reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ello, Patrycjo oczywiscie spimy przy otwartym oknie:-)

Madziahh ja jak bylam w ciazy to wszystcy byli przyjaznie nastawieni, mowili jaki to mam sliczny brzuszek, co bedzie?, kiedy mam rozwiazanie...Tutaj babki rodza jak maja ponad 30 wiec moze dlatego patrza dziwnie:confused:My tez chrzcimy 27:laugh2:

dzis luz mimo iz Laura sie meczyla w nocy kaszelkiem dala sobie rade jestem z niej taka dumna.Kocham ja tak bardzo:tak::-)
 
reklama
pare ladnych Niemek widzialam (jesli moge wlaczyc sie do dyskusji:-)), ale wiekszosc niestety i to po orodzeniu dziecka - quadratisch, praktisch, dick - jak mawia moj maz:tak:
i tez mysle, ze polskie dziewczyny wygladaja mlodziej - ja mam 33 i kazdy sie dziwi, bo mysla, ze duzo mniej:-):-D:-):-D
a swoja droga to fajny komplement

Madzia - witaj!
 
moje drogie babeczki!

posylam Wam kilka zdjec z wtorkowego treningu pilki noznej mojego Maxia, bylo swietnie, dzieciaki zadowolone, pogoda dopisala:-)

moj Maxio to ten w bordowym ubranku:tak:
 

Załączniki

  • Copy of DSC08990.JPG
    Copy of DSC08990.JPG
    19,3 KB · Wyświetleń: 55
  • Copy of DSC09004.JPG
    Copy of DSC09004.JPG
    14,7 KB · Wyświetleń: 47
  • Copy of DSC09053.JPG
    Copy of DSC09053.JPG
    14,5 KB · Wyświetleń: 51
a wiec na prosbe Patrycji jeszcze raz i troche wieksze :-)
mam nadzieje, ze teraz widac
 

Załączniki

  • DSC08990.JPG
    DSC08990.JPG
    84,1 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC09004.JPG
    DSC09004.JPG
    52,1 KB · Wyświetleń: 31
  • DSC09053.JPG
    DSC09053.JPG
    55,9 KB · Wyświetleń: 33
i jeszcze pare z pobytu w Polsce:-)
nr.1 - to ja z coreczka mojej siostry ciotecznej (5 miesiecy)
nr.2 - Maxio z moim pieskiem
nr.3 - nasze dwa lobuziaki i moj brat
:-):-D:-):-D:-):-D
 

Załączniki

  • DSC08927.JPG
    DSC08927.JPG
    52,8 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC08899.JPG
    DSC08899.JPG
    78,9 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC08972.JPG
    DSC08972.JPG
    58,7 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Nooo,teraz to ja widze:-) Wesola z Was rodzinka i super ze synek ma swoje hobby...:-)

A ja zaraz bede pakowac walize...zawozimy dzis mloda do tesciow a my jutro z rana wyruszamy na nasz zasluzony relax...Bedziemy sie byczyc w Spa:-)
 
Do góry