reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

my dopiero jestesmy zdrowe 3 tygodnie chorowania to zdecydowanie za dlugo , przemek w pracy-w sumie to taka dodatkowa praca ma pare dni wolnego i remontuje komus mieszkanie , a my czekamy na gosci z Pl. przyjezdzaja na tydzien :)
 
reklama
Anka gratulacje!
Kiki plci chyba nie da sie zaplanowac, choc wedlug tego, co sie mowi o uprawianiu sexu kilka dni przed owulacja, to u nas powinna byc dziewczynka:-D Akurat w przypadku plci bylo mi wszystko jedno, byleby dziecie bylo zdrowe:tak:
Patrycja jedziemy na tym samym wozku z robieniem prawka, ja jestem w trakcie i jakos skonczyc nie moge:-D
Co do samochodu, to my mamy vana Citroena Xare Picasso i jestesmy bardzo zadowoleni, miejsca strasznie duzo i super sie jezdzi, a rowniez wczesniej mielismy na oku BnMW, ale ciesze sie, ze nam sie odmienilo:tak: Nastenym samochodem rodzinnym, ktory kiedys moze zakupimy bedzie albo VW Sharan, albo najnowszy Picasso:tak:
 
ello

my dzis na akwce u kuzynki Lali poszla spac o 22:baffled: niestety dzien sie jej przestawil:rofl2:Ja jakas slaba bylam ale juz jest ok po aspirynce

Milam wene to kuchnie sprzatnelam bo rano nie chcialo mi sie:-D i nawet w lazience podloge przemylam:szok:
Jutro prasowanko:baffled:

A jak Wam minela niedziela?
 
witam laseczki , wiecie co chcialabym raz miec taki dzien , zeby tylko w lozku lezec i wogole z niego nie wychodzic ., ale to sie chyba nigdy nie stanie
 
ello

a tu co za cisza:confused:
No prosze jak juz nie napisze to watek podumiera! Kobietki pisac co u Was jak ciaze jak dzieciatka??
Choroby was omijaja ?
U nas dobrze ale Lali miala 2 dni spania o polnocy heheh dzis juz luz poszla spac o 21:-D
 
To rodzinka byla ,chrzestna Agaty z synem :-) przywiezli polska kielbaske i pierogi pyyyychota , niestety juz pojechali eehh szkoda no ale co zrobic :-) milego weekendu dziewczyny
 
reklama
Czesc dziewczyny.Pewnie mnie juz nie pamietacie:-D

Ale dzieciaczki rosna:tak:. Anka twoja slicznota jak modelka. I tak dorosle juz wyglada.

Aga gratulacje. A tak sie wzbranialas ze narazie rodzenstwa nie bedzie a tu prosze.

Moje diablatka rosna.I coraz bardziej broja:-D
 
Do góry