamy upał dzisiaj masakra, nie mogę usiedzieć w miejscu, mamy 36 stopni! Ugotowałam właśnie obiad, ale nie zjadłam go nawet bo mi się nie chce od tego upału, mężuś już w pracy, więc ja sobie odpoczywam, dzień jak co dzień.
Delfin- zgadzam się z Tobą co do tego że związek/małżeństwo na odległość zawsze będzie miało swoje minusy i ludzi się od siebie oddalają, szukają zainteresowania w innej osobie, wiem coś na ten temat, bo dużo przeżyłam, jak mój był tutaj a ja w PL. Więc...
Mika- nie zastanawiaj się tylko przyjeżdżaj tu do De. :-)
Ja też zostawiłam w PL rodzinę, najbliższych przyjaciół, na początku było mi ciężko ale teraz jest oki ( czasami jeszcze tęsknie za wyskokami z przyjaciółkami, bo tu tego nie mam) ale daje radę. ;-)
Poza tym nie w głowie mi teraz wyskoki na dyskoteki ( a przeszła bym się haha) bo brzuszek duży i już niedługo będę mamą.
Ja to poza tym że siedzę w domu, bo czym bliżej rozwiązania tym bardziej się stresuje :-D to od czasu do czasu wyjdę z mężem na spacerek, plażę, do koleżanki. Zawsze jakieś zajęcie znajdę. A mój język niemiecki jest straszny, umiem tylko parę słówek, nie miałam styczności z niemcami, aby tak się nauczyć i pogadać, a samej ciężko wchodzi... :baffled: mąż na mnie krzyczy żeby się uczyła...

Kamilka- to gratuluje Ci córuni, jeśli mówisz że na 80% to będzie dziewczynka, 3mam kciuki. ;-)

Joanna- Ty też się tam 3maj, no poród masz za miesiąc nie? Ja też już tylko półtorej miesiąca... a już mam dziwne fazy, bo nie wiem jak to będzie, bo to pierwsze dziecko ;))
 
Kamilka a wy specjalnie majstrowaliście na dziewczynkę ? Chodzi mi czy stosowaliście ta metodę że po okresie do owulacja dziewczynka a po owulacji będzie chłopiec. Bo ciekawa jestem na ile to się sprawdza :eek:
 
Dziewczyny jak urodzicie dajcie znac jaka opieka co potrzebowalyscie czego nie ? Jak wam poszlo rodzenie bez jezyka.. Bo ja potem nastepna ...staram sie nie myslec..bo porodu sie nie boje ale tej bariery jezykowej.. Mimo ze coraz lepiej mi sie dogadac to jak braknie mi slowka to stres nieziemski:/
 
Mnie cos net swiruje i ucieka...chyba tez z tego upalu sie wiesza haha :-D:-D
kawke wypilam , nawet wystygnac nie chciala...
za godzinke do logopedy oj jak mi sie nie chce jechac , w tym tramwaju taka duchota :tak:

Mika a ile masz tych corek ?? :-D:szok:
i kiedy mialabys dojechac do meza ?? czy to narazie wolne mysli sa :baffled:

Kamilka fajnie ze bedzie corcia :-) jakies typy imienia masz?
to posiedzisz troche w pl sobie :tak:

neczka u mnie tez taki skwar...nie nudzisz sie tak sama jak twoj cale popoludnie w robocie??
dobrze sie mieszka ?..a ty masz juz wyprawke dla dzidzi ??..

Ja nie mialam tego problemu z wyjazdem , i siedzeniem z dziecmi w pl
bo postawilam sprawe jasno ze jedziemy razem we 4 albo nie jedzie nikt :-D
i tak sie spakowalismy i wyjechalismy odrazu wszyscy :tak::tak:
 
Delfin z Adaskiem tak wlasnie bylo dokladnie kiedy bylam mokra ok 11 dc do 15 bzykalismy sie jak kroliki i bach Adam.. A tu pojecia nie mam ?bo mialam infekcje zaczelam brac leki dopochwowo po okresie przez 6 dni... Wiec znow zaczelismy zaraz po lekach czyli kolo 10-11 dc .. Wiec balam sie ze roznie moze byc ... Ale chyba sie udalo tym sposobem;)

Owca no narazie stanelo na Hani:) tu bedzie Hana a w polsce Hanna;) co do wyjazdu do Polski to u nas wyjscia nie ma K dostanie tylko 3 dni urlopu:eek: i na 2 chce wziac zwolnienie wtedy bylby z nami tydzien:) ma strasznie upierdliwa szefowa stosuje mobing ciagle mu dogryza ze wyzsze studia ma a u nich pracuje a ona tylko podstawowke a po 20 latach szefowa jest:/ ciagle mu dogryza ostatnio w jego pojemnik na smieci ktos walnal papier to mu dogadala ze bedzie mial drugie dziecko i chce je w smieciach wychowywac?! Noszz mowie wam jak ja bym te babe spotkala to bym jej naszczelala po ry.ju!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Owca mam 3 córki :szok: dwie planowane a trzecia to do dziś nie wiem skąd i co i jak sie zrobiła hehhe :-D Ja tam próbowałam i tak i tak i same córy to chyba z moim facetem cos nie tak... same dmuchawce umie robić :szok:
Mysle że jakos w przyszłym roku wyjedziemy może wczesniej... bo juz mnie nasz kochany kraj z lekka denerwuje a i marzy mi sie wieksze mieszkanie....;-)
U nas tez upał 32 stopnie a ja zdycham :baffled:
 
Do góry