reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Miałam ambitny plan poczytać Wasze posty ale 719 stron przeraziło mnie:) więc Czesc WSZYSTKIM, w chwili obecnej mieszkam koło Memmingen może znajdzie się jakaś mama z okolic?? Końcem września wracam do PL na uczelnie, znowu rozłąka z mężem. Jestem mamusią 2 chłopców : 5 i prawie 4 lata. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pogadamy sobie coś bo u mnie niemiecki nic a nic więc jestem odcięta od świata;)
 
reklama
Owca- moj synek w sierpniu skonczy 3 latka, ale coraz czesciej lapie sie na mysli, ze chyba czas postarac sie o kolejnego bobaska:-)

Z niemieckim dobrze sobie radze, oczywiscie der, die das to chyba nigdy nie opanuje :-D ale ogolnie jest ok, zalatwie co chce, a najwiecej chyba dala mi codzienna praca w gronie niemcow :-)

Nad morze jezdzimy do Neustadt.
Ty widze podwojna mamusia, co powiesz o takiej roznicy wieku miedzy twoimi pociechami? Dogaduja sie?

witam karolinaR ja tez nowa na tym forum:-)
 
nigdy nie pomyślałabym, że pojawię się w Niemczech, szczególnie, że delikatnie mówiąc jezyk niemiecki nie należy do moich faworytów;)
 
Hej z wieczora..

boli mnie zab , tabletka nie pomaga...:no:

Gabi pytalas o moje dzieci , wiec jak sie syn urodzil to corka miala 4 latka
nie bylo zazdrosci , dobrze przyjela brata , pomagala mi i ogolnie ok :-)
Dzis dogaduja sie dobrze , bawia sie tez razem ,wiadomo jak to dzieciaki ale tez kloca sie na szczescie raczej sie nie bija hehe..:-p Ja sie ciesze ze mam taka roznice miedzy nimi , bo im wieksza roznica wiekowa tym wieksza przepasc miedzy rodzenstwem tak mi sie bynajmiej wydaje , ale ja sama mam siostre 4 lata starsza i jedna 8 lat mlodsza odemnie i z ta starsza dogadujemy sie dobrze , mamy kontakt a z ta mlodsza jakos tak nie mamy tematow hehe teraz wiecej bo urodzila dziecko to jakos tak sie zblizylysmy ale jakis czas temu to poprostu ona imprezowala a ja juz dzieciata bylam i tak nie bylo tego kontaktu miedzy nami . Takze jak masz chec na drugie bobo to chyba czas zaczac staranka ;-);-);-)

Uciekam polezec bo przez tego zeba nic mi sie nie chce..
 
Hej dziewczyny

Wczoraj pisalam i ciagle blad blad:/

U mnie urlop sie konczy za tydzien w sobote wyjezdzamy:( ale zabieram siostre i kolezanke jej wiec bedzie jakos latwiej pozegnac sie:)

Adas pelnia szczescia nawet przy robotach podworkowych haha skad on ma tyle energi?

A na miejscu musi iscdo 12 do przedszkola:( ale minie szybko a potem w planie Bayernpark Legoland i cos jezcze sie znajdzie;)

Neczka trzymaj sie kochana:)

Owca wspolczuje zeba..ja tu mialam przejscia jak dojechalam ale na szczescie sie uspokoilo:)

Delfin to odpoczniesz jak corcia pojdzie do przedszkola oby szybko sie zaklimatyzowala:)

Joanna mama Hani co u Was??
 
Hej Wam.

U mnie taka upalna pogoda, że nie da się wytrzymać...
Wczoraj myślałam że umrę, jak mnie złapało w lewym boku i trzymało, to myślałam że rodze! Nawet nogą ruszyć nie mogłam! ;(( Jak tam ma być to ja dziękuje... ale co... położyłam się, potem zjadłam coś i przeszło mi.
No potem nabrałam siły, to zrobiłam zupkę pomidorową i jabłecznik, haha

Ale przez tą pogodę strasznie mi puchną nogi i ręce, do tej pory nie miałam z tym problemu, a tu od wczoraj mi się trafiło, strasznie... aż obrączkę z palca ściągnęłam.

A jak tam u Was panienki weekend? Pewnie każda wyleguje się na plaży...

Witam nową mamę na forum! ;)

A właśnie gdzie nam się podziła Joanna mama Hani??
 
Dzien dobry !

jak tam wekendzik wam minal ?

ja wlasnie kawkuje , pranie sie kreci i potem smigam na basen z dzieciakami :-):-)
trzeba korzystac bo jutro , sroda i czwartek do pracy to nie bedzie kiedy isc...

Milego dnia kochane :-)
 
Witam poniedzialkowo :-)

upalow ciag dalszy :-)

u mnie weekend milo spedzony, w sobote leniuchowanie a wczoraj plazowanko
nad morzem :-) ehh szkoda ze juz po weekendzie

a co tam u Was?? pozdrowki
 
hej,

pogoda Nas widzę rozpieszcza i oby jej nie mineło :))) My wczoraj cały dzień nad jeziorkiem spędziliśmy :)


Gabrysia - a w jakie okolice jeździcie nad morze ? My upodobaliśmy sobie Sierksdorf , ładna plaża no i Hansa Park - mój M cały dzień na plaży nie wytrzyma .



Niestety młoda dziś jest jakaś osłabiona , niby chora nie jest ale wygląda jak by ją coś brało więc dziś już bez szaleństw .
 
reklama
Delfin- my jezdzimy kawalek dalej w kierunku Puttgarden- Neustadt miejscowosc sie nazywa, wczoraj z plazy widzialam karuzele w Hyde Parku w Sierksdorf :-)
plaza jest zadbana, jedzenie tez mamy sprawdzone, takze pasuje nam :tak:

Zdrowka dla tw malej, moze po prostu zmeczona upalem, przespi sie, naladuje bateryjki i znowu zacznie brykac :tak:
 
Do góry