reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

no no widzę ze to nie tylko ja mam problemy z nerwami ....

tez byłam u granic zwariowania .... życie nie rozpieszczało mnie od dziecka... do teraz

i też brałam silne leki ale mogłam chodzić do pracy i normalnie działać ( pracuję w przedszkolu - więc muszę być czujna ) bez leków i psychologów ciężko wyrwać się z choroby układu nerwowego - niestety

ja teraz brać leków nie mogę ale przydały by się choć by nawet w załatwieniu tych wszystkich spraw związanych z wyjazdem , przeprowadzką i całą resztą :eek:
 
reklama
hej psycholki :-) normalnie watek "psychiatryk w niemczech" musimy zalozyc :-D widze kazda juz z nas ma swoje akuku ;)))

my dzis jedziemy do polski... ciesze sie bo moze jakies buty tam fajne wyrwe dla siebie i dla mlodej i cos do ubrania w moim ulubionym top secret :)
no i ztak pocichu sie Wam pochwale-dostalam od A nowe autko ...o 10:00 odbieramy :))) ale to tak na jakis czase bo ja chce miec biala ta nowa opel corsa...z przyciemianymi szybami :-D
A teraz lece dokonczyc moja prace, potem musze wyslac ja na serwer,szybko po auto,zakupy,po mloda do przedszkola i wtedy w droge...jedziemy na dwa auta bo mamy cos do zalatwienia z audikiem i wracamy moim ;)
 
Nooo Pati to tylko pozazdroscic!Super!Teraz musisz tylko swojemu ladnie podziekowac:-D Ja mam nocke w plecy ,maly daje popalic!Od pierwszego miesiaca przesypial cale nocki,a teraz cos mu sie odwidzialo i budzi sie min.3 razy:-(Cos mam obawy,ze sie nie najada,w przeciwienstwie do mojego lekarza,ktory kaze nam malego woda oszukiwac,tylko,ze woda zostanie wypita, a cycusia dalej wola!A dopiero co sie chwalilam,ze macierzynstwo mi sluzy i nie wiem co to nocne wstawanie.
My jutro moze tez na Szczecin na zakupy ruszymy,tylko musze m przekonac,ze to dobry pomysl:-DSpadam balkon ogarnac bo slonce sie przebija papa
 
Witam weekendowo :-)
Widze ze w ten weekend pospolite ruszenie na zakupy do Polski. My tez sie wybieramy zeby pozalatwiac rozne sprawy. Szerokiej drogi zycze i zadnych korkow :-)

Pati, gratuluje! a ten zastepczy, na jakis czas samochod to jaki bedzie? Docelowo chcesz Corse 2 czy 4 drzwiowa? Jak mi moj M kupowal moja to tez mi sie ta z przyciemnianymi tylnymi szybami podobala ale niestety ostatni taki model, ktory mnie urzadal pod wzgledem wyposazenia wlasnie tego dnia zostal sprzedany :wściekła/y: Kupilismy wiec bez przyciemnianych szyb i teraz sie zastanawiam czy je przyciemniac czy nie :nerd:
 
No psycholki moje udanych zakupow i rowniez szerokosci ;)
autko juz jest odebrane-mercedes -c klasa...srebrny-blee :-D
a corse jak nie bedzie przyciemianych to chce przyciemnic naturalnie...bo wyglada lepiej... do tego jakies fajne felki bo w koncu mam faceta handlarza tymi rzeczami ;-) no i z racji tego ze bede smigala z mloda i tak wygodniej to 4 drzwi... ale to tak za pol roku...bo narazie mercem bede smigac ;)
jezuu pracowac musze a mi jakos nie idzie :-D
 
corse jak nie bedzie przyciemianych to chce przyciemnic naturalnie...bo wyglada lepiej... do tego jakies fajne felki bo w koncu mam faceta handlarza tymi rzeczami ;-) no i z racji tego ze bede smigala z mloda i tak wygodniej to 4 drzwi... ale to tak za pol roku...bo narazie mercem bede smigac ;)
jezuu pracowac musze a mi jakos nie idzie :-D
Jak to naturalnie chcesz przyciemnic? weglem, flamastrem czy jak? :rofl2:
Ja dostalam do swojej juz w komplecie z letnimi oponami fajne alufelgi a zimowe moga byc na zwyklych. Tez ze wzgledu na dziecko wzielam 4 drzwiowa chociaz ta 2 drzwiowa tak fajnie sportowo wyglada i byl duzo wiekszy wybor u handlarza bo tych 4 drzwiowych to niestety jak na lekarstwo :crazy:
 
no normalnie-idziesz do specjalnego punktu,mowisz w jakim stopniu ma byc przyciemione i tyle :-)

ale jak bede szukac kiedys tej corsy to raczej z prywatnej reki...a jaki masz kolor-tez biala?
no i do tego czasu to moze mi sie upodobanie zmieni :-D
 
No wlasnie tak myslalam, ze gdzies to jednak dasz zrobic ;-)
Niestety srebrna...bleee ale jest wyposazona po pachy i cena tez byla dobra wiec nie chcialam wybrzydzac a do tego zalezalo mi zeby w miare szybko samochod miec.
Bardzo mi sie podobala taka w zlotym bronzie ale jak juz wspomnialam dokladnie tego dnia ktorego przyszlismy szukac samochodu ja wlasnie sprzedali :wściekła/y:
Ja bym nigdy z prywatnej reki nie kupila samochodu, u handlarza ( mam na mysli autoryzowany salon opla) mam przynajmniej 3 lata gwarancji, 3 przeglady gratis i pewnosc ze jak sie cos zepsuje to wiem do kogo jechac z reklamacja i jeszcze samochod zastepczy dostane. Ale z racji tej, ze Twoj A sie na tym zna to moze faktycznie bardziej sie Wam oplaca kupic od prywatnego.
 
Bluetooth-czy masz nowy samochod z salonu tak?

ja juz bym nowego nie kupila bo raz ze nowe samochody najwiecej na wartosci w ciagu pierwszych trzech lat traca...(ponad 50% swojej wartosci) a dwa ze ja nie chcialabym jezdzic jednym autem kilka lat :) no nowy bym kupila oczywiscie gdybym miala full kasy... ile dalas za ta Twoja corse jesli moge spytac?
no i pisalam od prywatnego bo ja jak wyzej napisane myslalam o uzywanym aucie ;) ale rzecz jasna z malym przebiegiem...
no ale narazie na jakies pol roku mam juz autko :))) juz sie ciesze zaraz wskoczyc w nie i smigac :)))))))) czekam wlasnie na mojego A az felgi wysle jeszcze klientowi i smigamy :)
 
reklama
Nieee jasne ze nie nowy. My tez nigdy nowego nie kupimy wlasnie dlatego, ze jest to wyrzucenie czesci pieniedzy w bloto. Moj jest 3 letni 25 tys przebiegu i kosztowal 10 tys.
 
Do góry