reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Grali jak bolki wczoraj...ale i tak daleko zaszli...szkoda mi ich :/
Ja wlasnie po sniadaniu...zaraz jade do babci zobaczyc co tam u niej i co do zrobienia...aa za chiny mi sie nie chce :-D
 
reklama
No szkoda ze wczoraj przegrali ale Hiszpany grali duzo lepiej wiec i wygrali
a mialam taka nadzieje ze zostana Mistrzami Swiata a tu takie rozczarowanie no coz nastepne 4 lata trzeba bedzie czekac:))))

U nas piekna pogoda wiec caly dzien siedzimy na tarasie mamusia sie opala i moczy nogi a Emily pluska sie w baseniku:))
M ma na druga zmiane wiec jestem praktycznie uziemiona w domu a tak to bym pojechala sie gdzies nad wode albo basen

Teraz mam chwile bo mala spi ale zaraz wpadna kumpele z dzieciaczkami wiec bedzie wesolo basen juz czeka na dzieciaczki:)))
 
Hej kobity ,jestem wykonczona...dzisiaj u Nas 38 stopni w cieniu!! a ma byc jeszcze gorzej :szok: ratunku,gdzie sie schowac....mala caly dzien mranczy bo jej za goraco a jak tu dziecku pomoc ?? porabana ta pogoda...jeszcze dwa dni temu bylo na tyle chlodno,ze jak wyszlam w topie na ramiaczkach to mi chlodnawo bylo a dzis znowu taki hic .
Ale to juz rano czulam...obudzilam sie 15 po 6 bo bylo mi tak goraco,ze nie wiedzialam gdzie mam wlezc :/ NIE az takich upalow to ja nie chce...
 
U nas to samo dzis...ja bylam z mloda w parku naszym...dobrze ze tam wode rozpylaja to wlazilam co cgwila by sie ochlodzic...tylko nie kumam dlaczego tam maja basen i stoi pusty!!!!A jak wstalam dzis z fotela w aucie to normalnie powodz...tak sie mi dupa z udami na tych skorach spocila...ale najgorsze bylo najpierw usiasc w ten fotel :-D
 
eine mannschaft besteht aus 4 feldspielern
beliebig vielen ersatzspielern

es wird nur 1 Satz gespielt

das finale besteht aus max. 3 satzen wer als erster gewonnen hat

spielzeit bis 16 punkte, sieg 2 punkte unterschied
Aufschlag wird zuerst immer ausgespielt.
aufschlag nur mit hand
ball darf mit jedem korperteil uber das netz, punkt fur die gegnerische mannschaft
beruhrt der ball die decke, punkte fur die gegnerische mannschaft.
max.3 zuspiele
bei punktegleichheit entscheidet das trefferverhaltnis


Dziewczyny kuma z was ktos o co tu chodzi??????????
 
eine mannschaft besteht aus 4 feldspielern
beliebig vielen ersatzspielern

es wird nur 1 Satz gespielt

das finale besteht aus max. 3 satzen wer als erster gewonnen hat

spielzeit bis 16 punkte, sieg 2 punkte unterschied
Aufschlag wird zuerst immer ausgespielt.
aufschlag nur mit hand
ball darf mit jedem korperteil uber das netz, punkt fur die gegnerische mannschaft
beruhrt der ball die decke, punkte fur die gegnerische mannschaft.
max.3 zuspiele
bei punktegleichheit entscheidet das trefferverhaltnis


Dziewczyny kuma z was ktos o co tu chodzi??????????

Gdzie Agnieszka ?? ona by Ci to przetlumaczyla napewno :tak: ja tez za bardzo nie kumam o co chodzi...
Ja chate dzisiaj wypucowalam na blsyk,musialam uporzadkowac moj artystyczny nielad a to nie bylo proste ;-)bo jutro o 11 przylezie ta wredna wlascicielka budynku...zadzwonila do mnie w czwartek i zrobilysmy termin.
Pogoda wykancza...chyba wypije sobie zimne piwko ;-)
 
reklama
dziewczyny była któras z was tu w niemczech na bierzmowaniu?? czy jak jestem swiadkiem u kolezanki syna to musze dawac jakis prezent???
 
Do góry