reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

witam was dziewczyny..

aniu fajnie ze laura juz siusia na nocniczek.a wesele fajnie ze w polsce zupelnie inaczej jak tu.kiedy macie slub?

aga moje malenstwo tez ruchliwe teraz 17 mam usg to moze uda sie zobaczyc co jest..

pscola napisz cos czy juz wiesz co nosisz pod serduszkiem.jak ci wyszedl wynik na cukier,mi tez ostatnio bardzo chce sie pic..

Slub 1.08
Mi sie tez chcilao w ciazy pic i pilam sporo ale cukrzycy nie mialam.Pewnie u Was tez bedzie dobrze:tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny!

u nas niestety ciagle chorobowo, Maxio ma to zapalenie ucha i mimo, ze od tygodnia lyka antybiotyk, przenioslo sie na drugie ucho....:crazy:tylko rece zalamac, antybiotyk sie skonczyl, a on nadal nie calkiem zdrowy, nie wiem czy mam go tak poslac do szkoly:szok:

dzidzia za to super - jeszcze nie wiemy co bedzie, tym razem USG nie bylo, nastepny termin mam dopiero na 20.04, a wiec po Swietach, a tak chcialam sie w Polsce pochwalic co bedzie, ale lekarka stwierdzila, ze jest jeszcze za wczesnie, a przed Swietami sama ma urlop, tak ze musimy uzbroic sie w cierpliwosc:tak:
cukier wyszedl super, cukrzycy nie mam...pic mi sie chce nadal:-D

sciskam Was cieplo, wczoraj zaczelam prac firanki, to tak w ramach wiosny:-)moze wywolam?!
 
kiki, pscola, Wam sie chce pic, a ja musze sie zmuszac, by pic conajmniej dwa litry dziennie:tak: Tragedia:-p
U nas wiosna, bo krokusy juz pozakwitaly, wiec nie wazne czy pada czy nie, wiosna idzie wielkimi krokami, tym bardziej, ze na dworze ponad 10 stopni:tak:
 
Witam :) dzis sie zalogowalam na babyboom :) mieszkam od prawie roku w hamburgu(mümmelmannsberg), w de troche od ponad 4,5 lat. jestem w 7 miesiacu ciazy (ET 06.06.09):) i szukam mam, przyszlych mam do kolezenstwa :) hmm mam nadzieje ze sie jakas odezwie. pozdrawiam
 
Doro gratuluje zafasolkowania.Znasz plec dziecka?

Dziewczyny podobno plec to od 20tc:tak: cierpliwosci!!

Ja dzis szalalam ze sprzataniem okna, pranie, posegregowalam zabawki Laury, Bylam na miescie na kawce i nawet ugotowalam obiad z dwuch dan:tak:

U nas pogoda dopisuje wiec korzystamy:tak:
 
Hej,
Doro - witaj i gratulacje z "brzusia". To Twoja pierwsza pociecha? ja tez jestem w ciazy (17 tydzien), to moje trzecie:-)

ja znowu wczoraj latalam po lekarzach z Maxiem, u laryngologa dostal antybiotyk prosto do ucha, dzis znowu idziemy na badanie, jakos sie to wszystko skomplikowalo:baffled:jedyna pociecha z tego, to ze sobie w domku posiedze i do roboty nie chodze

Aga - jak dlugo jeszcze pracujesz?
 
witam!
przed chwila odkrylam to forum,
mieszkam na polnocy Niemiec, mam dwojke dzieciaczkow- synka 2,5 roku i 0,5 roczna coreczke.
mam nadzieje, ze mnie przyjmniecie do Waszego grona :D
 
Aga - jak dlugo jeszcze pracujesz?

Pscola, to sie dziecko pochorowalo:baffled:. Ja pracuje do 15go kwietnia, z przerwami na urlop. Od przyszlego tygodnia mam 1,5 tygodnia urlopu. Ale musze przyznac, ze nie mam juz sily ani ochoty chodhzic do pracy, juz chcialabym przejsc na macierzynski.:tak:
 
Aga- akurat jestem w Hamburgu- sliczna pogoda dzisiaj :D
no i oczywiscie, w koncu udalo nam sie z naszej dziury wyrwac ,a ja musialam sie rozchorowac....
 
reklama
Hej,
Doro - witaj i gratulacje z "brzusia". To Twoja pierwsza pociecha? ja tez jestem w ciazy (17 tydzien), to moje trzecie:-)

ja znowu wczoraj latalam po lekarzach z Maxiem, u laryngologa dostal antybiotyk prosto do ucha, dzis znowu idziemy na badanie, jakos sie to wszystko skomplikowalo:baffled:jedyna pociecha z tego, to ze sobie w domku posiedze i do roboty nie chodze

Aga - jak dlugo jeszcze pracujesz?
Biedaczysko wspolczuje i mama nadzieje ze antybiotyk wszystko w mig wyleczy:happy: Siedz i odpoczywaj:tak:
witam!
przed chwila odkrylam to forum,
mieszkam na polnocy Niemiec, mam dwojke dzieciaczkow- synka 2,5 roku i 0,5 roczna coreczke.
mam nadzieje, ze mnie przyjmniecie do Waszego grona :D
Witamy witamy :-)
Aga- akurat jestem w Hamburgu- sliczna pogoda dzisiaj :D
no i oczywiscie, w koncu udalo nam sie z naszej dziury wyrwac ,a ja musialam sie rozchorowac....

a to co za grypsko zalapalas? czy cos gorszego:baffled:

My dzis bylysmy z Laura w parku ze zwierzatkami Laura bardzo zadowolona i strasznie sie jej podobalo Teraz to chyba codziennie bede musiala z nia tam chodzic:-D Zreszta mnie tez sie podobalo:tak:
 
Do góry