reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej laseczki...

Wszyscy na Fb ale chcialam Wam sie pochwalic to my w dzisiejszym dniuZobacz załącznik 579519
Kupilam sobie wkoncu ten pas i fajowy bo normalnie chodzic moge bo moj kregoslup jest do wymiany.. :tak:


neczka jak masz dostep w polsce to jak tam podroz? Jak maly sie sprawowal? i jak wszyscy go pewnie z rak nie wypuszczaja:confused::tak::-)
 
reklama
Helol,

u nas po staremu. Planuje remonty na jesien, bo trzeba odswiezyc sciany u mlodego w pokoju i w wohnzimmer, lubie malowac tylko najgorzej zawsze mnie sprzatanie po przeraza :szok:

Kamilka- bardzo ladnie wygladasz i jaki duzy juz brzusio, no tak patrze na suwak a ty juz przeciez 30 tydzien wow, fajny ten pas, bardzo praktyczny
 
hej ,

Kamilka jaki fajowski ten pas :D

Gabrysia - malowanie to nie remont :-D Bo ja przy Lenie to z tego wychodzi że mam raz w miesiącu remont :-D
 
Witam i tu...:tak:
chce zapiekanke gyrosa na obiad zrobic i musze miesko zakupic...
brzydko dzis na dworze , wieje, szaro buro jakby padac mialo...idzie jesien buu..:-(

Kamilka fajnie wygladasz :-):-) jak tam maz w pracy zadowolony ? :confused:
neczka jak tam podroz ? malutki przespal cala droge ? teraz w pl to pewnie babcie z rak malego nie wypuszczaja co?..daj znac jak wrocisz...:tak:
Gabi na jakie kolorki bedziesz malowac ?:baffled:

Uciekam milego dnia :-)
 
Hej dziewczyny

Ja dzisiaj na nogach od 9 nie moge sie pozbierac.. moje dziecko jakos dziwnie idzie do przedszkola dopiero jutro:confused::confused: ale to nic dzisiaj juz szykuje prasuje i piore i jutro niech idzie :tak: troche odsapne :tak: a teraz to juz mi szybko zleci a potem bede wyczekiwac oznak porodu.. no chyba ze dostane konkretny termin na cc :sorry2:


U mnie dzisiaj na obiadek talarki lub plasterki jak kto lubi zapiekane z serem i ziolami a do tego nie wiem jakies miesko by sie przydalo:-)
 
hej,

Owca- u nas w miescie to dzis jak w listopadzie, caly dzien leje i wieje ze parasole wyrywa, wycieraczki w aucie mi nie nadazaly jakies oberwanie chmury calodniowe :-D:szok: narazie pomalowalam mlodego pokoj na zielono zolto, zamowilam mu naklejke na sciane z dinozaurem - czekam az dostarcza to wtedy efekt bede miec calkowity. Zarabiona jakas jestem nie mam czasu po bauhausach latac i wybierac, do tego maz ma bandscheibenvorfall wiec narazie przekladam dalsze remonty, bo musze w firmie mu pomoc w jego robocie. A jak dzieci w szkole?? Przyzwyczaily sie juz??

Delfin- no to oniezle masz jak co miesiac malowanie u ciebie :szok: bym musiala chyba na same farby pracowac :tak:

Kamilka- trzymam kciuki aby twoja corcia sie jednak obrocila i abys nie musiala miec cc

pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny!
No ja spędzam właśnie tydzień u teściów, w tamtym tyg byłam u moich rodziców, wszyscy tak się zakochali w małym, że na krok go odstąpić nie mogli, moja mama to codziennie go kąpała sama...haha
No trochę odpoczywam sobie, aż mi się nie chce wracac do De.
Jeśli chodzi o podróż malutki mi spał długi czas, potem zaczął już pod koniec podróży marudzić, bo się uleżał w tym nosidełku, jak dojechaliśmy do domku to był taki zmęczony i na dodatek go brzuch bolał, wszyscy go nosili na ręku żeby przestał płakać, potem mi spał chyba z 6 godz, tak się biedulek umęczył. Ale nie polecam z takim maluszkiem jechać w taką daleką podróż, ja jakbym wiedziała,że mój synuś tak źle przeżyje tą podróż, została bym w domu z nim... :baffled:
Aż się boje wracać...

Ale pogoda dopisywała jak do tej pory, wczoraj tylko padało u nas, dzisiaj strasznie wieje ale da się przeżyć...no spacer z małym odpada...bo coś ostatnio mi synek nie sypia dobrze, jakby nosek miał zatkany, ale nie leci mu nic... więc nie wiem.

Kamilko- ładnie wyglądasz, ciąża Ci służy ;))
 
reklama
Czy któraś z Was może mi napisać jak wygląda w DE kalendarz szczepień? Mam 3 miesięczna córcię i zastanawiam się czy szczepić ją tu na pneumokoki i za to płacić, czy poczekać i tam mi uzupełnią.
Znacie jakiegoś pediatrę, który mówi po polsku? Chodzi mi oBerlin.... to jest moja największa obawa, że się nie dogadam z lekarzem. Pewnie dopiero po roku będę w miarę komunikatywna po niemiecku, a dzieci wiadomo- bywa że chorują.
 
Do góry