reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Cześć Kobietki ;-)
Jak tam weekend mija? U mnie wystrzałowo...w piątek miałam ten cywilny ślub, było trochę zabawnie w tym niemieckim urzędzie...haha...
Jeszcze do mnie nie doszło że zmieniło mi się nazwisko, kiedyś uważałam, że po ślubie jest tak samo jak było do tej pory, a dziś stwierdzam że jest inaczej, czuje się dziwnie:rofl2: Ale wszystko poszło prawidłowo... i jestem zadowolona. Napstrykaliśmy zdjęć dużoooo...ale wyszłam na niektórych jak grubasek z brzuszkiem :-):-) Wczoraj wszyscy zdychali po piątku, oczywiście oprócz mnie, ja się czułam świetnie. A dziś spędziłam dzień u znajomych,kawka i torcik oczywiście i ploteczki.

Hehe ja koleżanki też mam 168cm wzrostu i zawsze moja wagakiwała się od 60 w górę, teraz to ważę z tym brzuszkiem wiele więcej niż wy drogie panie;-)

Jutro wstaje i jadę załatwiać sprawy urzędowe...
Jestem wykończona, więc mykam się położyć dziewczynki...:happy:
 
reklama
Neczka88-gratulacje na nowej drodze zycia :)))))
Dawaj jakas foteczke :)

Ja tu dzieciaki gonie ,zaraz beda ice age3 na rtl ogladac :) Kuzynka spi u mlodej :) a ja lampeczke wina sobie naleje i prommi dinner bede ogladala :-D
 
nineczka gratuluje raz jeszcze:-)
fajnie ze wszystko sie udalo :tak:
i dawaj koniecznie jakas fotke :-):-)

Pati milego wieczorku przy winku !!
ja wlasnie sie wykapalam , ogolilam nozki i za troche do wyra bo rano o 7 pobudka :tak:

dobranoc moje panie ;-)
 
Co tu taka cisza????

Ja dzis fitness zaliczony,jutro lece do pracy bo mi zamianke dali za srode i pakuje kofry i nie wiem czy w srode czy w czwartek bedziemy wyjezdzac... Musze jeszcze okno zmierzyc w duzym pokoju bo chce sobie firany i zaslony w polsce kupic i dac uczyc :)
 
Hej Babeczki :-)
Jak tam dzionek mija?
Ja od wczoraj latałam po urzędach, załatwiłam sobie ubezp i mogę śmiało śmigać do lekarza. Umówiłam się dziś na wizytę...za dwa niecałe tyg będę wiedziała co mam ciekawego w brzuszku :-D:-D chciałabym chłopca ale... zobaczymy.
Właśnie zrobiłam na obiadek żurek... czas na trochę relaksu...latte macchiato i kawałek ciasta.:-p
Chyba nam się pogoda poprawia, bo u mnie ładnie ptaszki śpiewają i słoneczko świeci. :-)
 
Hej ..
A gdzie Wy wszystkie pouciekaly?

Pati nie wiem co tam za cudenka nakupowalas bo mnie sie nie chca strony otorzyc :/
Ale z tego co owca pisze rozumiem,ze jakies sokowirowki....:-p
Ja tam tez wole gotowe kupic ... hehe,robic sok samemu ,potem po tym sprzatac..a ja tam roboty mam dosc ;) a poza tym nie jestem jakas fanatyczka zdrowego odzywiania,zycie to nie casting na to kto zlozy w grobie najzdrowsze cialo ;)

A co do wagi to ja sie nie nie wypowiadam bo waze dobrze ale po ciazy cialo sie zmienia i trzeba dbac... chcac miec ladny brzusio.

A mnie sie kolejna ciaza marzy :szok: no..powiem Wam,ze coraz czesciej nachodzi mnie mysl o drugim dziecku :eek: ale sama nie wiem...z jednej strony boje sie ciazy,porodu i nocnego wstawania no ale zyje sie tylko raz i za 20 lat moge zalowac,ze mam tylko jedno dziecko...a bedzie juz wtedy za pozno.Doszlam do wniosku,ze nie chce by mloda byla jedynaczka bo coraz bardziej odczuwam to...ze ona jest sama..i jakos mi jej zal :-( jakby tak jeszcze jeden berbec pojawil sie w domu to bylo by weselej.
Moje dylematy biora sie z tego,ze raczej nie moge liczyc na niczaja pomoc...tylko i wylacznie meza,ktory duzo pracuje...

Neczka gratuluje zamazpojscia!!! :-)

Pati o owca udanego wypadu do PL ...my zostajemy tutaj i musze niestety myslec o menu dla rodzinki ,hehe ;)
 
Ostatnia edycja:
hej kobitki

Jolit myślę że jak czujesz że teraz jest właściwy czas to się staraj , osiągnęliście już jakąś stabilizacje w De więc czemu nie ;) Myślę że jak u mnie nastanie taki okres stabilizacji to też będzie łatwiej nam się zdecydować . U mnie jest zupełnie inna sytuacja , Lenka młodsza dopiero idzie do przedszkola , ja dopiero zacznę pracować , i jednak finansowo jeszcze nie jesteśmy gotowi na drugiego bobasa . Po drugie mąż mój aktualnie uważa że to nie jest czas na drugie dziecko ,a jednak potrzeba dwojga do dzidziusia. Po drugie ja mam jeszcze trochę lat do 30-stki więc mam jeszcze czas .

Pati miłego pobytu

Kamilka czytałam na fb o korku godzinnym w PL , współczuje . My na szczęście mamy autostradę pod sam dom w PL więc nas to omija .


Neczka super że w końcu sie udało z tym ubezpieczeniem i że pozałatwialiście wszystko . Najważniejsze żeby było zdrowe ! Płeć jest mało ważna ;-)


Ja kochane juz w połowie spakowana , jutro z rana wyruszamy z młodą i moim bratem do PL . Mąż jedzie w sobotę po pracy , niestety taki zawalony robotą . Ja w piątek mam już po umawianych fryzjerów itp , młoda zostaje z babcią a ja jade się okupić i do kumpeli . czyli ogólnie zapowiada się bojowo :-D:-) W niedziele jedziemy do męża rodziny a w poniedziałek z mojej rodziny się wszyscy zjeżdżają u mojej mamy . Wracamy do DE w niedziele 7 kwietnia . Mąż w końcu jutro wymaluje nad kominkiem , fioletowy ... kolor wybrałam .
Muszę w PL kupić i uszyć firankę do kuchni i młodej pokoju . zasłony do sypialni jak jakieś fajne znajdę też kupie , obraz już zamówiła. Młodej ten wózek będę szukała .



Tupie już nóżkami jak małe dziecko bo się bardzo stęskniłam za przyjaciółmi i rodziną .
 
Ja wpadam na chwilunie
wrocilam z robotki i juz spakowani jestesmy , kawke dopije i jedziemy do Pl...

neczka widze malutkie zdjecie :-) fajne :-)

Delfin to troche zabalujesz w tej Pl...my w poniedzialek juz spowrotem :tak:
widze ze zakupy niezle ci sie szykuja hehe ja tez mam jutro na rano fryzjera umowionego ;-)

Jolit to do dziela jesli czujesz taka potrzebe to kuj zelazo poki gorace :tak:;-);-)
im dluzej czekasz tym bardziej potem sie juz nie chce pakowac w pieluchy itd...:tak:
a jak twoj maz tez chce czy narazie nie ??..

No nic ja uciekam
i zycze wam koffane smacznego jajeczka, milo spedzonego czasu z rodzinka i mokrego dyngusa :-):-)
 
Delfin tak my do Katowic mamy extra droge ale juz od do Kielc to jedzie sie jakos ale tragicznie a w samych Kielcach stalismy 1 h w korku krew czlowieka zalewa:/

Adas juz szaleje z rodzinkom... A ja wypoczywam;)
 
reklama
Witam.
Ale wam kobietki zazdroszczę wyjazdu do PL, ja niestety na Święta Wielkanocne tutaj u siebie,a też już się stęskniłam za rodzinką i przyjaciółmi, chodź ostatnio byłam na początku lutego w PL, to nie tak strasznie.:-) Zrobię jakieś jajeczko i pójdę poświęcić pisanki haha:laugh2:
Ja dzisiaj wyspana i wypoczęta, byłam w piekarni po chlebuś i bułeczki... teraz piję kawunię małą. Mężuś pojechał do pracy więc, ja odpoczne sobie. :-D
Jeszcze dziś mnie czeka dalsze wypełnianie papierków do urzędu, kobietki a wypełniałyście może takie pisemko o Antrag auf Wohngeld? Tyle tych stron jest, a ten niemiecki to mnie już męczy.:eek: Najgorsze że wszystkiego dokładnie nie rozumiem...ha.
 
Do góry