reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Agnieszka-witaj:-) i nas wiecej, tym weselej!
a kolo jakiego duzego miasta mieszkasz, bo ta nazwa mi nic niestety nie mowi?
a skad jestes z Polski?
 
Witaj AGNIESZKA!!!
i cala reszta hi hi....:-D
No laski ja mialam dzisiaj dzien wielkich pozadkow...pomylam okna,zrobilam pozadki w meblach i takie tam.
W zeszlym tygodniu zamowilam mojemu pod choinke dwa swetry z ESPRIT dzisiaj przyszly...balam sie ze moze bedo nie pasowaly i bede musiala spowrotem wyslac,przymiezylam je z innymi i musza pasowac jak ulal...kupie mu moze jeszcze cos z kosmetykow i finito,zobaczymy co mi mikolaj przyniesie hi hi:-D
No maly wlasnie spi a ja mam troszke czasu dla siebie...:-)
 
witam..dolaczylam dzisiaj do waszego forum..pozdrawiam was wszystkie serdecznie.ja mieszkam juz ponad 13 lat w niemczech w miejscowosci helmstedt.mam trojke wspanialych chlopcow..patrick13 lat ,daniel10 i ercan skonczyl 5 latek..
 
Czesc Kiki,witaj
ja tez mam chlopcow:-), na razie dwoch, ale teraz chcemy znowu miec dzidziusia i prawie jestem pewna, ze znowu bedzie chlopaczek, po cichu myslimy naturalnie o dziewczynce, ale przeciez nie mozna sobie wybrac, a moje chlopaki sa swietne:tak:
 
witam was dziewczyny..pscola ja tez za nic na swiecie nie zamienilabym moich chlopcow na dziewczyny..oni sa swietni .ja tez obecnie staram sie o dzidziusia ale jak na razie nie udaje sie i tez mam cicha nadzieje ze uda sie ze tym razem bedzie dziewczynka.ale jak bedzie chlopak tez bede szczesliwa.
 
hej Kiki, to super, w takim razie czekamy obie na fasolki:-):tak::-D
ja zawsze bardzo syzbko zachodzilam w ciaze (pierwsze dziecko 2-gi cykl, drugie 1-wszy), zobaczymy jak bedzie teraz, troche jestem starsza, a to temu nie sprzyja, ale zobaczymy, jestem dobrej mysli
kolo jakiego wiekszego miasta mieszkasz w Niemczech? ta nazwa mi niewiele mowi , oprocz Bytomia oczywiscie:-D, czasem tam bywam (rodzinne strony moje meza)
 
pscola witam naprawde bytom to rodzinne strony twojego meza.skad pochodzi z bytomia?ja z dymitrowa a w niemczech mieszkam kolo duzego miasta breunschweig albo magdeburg..helmstedt to wczesniej stare przejscie graniczne z ddr do rfn.a ty gdzie mieszkasz w niemczech?ile twoi chlopcy maja lat..od kiedy starasz sie o coreczke?ja mialam wczoraj miesiaczke dostac to 28 dzien ale ostatnio tez mialam 30 dni wiec jutro bedzie 30 zobaczymy czy zafasolkowalam..napewno nie jak znam zycie ale mam nadzieje ze akurat sie udalo..napisz cos wiecej o sobie..pozdrawiam
 
reklama
Kurcze, ale napisalyscie przez weekend, nie spodziewalam sie, czytam i czytam...

- witam nowa "starajaca sie" - ja tez sie staram :tak:, zaczeliscie juz? kiedy masz termin na test? ja w okolicach Swiat, juz nie moge sie doczekac


Dzieki za mile powitanie:-) Termin na test mam 2 tygodnie po Swietach. Mielismy przerwe w staraniach, bo moj maz byl za granica na projekcie. Ale dokladnie w Swieta bedziemy sie po raz drugi starac, tym razem w Polsce ;-)
Fajnie, ze testujesz na Swieta. Zycze dwoch kresek pod choinke! Trzymam kciuki!
 
Do góry