reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Witam mamy mieszkajace w Niemczech - ja do Niemiec przyjechalam 7 lat temu,obenie mieszkam w Ulm. Mam 30 lat i czekam na 4 dzieciatko :-)
Pozdrawiam

ooo jak miło ze coraz więcej mam wielodzietnych :))
witaj wsród nas

gabi - a to o to lata,a ja myslalam,ze to klub sportowy,zaraz kukne linka:tak:i


tak tak to klub soprtowy ;)) żuzlowy ;p

witajcie:happy:
Gabinia jakos tego malego 12kg klocka nie mam ochoty nosic,chyba ze na plecach:cool2::-Dwspolczuje pogrzebu:-(

przezyłam ale jest ciężko :(

a nosić tak tak... tylko na plecach ;P ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc laseczki:happy:
czy my aby na pewno mamy listopad`??? u nas od wczoraj przepiekna sloneczna pogoda,jakby wiosna miala przyjsc a nie zima:cool2:kazda wolna chwile spedzam wiec z mala na dworze,teraz skrzekot spi,obiad ugotowany,paczki do wyslania przygotowane, wiec mam chwile

toxi witaj:happy:

dziewczyny co kupujecie dzieciaczkom na swieta?
nie wiem co wybrac dla Majki
 
Do góry