reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

dzieki dziewczyny! mielismy tydzien ferii zimowych, wiec jeszcze go w domu troche przypilnowalam, teraz znowu jestem w robocie i nadrabiam zaleglosci

kiki - jak tam dzidzia? wiecie juz co bedzie?
my jeszcze niestety nie, czekam do nastepnego USG

kicia -rotawirus tez "super":baffled: fruwa tych paskudzctw tyle....

ja chce wiosny!!!! bo dostane depresji.....
 
reklama
Pscola no laseczka by ci sie przydala do kompletu:-D:tak:

U mnie pikna pogoda, chyba trzeba isc z maluchami bo sniegiem na sobote strasza:szok:. Ja chce wiosne.

Jak u was z kryzysem bo tu wszyscy na skrocona chodza:baffled:. Moj ma jesze normalnie ale jak dlugo:confused:

Dziewczyny a co mozna sobie odliczyc od podatku. Ja nie pracuje i mamy dwoje dzieci.
 
Kicia - no przydalaby sie dziewczynka, ale co ma byc to bedzie, chlopczyk tez super, mam juz dwoch swietnych, wiec mamy wprawe:-)problem tylko z imieniem, dla chlopca trudno nam cos wymyslic, to co mi sie podoba, maz kreci nosem, sam nie ma za wiele pomyslow, mowi, ze i tak bedzie dziewczynka, wiec imie juz jest, poczekamy wiec co powie nam lekarka

u nas tez czas skrocony nam wprowadzaja, od polowy marca bede miala jeden dzien wolny, co nie jest oczywiscie zle, ale i forsy troche mniej

z podatkiem - to tyle jest roznych punktow, wpiszcie po prostu wszystko co sie da, wydatki na przedszkole, przeprowadzke, prywatne ubezpieczenie (nawet te z Polski), rachunki za lekarstwa, za doksztalcanie itp. a oni i tak sami zdecyduja, co uznaja a co nie
 
witam dziewczyny#

pscola ja juz mam 16 tydzien i nie wiem co jest teraz mam termin 17 marca zecznie sie wtedy 18 tydzien to moze lekarz juz cos zobaczy,ja tez tak mysle ze chlopcy sa superowi ja mam 3 synow i jezeli teraz bedzie syn to tez bedzie fajnie..a ty w ktorym jestes tygodniu i na kiedy masz nastepne usg?
 
Witam
dawno tu nie zagladalam a tu cos sie dzieje powolutku i sie rozkreca:)
A ja juz myslalam ze watek calkowicie upadl:rofl2:
KIki witaj na forum gratuluje zafasolkowania i trzymam kciuki za usg moze uda sie cos zobaczyc:)
Pscola tylko nie popadaj w depreche Juz coraz lepiej z ta pogoda a jeszcze chwilka i bedzie tylko sloneczko.Fakt nie ma ostrej zimy i wirusow sporo w powietrzu:baffled:
Blond ladne foteczki :))karnawal i po karnawale :)

Ja zajeta przygotowaniami do slubu wiec troche zakrecona chodze.Laura ma sie swietnie i ostatnio zaczela wolac na nocnik, mamusia oczywiscie dumna z coreczki:tak:
 
Ania - jestes znowu, fajnie!:-) a date slubu juz ustaliliscie? gdzie robicie?

Kiki - ja dzis zaczelam 16 tydzien, jutro ide zrobic test na cukier, troche szybciej niz zwykle, ale strasznie chce mi sie pic, ciagle wypijam hektolitry wody i przeczytalam gdzies, ze to moze byc oznaka cukrzycy ciazowej wiec lepiej to sprawdzic. Nastepny termin mam na 18.03, ale chyba bez USG, na nastepny bede musiala poczekac chyba do kwietnia, chyba ze jutro ladnie poprosze:-)

a moje dzieci znowu niestety chore, maly ma zapalenie oskrzeli, duzy zapalenie ucha - mowie Wam "radocha" jak nie wiem co, az mi ich szkoda. Wiec siedzimy w domku, antybiotyk, inhalacje...gdzie ta wiosna???
 
Czesc kochane, dawno do was nie zagladalam, taka ze mnie cora marnotrawna;-)
Ania super, ze Laura tak sie swietnie rozwija i juz wola na nocniczek:tak:
Psola, masz racje z tymi meskimi imionami:tak: my tez mielismy problem. Duzo wiekszy wybor jest imion kobiecych. Rowniez Ci zycze dziewczynki, cobys taka "samotna" nie byla wsrod tylu facetow:tak::-D Oczywiscie pochwal sie od razu, kogo tam nosisz, jak juz bedzie wiadomo:tak:

U nas pogoda jak na razie wiosenna. Maly biega po ogrodzie jak szalony, chyba te cieplejesze dni jeszcze bardziej wplywaja na jego aktywnosc:-D. A maly w brzuchu to juz wogole aktywny nad aktywnymi. Na kazdym usg nie mozna go dobrze zmierzyc, bo przemieszcza sie z szybkoscia perszinga:-D A ja mialam taka nadzieje na spokojne dziecko:-D
 
czesc dziewczyny :)

Wczoraj nie moglam sie dostac do kompa bo moj opanowuje gre gral w nia 9h:szok:
Pscola wesele odbedzie sie w Polsce na slasku w moich stronach 1.08.09 :)Mnostwo zdrowak Wam zycze Laura miala zapalenie ucha to szok wspolczuje Ci serdecznie:baffled:

Kicia Wam tez zycze zdrowka wiosna tuz tuz wiec pogoda bedzie ladniejsza i trudniej o chorobsko

Aga29 Laura byla taka aktywna a po urodzeniu jak Aniolek wiec mam nadzieje ze u Ciebie bedzie tak samo

U mnie sloneczko cieplutko wiec spacerek trzeba zaliczyc:tak:

Zdrowka dla zafasolkowanych:happy:
 
reklama
witam was dziewczyny..

aniu fajnie ze laura juz siusia na nocniczek.a wesele fajnie ze w polsce zupelnie inaczej jak tu.kiedy macie slub?

aga moje malenstwo tez ruchliwe teraz 17 mam usg to moze uda sie zobaczyc co jest..

pscola napisz cos czy juz wiesz co nosisz pod serduszkiem.jak ci wyszedl wynik na cukier,mi tez ostatnio bardzo chce sie pic..
 
Do góry