reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
czesc babeczki
dziekuje za cieple slowa.
Witam nowa mamusie 6 miesiecznej coreczki:-)
laura teraz spi podalam jej syropek na kaszel i przeciw goraczce bo jak zmierzylam miala 37,5
Moj pojechal odstawic moj samochodzik na myjnie zeby go odpicowali:) wiec moglam tu zasiasc bo wczesniej gral na jakies gierce:-Dmaly chlopiec:-D:-D

Gratuluje rocznicy spoznione ale jak najbardziej od serca zyczenia plomiennej milosci.
 
Witam sie dzisiaj
w nocy Laura bardzo sie meczyla ten kaszel jest okropny i charczenie z powodu kataru mnie dobija.Wziela bym to na siebie jak by sie dalo.
Mialam jechac do koleznki ale chyba zrezygnuje z powodu pogody.
Teraz musze sprzatnac bo princeska jeszcze spi
 
Jestem szczesliwa mama trzymiesiecznego Victorka:-), mieszkamy sobie w Hamburgu i Strasznie nam tu nudno. Macie tez wrazenie ze tutaj ludzie sami komlikuja sobie zycie? Jakie macie doswiadczenia, jak bylam jeszcze w ciazy to czulam sie jak z kosmosu, bo tak wlasnie na mnie reagowali ludzie. Czasami bylo to smieszne ale z czasem zaczelo to mi dzialac na nerwach.:sorry:
 
Witaj Madzia...A ja w ciazy czulam sie dobrze...Ludzie na moj wielki brzusio reagowali usmiechem...Pytali co bedzie itd...Fakt nudno mi bo nie mam tu znajomych ale mam nadzieje ze sie to zmieni!!!!!!!!
 
Witam nowe mamusie!:-) Ja tez bym wolala mieszkac w PL, ale takie jest zycie, ze czasami trzeba wybierac, a niemala role odgrywaja rowniez finanse. Ja na szczescie sie nie nudze, pracuje, mam duzo znajomych, przewaznie takich, ktorzy maja dzieci w wieku Erika, wiec jest fajnie jak na razie. Byl jednak okres, ze czulam sie tu fatalnie. Wiadomo, ze najlepszych przyjaciol zostawilam w PL, a tutaj to tylko znajomi, ale nie skarze sie juz:tak:

U nas dzisiaj pogoda beznadziejna, deszcz pada. Jesien jak ja "kocham" ta pore roku:wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam, ja jakos nie moge znalezc znajomych teraz jak jestem z malym w domu to napada mnie nostalgia. My tez bralismy slub cywilny tutaj w Hamburgu, a koscielny planujemy na 30 maja. Maly ma 3msc. w jakie dzielnicy hh mieszkasz?? Nie uwazasz ze ludzie sa tutaj dziwnie do dzieci nastawieni?? W przyszlym tygodniu przyjezdzaja moi kochani rodzice, bo 27.10 jest chrzest malego. Nareszcie nasze polskie dobre jedzonko!!
 
reklama
Witam, ja jakos nie moge znalezc znajomych teraz jak jestem z malym w domu to napada mnie nostalgia. My tez bralismy slub cywilny tutaj w Hamburgu, a koscielny planujemy na 30 maja. Maly ma 3msc. w jakie dzielnicy hh mieszkasz?? Nie uwazasz ze ludzie sa tutaj dziwnie do dzieci nastawieni?? W przyszlym tygodniu przyjezdzaja moi kochani rodzice, bo 27.10 jest chrzest malego. Nareszcie nasze polskie dobre jedzonko!!

Mieszkam w zachodniej czesci HH niedaleko Othmarschen i Altona, a TY? Twoj maz jest Niemcem? Od kiedy mieszkasz w HH?. Jakos nie stwierdzilam jakiejs specjalnej wrogosci co do dzieci, a wrecz przeciwnie. Gdy ide z Erykiem na spacerek to wszyscy sie do niego usmiechaja:tak::-) zagaduja go i sa raczej mili:tak: A z tym polskim jedzonkiem to masz racje. Mysmy w zeszlym roku na chrzciny malego podalismy zarowno polskie jak i niemieckie dania:tak: Choc moj maz przewaznie gotuje w domu, ostatnio tez to czynie ze wzgledu na syna. Chce by jadl w weekendy swieza zupke, bo w tygodniu je w zlobku, a i dla nas tez cos tam polskiego ugotuje, ostatnio byla fasola po bretonsku:tak: Maz sie zajadal:tak:
 
Do góry