reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
ja jestem tutaj od 2 miesiecy ale powiem ci szczerze,z to forum o niebo lepsze jest jak dm choc tam czesto zagladam jednak tu nie ma czegos takiego jak zawisc,jestem u starajacych w w 2012 dlatego nie umialam znalezc,mam problemy :/tu uzyskalam wsparcie nie to co dm :(
Bo Dm to stacja psychiatryczna :-D:tak: Tu jeszcze z takim chamstwem sie nie spotkalam...mam tu kilka mam z ktorymi nawet sie spotkalam z tego forum...Lubie tu byc...mamy swoje pczaki i mozna pogadac o wszystkim...A im dluzej bedziesz tym bardziej sie rozeznasz...Chamstwa tu naprawde jeszcze nie spotkalam :) Milo mi Ciebie to poznac...bo tam na Dm.to masakra...Wpadam,napisze cos,posczytam ze sie przecjhwalam i spadam :-D:-D:-D ooooo:shocked2:
 
mam nadzieje,ze przez moje dociekliwe pytania ci nie"zwesza dm-owe dektywi" hi hi ale widze bylas jakos gosc wiec watpie :)
Jak zawiesza to zawiesza-zawsze idzie obejsc zmiennym IP. ;) ale i tak w niedziele jade do PL.wiec mnie dluzej nie bedzie...Ogolnie nie maja za co zawieszac...A tak ogolnie to ja sobie to pytanie wymsylilam :D tam na tej psychiatrii i chcialam zobaczyc co dzis w trawie piszczy :) Przypomnij z jakiego mista jestes... :)
 
wiesz to samo moge potwierdzic co napisalas akurat to forum dalo mi tyle wsparcia ile potrzebowalam,babeczki sa mile,przemile sluza kazda porada,a nie jak na dm chamstwem i bluzganiem ale no coz,wiesz fajnie ze sie tu spotkalysmy z Berlina jestes o ile sobie ciebie z dm kojarze,jak Cie sie zyje tam? ja pod holenderska granica mieszkam,dobrze mi tu choc nie ukrywam,ze do polski moge przyjezdzac tylko w odwiedzinki,dlugo juz w de mieszkasz ja od 12 lat :)
 
No ja mam troche krotszy staz w Berlinie bo tylko,a moze i juz 6 lat...Odpowiem szczerze,ze do Polski za nic w swiecie bym nie wrocila...Mam rodzine pod Holenderska granica dokladnie Bocholt wiec pewnie znasz ;) i moze niebawem i tam bede... :-) Zyje mi sie tu o niebo lepiej niz w Pl. Teraz moj brat tu do pracy przyjechal...mam nadzieje ze zostanie i sprowadzi tu swoja rodzinke...bardzo bym sie cieszyla bo ja nikogo ze swoich nie mam w poblizu...No ale tez ma to i moze swoje jakies plusy ;)
 
Jak zawiesza to zawiesza-zawsze idzie obejsc zmiennym IP. ;) ale i tak w niedziele jade do PL.wiec mnie dluzej nie bedzie...Ogolnie nie maja za co zawieszac...A tak ogolnie to ja sobie to pytanie wymsylilam :D tam na tej psychiatrii i chcialam zobaczyc co dzis w trawie piszczy :) Przypomnij z jakiego mista jestes... :)


ja mieszkam w Mönchengladbach :)Zmiennym Ip to chyba ich nie poskromisz bo widze ze to na zwca idzie ...jak dzis kopiowane moje posty choc smieszne,nowe konto i pierwszy post jednak skopiowany ,przykre to,czegos takiego tutaj nie doswiadczylam...Skad pochodisz z PL?
 
Z okolic Gdanska... A Ty?W sumie w Gdansku sie urodzilam i mieszkalam a pozniej poszlismy 40 km.pod Gdansk :) A na dm to trzeba brac poprawke...bo tam samo zlo czasami siedzi ;)
 
pewnie jak masz okazje,wiesz ja juz tu zagrzalam miejsce i powiem ci szczerze,ze nie wyobrazam sobie teraz zycia w polsce po 12 latach:)tu jest calkiem inaczej,jesli brat przyjezdza to super niech sciaga rodzine zawsze to lepsze jak w "daremnej "polsce sorki z tak naisalam ale moja siostra tez zostala w polsce i szczerze choc robi od rana do wieczora to nic z tego nie ma,zastanawiam sie i nawmawiam ja do tego zeby przyjechala tutaj,oczywiscie pracowac trzeba ale calkiem inne rzcie,pracujesz obecnie?
 
ja pochodze z Opolskiego 40 km od Opola,tak jak piszesz dm to dm,trzeba brac namiar:) Wiesz nie spodziewalam sie,ze akurat tutaj kogos z dm spotkam a jednak :)super:)zawsze wydawalas mi sie super osoba :)
 
reklama
No Ty mi mowic jak w polsce jest nie jusisz...sama wiem po rodzinie..tyraja od rana do nocy by przezyc...takie realia...Ci co kiedys dawnooo dawno cos mieli i sie utrzymali dzis maja kokosy...ale to wiesz zazwyczaj Ci co mieli sklepy badz duza gospodarke... Dlatego namawiam brata by zostal i on sam widzi ,ze tu lepije...od razu prace mu znalezlismy... Pracowalam tu do niedawna przy obrabianiu zdjec dla jednej firmy...Teraz od pewnego czasu mamy swoja wlasna wiec siedze przy papierach... ale to ogolnie tylko chwila monent bo reszte robi ksiegowy ;) ale jak sie ma dzieci,dom itd.to jest co robic...chociaz czasami mam nude ;) A Ty co robisz?
 
Do góry