reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej laski;-)co slychac?Ja juz bylam na zakupach zdarzylam przed deszczem bo wlasnie sie rozpadalo na dobre.W tym tygodniu chcem wyslac paczke do polski juz polowe kupilam moze po obiedzie jeszcze skocze na jakies zakupy.Pozatym nic mi sie niechce:no:maly spi....i tak po malutku.milego dzionka pozdrawiam:happy:
 
reklama
Hej...ja jak zwykle kawusia bb i nk..zalegle maile itd...wlasnie przygotowalam juz na obiad...U nas dzis palki pieczone w piekarniku,frytki wlasnej roboty i salatka :-)

Dzis poszukalam sobie nauki jazdy w jezyku polskim... :-) No i jutro jade na rozmowe jak sie uda z czasem :-) No i zaczynam najszybciej jak to mozliwe:-) Juz sie doczekac nie moge:laugh2:
Mloda w przedszkolu,za godzine jedzie Adam po nia...ja w tym czasie bede pichcic :-) pozniej zejde do piwnicy po ozdoby swiatezne...chce przywiesic lamki na okna.. u mlodej wiszace gwiazdki,w kuchni jakies kolorowe ...no i jak wybiore sie do miasta to pokupuje wszystko do stroikow i bede dzialac :-)
Weeken spedzilismy u tescio...troche odpoczelam od mlodej ;-)
A co Wy robiliscie na weekend?
 
Patrycja ja sie na drugi rok wybieram na prawko tu w niemczech:tak:moze na wiosne,najpierw musze kase zbierac.Umnie dzis na obiad tortelini z sosem smietanowo szynkowym takie szybkie i dobre ale to o 17tej jak moj wroci.W czoraj bylam tez u tesciow na obiedzie a tak to pracuje na likendy:baffled:
 
czesc

Ja dziewczyny po weekendzie jakas bez sil :)
Popijalo sie to sa skutki :)
Ale dzis juz szaleje zrobilam dwa prania a trezcie w trakcie Laura mi marudzi bo zalapala od kumpeli malej katarek:baffled:

Elawoj witaj na formum!!Daj jakies fotki co bysmy mogly cie popodziwiac:rofl2:

Patrycja ja weekend spedzilam u kolezanki z Laura bo Moj byl w Polsce bylo fajnie milo spedzilysmy czas:happy:Powodzenia z tym prawkiem :))

Anula pewnie ziorka szybko pojdzie prawko to fajna sprawa poki nie mialam bo tez bylo fajnie bo zawsze mnie ktos wozil ale teraz jestem niezalezna wiec jest extra!!

Ostatnio byla wyprzedaz a HM nie wiem czy piosalam wam ale zamowilam laurze troszke ciuszkow juz niemoge sie doczekac na te paczke:happy:
 
Dzien doberek :-)

W poniedzialek zaczynam prawko:szok:
Mloda w przedszkolu,Adam zajada sniadanie ,a ja pije kawe bo ja sie odchudzam tak troche :-) no i waze teraz 59,2 kg... ale chce wazyc 58 :-) czyli jeszcze trocge w dol ...a ta zmora sa boczki ,tam jest pies pogrzebany...ale chyba bez cwicze sie nie obedzie...wogole sobie postanowilam trzy rzeczy na rok 2009... zdam prawko,zdam kurs niemieckiego i wytrenuje brzuch :-) narazie wszystko idzie ku dobremu :-)
Dzis zabieram sie za wieszanie lampek na okna,w sumie mialam to robic wczoraj ale jakos nie bylo kiedy....

Licytowalam sobie dzis spodnie,jak wygram to dokupie u tego sprzedawcy dres sobie ;-) Musze jeszcze wybrac sie do Douglasa po maskare-wyszla super nowa od Lancome z wibracjami:-) jest naprawde rewelacyjna-polecam :-) widzialam u szwagierki jak wydluza rzesy:szok: szok...Do teraz uzywalam Helene Rubinstein ale na ta napewno sie skusze...A jakie maskary Wy laski uzywacie?
 
czesc

Patrycja fajne masz plany na nastepny roczekj gratuluje i zycze wytrwalosci Bo wiesz jak to bywa heheh ja czesto tez sobie co planowalam a potem niespodzianka rok sie skonczyl i tyle:-D
Co do mascary nie mam ulubionej zawsze kupuje jakas inna ale te z wibracjami zapewne zakupie sama jestem ciekawa.Ja sie nie maluje czesto wiec pewnie do nastepnego roku 2010 mi wystarczy :))
Ja waze 56kg a ile masz wzrostu?


Ja zrobilam obiadek o 14 Laura idzie na drzemke a potem jade z kumpela do lekarza na bilans jej coreczki ma 3,5mc:tak:
 
Dzindoberek laseczki.....Ja dzisiaj pospalam do9tej z moim malym,zakupy juz zaliczone.Wlasnie gotuje zupke malemu...kalafiorkowa.
No PATRYCJA moje gratulacje takie duze zamiary!!!Dasz rade!!!
ja waze jakies 54kg ale mala jestem 164cm po ciazy szybko schudlam brzucha niemam ale troszke sportu by sie przydalo musze sie chyba tez bardziej zmobilizowac:baffled:
Maskare kupuje zawsze z maybelline nie jest droga i jakos mi odpowiada ta
Helene Rubinsteinkiedys dostalam od szfagierki i byla zajebista...tez chyba czas zmienic na cos leprzego ja bardzo lubie jak rzesy sa takie dlugie ale nie posklejane i nie za grube:tak:
 
reklama
Anula masz racje ladne rzesy to dlugi i nie posklejane nie znosze lasek ktore nababraja i mysla ze fajnie wygladaja :))

Ja mam teraz z maybelline faktycznie swietna i niedroga a jaki jest koszt tej z wibracjami? O tej Helene Rubinstein nie slyszalam jeszcze wiec pewnie tez bede musial wyprobowac:))

Aniu to chyba waga idealna przy tym wzroscie Ja mam 4cm wiecej :) i tez by sie sport przydal ale brak weny:-D
 
Do góry