reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Pati ja mieszkam na 2 pietrze ale do mnie nie powinno dojsc bo pod gorke jestesmy..tylko jak wyleje to po sklepach wiec dzis zrobilismy wieksze zakupy:( No ale teraz patrze to przelalo Autostrade A3 wiec czuje ze przeleje wkoncu na ta strone.. Ciagle lataja helikoptery i straze wyja koszmar jakis .. Nigdy nic takiego nie widzialam zwykle w Tv..
Tu jest na biezaco w miare info.. Www.pnp.de
 
reklama
Kamilka ogromnie trzymam kciuki ,zeby Was nie zalalo...UI za wszystkich tych,ktorym grozi to... Matko co to sie dzieje!!!!!

Kupcy odmowili :-D za drogo im bylo... Ja tam sie w sumie ciesze :-D
U nas dzis ladna pogoda...wrocilam niedawno z pracy,ogarne troche spije kawe i lece po mloda :-)
 
Heja.
Ja dzisiaj od 4 na nogach, byłam sprzątać w mieszkaniu, padam z nóg... jeszcze się trochę naskakałam z brzuszkiem, a myślałam, że nie dam rady, ale kręgosłup mi wchodzi w dupe...ale wszystko zrobiłam na picuś glancuś :-) wogóle nie wiem kto tam mieszkał, jakieś totalne świnie chyba, bo kuchnia to była tak okropna, że mi się chciało wymiotować, wszędzie jedzenie zeschłe i na kafelkach brudno, lodówka to już nie wspomne... feee:eek:
Dopiero się położyłam, nogi mi zaraz odpadną...
U nas ładna pogoda dzisiaj 22 stopnie :happy::happy:

Delfin- co do tych brwi to zgodzę się z Tobą, że świetnie wyglądają, ale tylko na początku, potem gorzej. Ja urzywam tuszu do brwi, najprostsze.
Kamilka- ja też 3mam kciuki za Was, żeby nie zalało wam mieszkanka, jej jak mi szkoda tych ludzi co już im zalało, w ogóle co to się dzieje z tą pogodą u was. :szok:
Joanna- witam z powrotem, dawno Cię nie było widać, jak tam pobyt w PL udany? A jak się czujesz po podróży?

Ja mykam spać, bo totalnie usypiam na siedząco.
 
hej
a co tutaj tak z ranka pustki?
gdzie wy jesteście wszystkie, pochowały się...:happy:
ja dzisiaj też od rana na nogach, nie wyspałam się, muszę teraz trochę w mieszkaniu ogarnąć, aby porządeczek zostawić,
najgorsze to te pakowanie i potem wypakowanie, masakra :baffled:

właściwie na dzis skończyłam już, tylko jutro pranie zrobie, podłogi umyję i basta,

u nas dzisiaj też słoneczko świeci:-) w końcu może nadejdą ciepłe dni u nas.
Kamilko i jak tam u was sytaucja stoi? Dalej pada i zalewa?


Idę obiadek przygotowywać, robię dzisiaj kurczaka i do tego mizerię ;-)

Owca- to Ty podawałaś wcześniej tego fajnego bloga ze swoimi przepisami, napiszesz go jeszcze raz? bo chcę zobaczyć przepis na te kotleciki, ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej !!
piekna pogoda dzis oby juz tak zostalo..:-)
ja po robocie , zaraz ide smazyc placki ziemniaczane dla mlodej..:tak:

neczka to uwinelas sie z robota szybko , kiedy juz przenosicie sie na nowe ??
dziewczyny pewnie na fb urzeduja ;-)
tu masz bloga , narazie nic nowego nie dodalam bo czasu brak na wymyslanie potraw ;-)
" Kulinarne szalenstwa "

Milego popoludnia i slonecznego :-):-)
 
Hej!
No u nas dzisiaj też piękna pogoda :-)
Ja od rana pakowanie i pranie...

Owca dzięki za tego bloga, zaraz wejdę i sobie popatrze co tam masz dobrego ;-):-)
A przeprowadzamy się już jutro rano, więc od jutra nie mam internetu, ale na następny tydzień już będę miała :tak:Nie wiem jak ja wytrzymam, haha
Więc dziewczęta życzę udanego i słonecznego weekendu!:-)
Buziaki.
 
U nas mega pogoda od trzech dni :-)
Wlasnie zrobilam sobie przerwe w sprzataniu...Ale dzialac musze i pakowac sie zarazem :-) jeszcze pranie sie robi i jedno czeka na zlozenie... potem smigam po mloda i spadamy w dziki las :-D Mam zamiar sie opalac ,byczyc ,jezdzic na rowerze po lasach i lakach i dobrze sie bawic :-)

Neczka ojj to na najblizsze dni masz co robic :-) Tylko nie przepracuj sie :-) Uwazaj na siebie :-)

Ja wczoraj i w pracy bylam,potem wpadlam na chwile do domu,potem skoczylam po mloda i na zakupy...Obkupilam ja na lato troche... 8 bluzeczek,4 pary legginsow3/4, 3 pary krotkich spodenek,sukienka... W C&A i w Famili bylysmy tylko i powiem Wam tanio mieli naprawde i takie calkiem fajne rzeczy udalo nam sie wyhaczyc :-) Sobie skromnie bo tylko kupilam jedna bluzke :-D i pierscionki... ;-) ale ja akurat w tych sklepach nic nigdy sobie nie moge wybrac-nie moja bajka... :-D No a potem wpadlam do magazynu i wysprzatalam kuchnie i lazienke tam bo syf i malaria... ponad dwie godziny tam spedzilam na szorowaniu...Ale przynajmniej teraz jak zrobie kawe albo pojde na srocz to bez odrazy :-D No nic laski milego weekendu Nam wszystkim zycze :-) i pieknej pogody :-)
 
hej kobietki :)


Dziś odjechał szwagier . Ogólnie cały weekend spędziliśmy super .Duzo by opowiadać .A teraz smuty , musimy się odkręcić .


U mnie powódź na całego , dziś do 22 zbiera sie woda , jutro ma już przestać przybywać wody . Wodę mam już na równi z wałem , a za wałem ziemia już przepuszcza i podtopienia . Dzis mieli nas ewakuować ale jak na razie wszystko kontrolują . Ogólnie schize mam max bo w niedziele to w momencie 1,5 metra poszło w górę . Wojska , helikoptery itp .cyrk jednym słowem . z psem nie mam nawet gdzie wyjść bo wszędzie wojsko i policja pilnuje żeby się nie zbiżac za blisko więc ekstra do lasu musimy śmigać


Jutro napisze więcej jak i wy sie obudzita z weekendu heh .


buziaki
 
Hej :-)

Delfin -masakra co to sie dzieje...Trzymajcie tam sie...

A jak u reszty?wszyscy w domu? nie zatopilo Was?

U nas okay...Weekend nad jeziorem bardzo sie udal...Jestem pod wrazeniem miejsca,czysto,zielono,spokojnie...Moj juz zrobil sobie rezerwacje z moim bratem na jeden weekend kiedy bede w polsce :-) Potem chcemy jeszcze w sierpniu pojechac...Woda powiem Wam ,ze jeszcze w jeziorze takiej w zyciu nie widzialam :-)Okolica cudna... Domki tez spoko byly...moze nie fajnie urzadzone ,ale wszystko bylo w kuchni co trzeba i najwazniejsze-bylo czysto :-)Robilismy tez ognicho :-) Smigalismy na rowerach.. cala zaloga -oprocz mnie i bratowej zaliczyla kapiel :-)My zmarzlaki wiec tylko nogi moczylysmy :-D Od wczoraj jestem zas na diecie bo mi przybylo 2,5 kg. No ale dalam czadu ostro ostatani tydzien...Chipsy,piwo,wino,slodkie drinki,lody,kielbachy i inne cuda :-D Do wyjazdu do Pl. musze miec - 5kg. czyli do 05.07. :)

A gdzie reszte wywialo??????????
 
reklama
Melduje się że jestem cała .

Nie daleko Nas wczoraj puścił wał i ludzi ewakuowali , na pontonach śmigają ratownicy .U mnie na szczęście wszystko ok . Ciągle umacniają wały dodatkowymi workami . Helikopter lata mi monitoruje sytuacje . Mam nadzieje że wały wytrzymają i poziom już się nie zwiększy jak zapowiadają .


Wczoraj byliśmy na zebraniu w przedszkolu . Pani nas dokładnie wypytała co Lenka lubi itp czyli formalności . Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Jesteśmy umówieni że od 1 sierpnia będę z Lenka przez trzy dni chodzić żeby się stopniowo przyzwyczaiła .


Pati - nie przejmuje się , ja też w ten weekend dałam czadu - nawet nie wchodzę na wagę tylko wracam na właściwe tory i się mierzę . Ja muszę do 21 czerwca wyglądać jak człowiek :-D .


Pogoda u mnie na szczęście super i od tygodnia mam upały . Młoda tylko basen-piaskownica - spacer heh Szkoda że nam plac zabaw zalało bo w taką ładną pogodne by się z dziećmi pobawiła .



Kamilka a jak u Ciebie ??
 
Do góry