reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
ja pomagam mezu w rodzinnym biznesie hehe tzn on pracuje-projektuje "inteligentne domy"niewiem czy slyszalas cos na temat EIB sterowanie komputerowo gniazdek elektrycznych przez komp badz komorke,on ma podwladnych co robia instalacje,on programuje a ja zajmuje sie papierami do steuerberaterin,wiec siedze i licze przychody itd,tez do 12 godziny na pol etatu bo dzieci sa wiec nie idzie za bardzo na dluzsza mete,no chyba ze dzieci beda starsze to zajme sie meza biznesem powaznie,ze zaczne programowac he he :)
 
To z tymi papierami mam ypodobnie...wszsytskie przychody rozchody musze podpiac gdzie trzeba...zeskanowac itd. ja jestem u niego zarejstrowana jako pomoc biurowa wiec tez mi na emeryturke leci :) a o tej elelktryce moze i cos slyszalam bo mojego adama siostra wlasnie sie buduje i robia taka chate ze mozg mi staje i nawet nie myslalam ze sa takie bajery na swiecie :-D
 
sa sa ale ja akurat w tym nie siedze choc moj mnie pomalu przyswaja do tego co robi i pomalu sie tego ucze,choc narazie papierki lepiej mi wychodza,widze,ze masz to samo co ja,przychody rozchody wszystko w jednym paluszku ale co lepsze to niz praca w lidlu czy aldi za marne grosze,dzieci sie soplinluje a lata do emerytury leca:)tak pozatym sliczna masz ta core:)myslisz o 2 ?
 
sa sa ale ja akurat w tym nie siedze choc moj mnie pomalu przyswaja do tego co robi i pomalu sie tego ucze,choc narazie papierki lepiej mi wychodza,widze,ze masz to samo co ja,przychody rozchody wszystko w jednym paluszku ale co lepsze to niz praca w lidlu czy aldi za marne grosze,dzieci sie soplinluje a lata do emerytury leca:)tak pozatym sliczna masz ta core:)myslisz o 2 ?

dopilnowane,przepraszam za blad :(
 
Dziekuje :)
Myslec mysle,ale nie umiem sie zdecydowac...chyba jestem za wygodna juz...zaluje,ze nie poszlismy na zywiol i nie bylo jednego po drugim...teraz ciezko sie zdecydowac...my narwusy plamusy oboje...ciezko nam wstac w nocy.hehe... nie wiem jak bedzie...nie biore tabletek...jak bedzie to bedzie...jak nie to trudno...Noemi tez niebardzo chce rodzenstwo...Ona woli PSA :szok::-D
 
sliczna ta Twoja Noemi naprawde :)Ja mam 2 chlopcow rozrabiaki z nich niemilosierne ale od czasu kiedy sie pobralismy ustanowilismy sobie ze 3 dzieci bedziemy miec,2 mamy z 3 czekamy...czekamy... i nic...lecze sie dlatego trafilam na te forum,ktore mnie tak podbudowalo na duchu zeby walczyc,az ciezko mi w to uwierzyc ze tu mama z dm jest .. bo wiesz dm kojarzy mi sie ciagle z chamstwem ale widze ze sa osoby naprawde spoko takie jak ty co nie mysla tak proznie jak dm-owe mamy ...
 
To ja trzymam za Was bardzo kciuki...podziwiam naprawde mamy ktore potrafia sie zdecydowac na drugie dzieckoa co dpiero na trzecie...Nie ma poronan do Dm... tu nie to samo :) mam nadzieje ,ze Wam sie uda jak najszybciej!!! :)
 
reklama
Do góry