reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Hej kobitki....
Ja wlasnie wrocilam z mloda do domu...oblecialam kilka sklepow bo mialam zamiar kupic wage elektroniczna do kuchni i jak zawsze kiedy potrzebuje nie ma!!!:crazy:
a tak wogole to dzis ide podpisac umowe na prawko i zaczelam sie denerwowac ,ale jeszcze nie wiem z jakiego powodu...:-DJuz tak od rana mam:baffled: Teraz jeszcze mnie czeka kurs na Erste Hilfe i badanie wzroku:baffled: A ja to bym od razu chciala jechac:-D
No i wczoraj sie dowiedzialam ze moze przyjedzie moj brat w pierwsze swieta do nas z wizyta ze swoja rodzinka :-) Ale by bylo fajnie...Wszystko zalezy teraz od szefa czy da mu wolne...
A tak ogolnie to mialam dzis w planie przed odebraniem mlodej zahaczyc o solarium ale zadzwonila kumpela i wolalam sobie z nia pogadac ...:-D Solarium nie zajac,prawda :-) -hehe az kichnelam:-D a mloda ze swojego pokoju "dziekuje" mi wola:-D:-D:-D:-D:-Dcos jej sie pomylilo ;-)
 
czesc babeczki

Ola mi tego brakuje jestem tu sama jak palec:-(
Patrycja musze przyznac ze twoja mala mnie rozbraja napewno daje Wam mnostwo radosci:tak:A z solka masz racje heheh ja tez bym wolala pogadac z kumpela a solka poczeka u mnie juz czeka od sierpnia i jakos wybrac sie nie moge:-D
Prawko zapewne zdasz wiec bez stresu:tak:

My bylysmy na miescie troche spacerku nie zaszkodzi:-DKupilam dla siostry prezent chociaz to z glowy:rofl2:
 
Ola nie bede Ci robila smaka bo wlasnie takiego pochlonelam:-D napisalam na innym forum i tez lasce smaka narobilam:rofl2:
Laura w lozeczku ale jakos nie chce zasnac
dzis popoludniu zanim zasnela minela godzina a ja myslalam ze ona spi wchodze a ta sie bawi heheh i tak tez wstala o 16:30:rofl2::szok:
 
Anula witaj!
Jak zakupki? Pogode masz fajna bo u mnie za oknem snieg pada:rofl2:
Bylam dzis u lekarza pobrali mi krew-2 szczykawki:szok: na nadania chormonalne i na tarczyce:baffled:W poniedzialek bede miala wyniki:tak:
Moj zachorowal to przy opkazji odwiedzil lekarke i dostal lekarstwa
Laura spi a ja koncze obiadek
 
reklama
hej dziewczyny...wiem ze sie tu na watku nie udzielam, ale pozdrawiam serdecznei i mam pytanko: czy ktoras z was ma dziecko ze zwiazku dwunarodowosciowego, bo nie wiem za bardzo, co mam pozalatwiac ze wzgledu na narodowosc naszego malucha...w bürgerbüro powiedzieli ze maluch dostanie dwa obywatelstwa automatycznie, ale nei moge sobie wyobrazic, ze bürgerbüro wyda mojemu maluchowi polski paszport?
dzieki z gory za odpowiedz:-)
anka...Lauretka to juz duza dziewuszka:-) rosnie jak na drozdzach
 
Do góry