reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Tak ja mieszkam dokladnie w centrum mojego Gummersbach :-)
Jak Niemcy wygraja to mam tu szal istny!! nie tylko Niemcy-wczoraj wygrala Hiszpania i tez jezdzili i trablili...GM to skupisko wszystkich narodow-zreszta jak cale Niemcy :-D
Centum i to jeszcze przy glownej ulicy i skrzyzowaniu...tragedia ,do tego na poddaszu...jak sie cieplej robi to normalnie spac nie mozna...w sypialni mam 28 stopni!! a ja nauczona przy 18-gora 20 spac. Tam gdzie sie przeprowadzamy to stare mury-jak sie wchodzi to az chlodem powiewa...latem az milo...
Lece cos robic...NARA :-D
 
reklama
Ja raz w Madonna wyhaczylam fajna bluzke...i zawsze jak ja ubieram to mnie laski pytaja skad mam,gdzie kupilam...ale to byl chyba jedyny moj zakup tam...a nie jeszcze legginsy raz kupilam...a tak jakos nie w moim guscie te rzeczy...Ja uwielbiam Mango...kiedys uwielbialam spodnie z telly wejl ale sie strasznie popsuli ...juz dawno nie trafilam fajnych...ale takie zwykle czarne sobie tam kupuje-super leza...ja ogolnie jestem zwolenniczka biodrowek i tam takie maja :-) na ebey czasami wyhacze fajne spodnie co mi sie bardzo podobaja ale mam stracha kupic bo ciezko z rozmiarami trafic zeby lezaly...dwa razy kupilam prezz neta spodnie-jeansy i niby mialy byc idealne(mierzylam moje ulubione spodnie i mialo byc identycznie rozmiarowo) a pozniej okazalo sie ze moglam je sobie z tylka bez rozpinania zdjac...
 
Hej

Ja tez mieszkam w spokojnej dzielnicy mimo tego ze do centrum mam niecaly kilometr:-) i na ryneczek zawsze chodze piechotka zresztą Straubing to nie duze miasteczko i wszedzie mam blisko do zoo jakies 700 metrów przez park :-D

Własnie wróciłam z zakupków i w h&m wychaczyłam fajna sukienke dzinsową na lato za 15 euro:tak:;-):-D i juz wiem że jutro ją ubiore:-D pozatym nie wpadło mi nic w oko:-(a myslałam ze sie obkupie :sorry2:

Pati bardzo podoba mi sie twoja biala bluzka która masz na zdjęciach z wakacji mozna wiedziec gdzie kupowałas, widziałam dzisiaj cos podobnego w vero moda ale kurcze nie było białych :baffled: a ta twoja jest coool


.


Pogoda u mnie super jutro tez tak ma byc a my wybieramy sie tu

www.bayern-park.de Szymonowi na pewno sie spodoba

a nie wiecie co sie dzieje z pscola???????
 
Ostatnia edycja:
Hej :-) Pochwale sie,ze kostium jednak zakupilam ten SCHICK & SEXY BIKINI SELF Gr.40 Cup C in Brombeerrot bei eBay.de: Bademoden (endet 23.06.10 12:36:42 MESZ) i jest super,cudnie lezy i wspaniale wyglada,jestem zadowolona :tak:
Co do sklepow,ja to w ogole czegos takiego jak Mango nie znam...chyba,ze telezakupy mango na polskiej tv ;-) ja do dyspozycji mam H&M,C&A,MastMode,Takko,duzo roznych butikow,do ktorych nie zagladam no i oczywiscie karstadt,ktory ponoc plajtuje...ja to czesto ciuchy z katalogow zamawiam (np bon prix) bo tam to jakos wszystko ladnie na mnie pasuje...a ja to mam zawsze spory problem kupic sobie fajne spodnie,a jak juz trafie to latam w nich caly czas jakbym innych ciuchow nie miala :sorry2:a ciuchow pelna szafa tylko 2-3 sprawdzone,ulubione zestawy:-D tez tak macie??
Dziewczynki pewnie bawicie sie swietnie,Pati z kumpelami podbija Berlin a Ania,Aga i Blond tez razem...coz,moge tylko pozazdroscic :happy2: i czekac na relacje :tak::-)
 
Jola nie jestes sama ja podbijam mój naroznik z laptopem na kolanach Szymek spi a m z kolegami w pubie na jakims meczu

chyba jutro z parku nici i jedziemy nad wode bo zapowiada sie iu nas 32 stopnie:tak:
 
Jolka ja dzis tez siedze w domku sama m w pracy ja wlasnie skonczylam rozmawiac z kumpela przez telefon a rozmawialam z nia 1,5h:szok::szok:
Ale fajnie sie rozmawiala wiec czas szybko zlecial przy rozmowie wypilam 2 piwka:szok::szok:
Jakos mnie tak ochota na piwko dzis wziela :tak::tak:

Jutro mamy jechac nad wode z Ania i Blond i innymi kumpelami a przy okazji grila sobie zrobimy:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
A! Agnieszka ja myslalam,ze Wy wczoraj balowalyscie razem a to dopiero dzisiaj bedziecie :-) U mnie piekna pogoda,ale dopiero wstalam i jeszcze nie wiem co bedziemy dzisiaj robic...Ja tez wypilam wczoraj dwa drinki i meczyly mnie te drinki...bo obiadu wczoraj nie zjadlam tylko truskawkami i arbuzem sie napchalam :baffled: i przez to niedobrze mi bylo po tych drinkach i spac nie moglam...:sorry2:
 
Hej laski...ja zaraz kapiel i spadam spac...padam na pysk...spalam az 2,5h ...wypad udany :-) berlin podbity :-D o 11:00 juz bylismy dzis na basenie...posiedzielismy do 15:30 i spowrotem do domu na mecz...niezle dzies grali ,co ? :-)

Jolka bluzke dostalam od mojego A jak byl teraz w Miami na urlopie ...wiec nie wiem czy znajdziesz ;-) ale podobne napewno gdzis beda...bardzo ja lubie nosisc...do opalonego cialka super wyglada :-) Lece kapac teraz moja skarbke i padam w lozko-ledwo zyje...do jutra ::*
 
reklama
O Jezuu faktycznie :-D sorry ;-)

Widzisz zmeczenie na maxa bylo.. Ja wczoraj zaraz po moim poscie poszlam umyc mloda,zaraz siebie wykapalam i do lozka...jeszcze chwile poogladalam tv.nabalsamowalam sie ,wypilam pol litra wody i kimono... :-D Dzis juz mi lepiej...ale od dzis mam ostre postanowienie...koniec z moim nalogiem -czyli nachos zapiekane z serem :-D ja to codziennie jadlam...i to tak czasami bywalo ze potrafilam jako sniadanie,obiad i kolacje-szok normalnie
e045.gif

Jak odbiore mloda to jade z nia nad wode opalac sie...mloda cos mi kaszlec zaczyna... dostala syrop...jeszcze inhalacje jej wczoraj robilam...hmm...dzis mowila ze gardelko ja boli...trzy dni bede ja kurowac wlasnymi sposobami jak bedzie gozej to do lekarza...niestety...

aha 5 min.temu dostalam bukiet roz od mojego A :-)
 
Do góry