reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
[h=6]Udanego Sylwestra
niezależnie od tego, czy:
- spędzicie go na balu
- czy prywatce
- na rynku pod niebem rozjaśnionym fajerwerkami
... ... - czy w łózku pod puchową pierzyną
- na wyjeździe
- czy w domu
- przed telewizorem
- czy przy książce
- samotnie
- czy z drugą połówką
- na diecie
- czy objadając się chipsami, ciastkami i fast foodami
- pijąc drinki
- czy pijąc Piccolo
- myśląc o niebieskich migdałach
- czy nie myśląc o niczym
- z maluszkiem, który prześpi całą noc
- czy z maluszkiem, który będzie budził się co chwilę
- ze smutkiem, że odchodzi stary rok
- czy z radością, że nadchodzi nowy
- na bb
- czy na fb
- tańcząc
- czy leżąc na kanapie do góry brzuchem
...i Szczesliwego Nowego Roku !!![/h]
Zobacz załącznik 421072
 
czesc Dziewczyny, mam pytanko, prosze pomozcie bo moj maz chociaz mieszka cale zycie w Niemczech sie nie orientuje :( Jak nazywa sie zlobek w Niemczech, jakie sa zasady przyjmowanioa dzieci i ewentualne koszty.... Okazalo sie ze na wiosne bede musiala oddac mala na pol roku do zlobka ze wzgledu na szkole jezykowa, 5 razy w tyg 5h! PS-istnieja w Niemczech zlobki prywatne? PS2-Szczesliwego Nowego Roku!! :)
 
Witam drogie Panie! Czy może któraś z Was orientuje się jak wysłać pieniążki z niemieckiego konta, na moje w Polsce? Jak się okazuje, to duży problem jest, w Niemczech mówią, że chcą krótszy nr konta, w Polsce mówią, że musi być ten co jest. Ratunku!
 
Witam wszystkie mamuśki mieszkające w Niemczech.Może jest jakaś co mieszka w pobliżu Frankenau?My z mężęm zamierzamy tam zamieszkać w wakację.
 
reklama
czesc Dziewczyny, mam pytanko, prosze pomozcie bo moj maz chociaz mieszka cale zycie w Niemczech sie nie orientuje :( Jak nazywa sie zlobek w Niemczech, jakie sa zasady przyjmowanioa dzieci i ewentualne koszty.... Okazalo sie ze na wiosne bede musiala oddac mala na pol roku do zlobka ze wzgledu na szkole jezykowa, 5 razy w tyg 5h! PS-istnieja w Niemczech zlobki prywatne? PS2-Szczesliwego Nowego Roku!! :)

Stelka zlobek to kinderkrippe ;-)

Witam drogie Panie! Czy może któraś z Was orientuje się jak wysłać pieniążki z niemieckiego konta, na moje w Polsce? Jak się okazuje, to duży problem jest, w Niemczech mówią, że chcą krótszy nr konta, w Polsce mówią, że musi być ten co jest. Ratunku!

Wlasnie tez nie wiem jak stad przelewa sie kase na polskie konto...ale wydaje mi sie,ze to polskie konto powinno miec IBAN i BIC-takie numery...jak przelewalam na austriackie konto to wlasnie przez te jakies ibany ;-)

Witam wszystkie mamuśki mieszkające w Niemczech.Może jest jakaś co mieszka w pobliżu Frankenau?My z mężęm zamierzamy tam zamieszkać w wakację.

Witaj :-) nie wiem czy jest jakas mama z Twoich okolich bo wszystkie sie wyniosly teraz na zamkniety i olaly ten watek chyba ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry