reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witajcie

Eliza ale slodka niunia:sorry2:

Owca slub mamy 22 wrzesnia ale jedziemy 19tego zaraz po pracy meza:tak: tj sroda a wracamy zaraz w niedziele 23 bo w pon maz ma do pracy:sorry2:

A my jak na sobote przystalo porzadki robimy wczoraj poprasowalam wkoncu tone prania:blink: a zaraz chlopaaki jada po zakupy...


my jedziemy 15-23 września :-) musimy 23 wracać bo w pn mąż do pracy . 17 września lejemy fundamenty i zaczynam maraton łatwienia spraw i spotkań ze znajomymi . Doczekać się nie mogę bo będzie babski z % :-D i jeden dzień poświęcam dla siebie , zakupy itp , wychodzę rano , i wracam wieczorem :-)
 
reklama
Same wyjazdy sie szykuja ja narazie nie jade bylismy pod koniec lipca i wystarczy na jakis czas :tak:

Delfin mowisz fundamenty..czyli co budujecie sie w pl ??...to widze ze macie zamiar kiedys tam wrocic..:tak:..

My objedzeni po grillu odpoczywamy :tak:
 
Same wyjazdy sie szykuja ja narazie nie jade bylismy pod koniec lipca i wystarczy na jakis czas :tak:

Delfin mowisz fundamenty..czyli co budujecie sie w pl ??...to widze ze macie zamiar kiedys tam wrocic..:tak:..

My objedzeni po grillu odpoczywamy :tak:


hmmm nie wiem :p musimy wylać fundamenty bo nam pozwolenia itp poprzepadają . po drugie chciała bym u siebie spać jak pojadę do PL w odwiedziny . Chciała bym mieć swój dom , i na pewno jeśli byśmy mieli tutaj zostać w DE na stałe to bym robiła wszystko w tym kierunku .takie mam marzenie -swój dom,mieszkanie ale swoje . Ale to jeszcze dłuuuuuga droga przed nami ;)
 
eliza a mysmy sie przypadkiem nie widziałysmy na naukach w kosciele (tych przed chrztem?? 10.08) my chrzcilismy 11.08 i było troje dzieci:-)
 
Witajcie dziewczyny

Musze sie pochwalic ze moj maly idzie do przedszkola od 1 pazdziernika :-) Matko oszaleje chyba i z radosci i ze stresu.. zeby cyrkow nie bylo po takim dlugim siedzeniu ze mna..

a co u Was??

Ja od rana z garow wyjsc nie moge normalnie ciagle cos mlodemu jesc szykuje on by dzisiaj krowe polknal:baffled:
 
kamilka to gratulacje przyszłego przedszkolaka, będzie dobrze .Założę się że ty będziesz gorzej znosić waszą rozłąkę niż młody heh ;-)


a ja dziś dzień jak co dzień , z młodą troche byłyśmy na dworu i w domu sprzątałyśmy . Dodam że moja córka od tyg ma bunt dwulatka i wracamy ze spacerów z rykiem :baffled: w wózku nie chce siedzieć ,iść nie chce itp sama dosłownie nie wie czego chce i ryczy . A ja staram się nie reagować i ją wkładam do wózka i do domu . N:baffled: ręce nawet jak bym chciała to jej wziąść nie mogę bo idziemy z psem a ja nie mam 3 rąk . Mam nadzieje że mi tej cierpliwości starczy a jej szybko minie !

Czekam na męża bo ok 19 wraca do domu , a wieczorem idę biegać :zawstydzona/y: chce schudnąć jeszcze 5 kg do mojej wymarzonej wagi ale pomimo diety i ćwiczenia - waga stoi :angry:
 
reklama
Hej a co tu taka cisza??? Wszystkie się przeniosły na FB:szok::szok:. U nas super pogoda jak na wrzesień:tak::tak: w tą sobote idziemy do znajomych na grillka:tak::tak::-) i w następna też na grillka ale do innych znajomych:-D a ja dzisiaj miałam wolne i szał zakupów:tak::tak:, nowa kurteczka i butki:-D:-D i krem bb:tak: z loreala ( no własnie któras z was uzywa ??? ja dzisiaj pierwszy raz nałożyłam i jestem mega zadowolona!!!) ach i jeszcze kwiaty na taras:blink::tak::tak: wrzosiki :) i teraz to bym mogla cały czas na tarasie siedziec a tu wieczorkiem do pracy trzeba :(


Współczuje buntu dwulatka!!! tez to przechodziłam i trzylatka i czterolatka... mam nadzieje ze pięciolatka nie będe musiała przechodzic ale czas pokaże. Ja za każdym razem nie dawałam za wygrana i ok 2 tygodni i przechodziło :)


Kamila super że macie to przedszkole:tak::tak:
 
Do góry