reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Witam z wieczora dziewczyny :-) Mam nadzieje ze sie jeszcze nie pospalyscie :-D
Pati nie pij w pracy bo dziewczynom glowy poobcinasz albo inne czesci ciala i bedzie szef zly :rofl:
Karolina nie poddawaj sie, moze jeszcze wszystko z tego co widzialas urosnac. My jak bylismy na NT w 13tc to tez widzielismy i bylam pewna ze to chlopak a lekarz na to ze to dopiero zaczatki a co z tego bedzie to sie okaze w nastepnych tygodniach i na koniec powiedzial, co nas totalnie wybilo:wyglada raczej na dziewczynke :szok: a ja bym sobie dala reke uciac ze to co widzialam wyglada na chlopaka :-) wiec glowa do gory!
Gabinia Pati dobrze mowi, myslisz za bardzo negatywnie juz na samym poczatku. Ja do dzisiaj nie mieszkam w mieszkaniu w ktorym chcialabym spedzic wiecej niz 2 lata a mamy juz za soba 3 przeprowadzki w ciagu 5 lat wiec tez chcialabym w koncu znalezc swoj kat, gdzie bede czula sie dobrze i nie bede sie juz wiecej przeprowadzac. Ale takie jest zycie. Jak jestes na miejscu i mieszkasz juz troche to i perspektywa Ci sie zmienia. Uparlas sie teraz na dzielnice ktore naprawde sa drogie a moze sie okazac, ze nawet jesli znajdziesz tu teraz mieszkanie to bedziesz sie chciala z roznych powodow z niego jak najszybciej przeprowadzic. Dlatego radzilabym Ci znalezc cos, co obecnie finansowo Wam pasuje i nie patrzec za bardzo na dzielnice a jak juz sie tu zaklimatyzujesz to znajdziesz w spokoju to miejsce gdzie naprawde bedziesz chciala mieszkac i bedziesz czula sie dobrze. Berlin jest naprawde dobrze zorganizowany komunikacyjnie a ty na pewno sobie poradzicsz bo widac ze nosisz w tym zwiazku spodnie wiec glowa do gory :-D
 
Ostatnia edycja:
Bluetooth...ja pracuje dla kogos innego a jestem zatrudniona u mojego faceta :-D ..pracuje z domu ...wiec szefa mam na wylacznosc :-D hahahaha

ja tez tu jeszcze swojego miejsca na ziemi nie znalazlam...chociaz jak bede sie stad wyproadzac to bede beczec!!!! mi tu naprawde mega dobrze...ale to nie szczyt marzen...i boje sie co to bedzie :-D ale mieszkam w dobrym miejscu,cichym spokojnym...wokolo woda,lasy... pod nosem przystanek autobusowy...s-bahn kawalek dalej... ale ja marze o ogrodzie... :) o domku jakims malym z 5 pokoi :) mega willi nie musze miec... ale niestety wszystko w sowim czasie ...kiedys to czekanie zostanie nam wynagroszone...na poczatku zaczynalismy od kawalerki...teraz mamy trzy pokoje... co raz lepiej nam sie wiedzie...wrecz nie mam powodow do nazekac oprocz tego ze bym chciala byc chudsza :-D
 
Pati ja mialam wlasnie na mysli, te laski ze zdjec co je docinasz i wklejasz gdzies na strone :-D a ze szefa masz w domu to niezle :-D
Ja dokladnie tak samo jak ty i tez marzeniem jest miec swoje wlasne cztery katy z ogrodem ale kiedy i gdzie to sie spelni to jeszcze nie wiadomo... trzeba byc po prostu cierpliwym i wierzyc w to a na pewno sie spelni :-)
 
Dlatego pisalam, nie pij kobieto tyle :-D Ale Ci zazdroszcze mam ostatnio taka ochote na wino albo jakiegos radlera a tu szlaban i tak jeszcze przynajmniej rok jak nie wiecej...eh...
 
aaa to apropo mojej pracy :-D jezuuu juz chyba czas na mnie...ja juz myslalam ze ja zas wklejakm gdzies jakies foty :-D
mam ogolnie tak ze na fb czy nk. mi pisza laski czy diabel wie kto juz ze ja to na zdjeciach nie ja,ze kradne foty,ze botox sobie w usta wskrzykuje itp. :-D wogole jeden mnie gosciu rozwalil jak mi napisal ze ukradlam zdjecie modelce,ze ja zna tylko nie pamieta jak sie nazwya :-D
 
reklama
nie wiem kogo przypominam ale oni o moiim zdjeciu profilowym pisza... i mialam juz dwie sceny zazdrosci przyjaciolek moich kolezanek-dziekuje bardzo za to sranie w banie :-D baby to maja problemy...ja to jak ktos mi sie podoba to powiem glosno i w twarz..a.le niektorzy nie umieja tak...
 
Do góry