reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ja Ciebie Gabinia rozumiem...bo latwo decyzje podejmowac gdy sie jest samym...a Ty musisz myslec przedewszystkim o dzieciach,dla nich to tez nie takie proste,ale dzieci maja to do siebie,ze szybko sie klimatyzuja;-)
Pati szersze spodnie u dolu to nie tylko dzwony...i mi nie o dzwony chodzi,bo nie lubie dzwonow ;-) lubie nie za szerokie i nie za waskie-w sam raz.I najlepiej biodrowki,a tez problem znalezc takie ktore by tez byly w sam raz...bo albo mi za wysoko siedza albo za nisko...

Co do lekow,musze nie musze,nie bede ich brac...chyba,ze pojde i powiem,ze chce cos innego,ale z tego co czytam na necie to wszystkie psychotropy przymulaja...
Ja poszlam tylko do rodzinnego po cos na uspokojenie a on mnie wyslal do psychiatry :oo2:
Okazalo sie,ze psychiatra mowi po polsku i chyba mu za duzo nagadalam :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jola uwazajżeby cie w wariatkowie nie zamkneli:-D:-D:-D, śmieje sie ale ja ostatnio tez mam jakąs depreche, to chyba wiosna tak na mnie działa, mykam Synka połażyc spac i wracam jak nie usne.
Spodni tez nie nawidze kupowac ale dzisiaj w hm przymieżyłam takie i mi sie spodobały:tak:;-):-) i tylko 20 euro kosztowały:cool: a kurtka 39 euro :-D wiec kurtka do parku może byc :)
 

Załączniki

  • DXLA01_82896_76001_34_3729.jpg
    DXLA01_82896_76001_34_3729.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 33
  • 51711.jpg
    51711.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 39
Witam wieczorkiem!PATI,juz kiedys pisalam,mieszkam na Britz,a dokladnie na pograniczu z Tempelhof.W DE jestem od pieciu lat,przyjechalam w odwiedziny na kilka dni i tak do dzisiaj sie ostalam:-)Pochodze z dolnego slaska,niedaleko jeleniej gory,wiec do rodzinki mam jakes 300 km.Fajnie,bo jak mi sie zackli to spontanicznie mozna wyskoczyc.Musze was troche podczytac co by byc w temacie.A tak apropo deprechy to chyba ta wiosna tak dziala ,bo u mnie z humorkiem tez ostatnio na bakier.
 
U mnie nie chodzi o wiosne...ja od dluzszego czasu mam problemy ze soba,zawsze wybieralam sie do psychologa a wybrac sie nie moglam.
No i tak sie trafilo z tym psychiatra,zagadalam go na smierc :shocked2:
Stwierdzil,ze nie psycholog mi potrzebny a psychotropy bo zle ze mna ...
wiec juz nie Jolka a wariatka-przyjmiecie z otwartymi ramionami czy mam uciekac?:-D
 
Anka niezla goscina :-D a Britz to znam te rejony bo uwielbiam Brizergarten :-) i na fittnes na tempelhof chodze z kolezanka :)))

Jolka kurwice masz czy zamula Cie? Bo jak na nerwy to moge polecic tabletki dosc dobre-nie uzalezniajace-na uspokojenie "Sedacur forte"...ja to wraz z wiosna ozylam :-)
nie chce zapeszac ale ostatnio tez z moim A nam sie tak fajnie uklada (tfuuu,tfuuuu") jakos milsi dla siebie jestesmy,tolerancyjni bardziej.otwarci,jak jedno sie wkurza to drugie pocieszy...wogole to mniej sie wkurzamy- :-D Nawet sie mnie dzis spytal co bym jeszcze chciala do domu zeby mi zycie ulatwic i umilic :) lodowke chcial mi nowa kupic :-D bo polamalam szuflady z zamrazalce z nerowo raz -hahahaha Ale ja juz na tym mieszkaniu nie chce nowej bo na nastepe chce ta duza z kostkarka do lodow...dwu drzwiowa... jedyne co teraz to chce nowe krzesla do kuchni,nowe kanapy do wohnzimmer,nowe meble juz niekoniecznie...i dobry ekspres cisnieniowy...ostatnio ogladalam to ok 700-800 euro :/
 
Ja do Britzer Garten mam rzut beretem,ale w tym roku jeszcze nie bylam.Jak sie tylko na maksa ladnie zrobi to wozek i heja na caly dzien!Jak cos to pakuj mala i dawaj znac na spacerek:-)A gdzie smigasz na fitnes???Tez by mi sie przydalo,wszak po ciazy wrocilam do swojej wagi,ale konkretnego ruchu mi brak!Tylko maly jest na cycusiu i tez za bardzo nie mam go z kim zostawic:-(
 
reklama
Do góry