reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej.
Ja mieszkam w Salzgitter Lebenstedt, powiedzmy że mam parę km do Hannoveru. Tu akurat mieszkania nie sa drogie i można szybko wynająć takie jakie sobie życzysz jak ci znajdą. Ja szukałam przez firmę.

Witam nową mamę. ;)

Ja niedawno się podniosłam z łóżka ;) właśnie się trochę ogarniam, mam gotowy już obiadek na dziaiaj, bo potem z mężem śmigamy do kliniki na wizytę.

Ale miałam dzisiaj sen, haha, że siedziałam ze znajomymi i nagle mi się brzuch opuścił i woda chlusnęła, już mam paranoje przed porodem. eh...
 
reklama
neczka 88-19 ja widze ze ty to juz na wylocie, zaraz rodzic bedziesz :-)

pamietam jak ja 3 lata temu sie kulalam o tej porze, a upaly byly niemilosierne, inne buty jak japonki nie wchodzily w gre na moje baleronowate stopy :zawstydzona/y:
udanej wizyty w klinice ci zycze
ja siedze w biurze i sie rozplywam przez ten upal ale jeszcze godzinka i smigam po synusia do Kity a potem mam zamiar poopalac sie troszeczke :-)

milego dnia
 
Padam dzis , taki skwar;-) , rano bylam w robocie 3 godz , potem skoczylam na dzialke a teraz robie obiado:tak:. Dzieci byly z moja mama , odwiedzily kolezanke a teraz synek pojechal do babci na nocleg.Zobaczymy czy wieczorem nie zechce wracac do domu:baffled: bo nigdy sam u niej nie spal i az dziwne ze chcial jechac hehe oby babka nie musiala o 22 go odwozic do domu hihi :-D .Jutro mam wolne i planuje jechac z kumpela i dzieciakami na basen .:tak:
Pranie jedno z rana zrobilam wyschlo , i teraz drugie sie kreci :tak:

witam nowe mamuski ;-)

neczka i jak tam na wizycie ??
 
Witam moje panie ;-);-)

pogoda ok ale jakby sie troszke ochlodzilo , moze jeszcze sie zrobi goraco zobaczymy
o 11 jestem umowiona na basen takze niech grzeje slonko mocno ;-)

Delfin co tam u was ? co porabiacie ? :rofl2:

neczka gdzie jestes ? jak udala sie wizyta ?
 
Hej Dziewczyny,

u nas tez pogoda sie skiepscila:-( jakies chmury naszly ohydne a zapowiadali upaly na weekend

Delfin ONA- 70 km do HH, hmm Lübeck te rejony??
Jak nastepnym razem bedziesz odwiedzac IKEA to zapraszam do siebie
na kawke :-)


ehhhh mlyn mam dzisiaj w robocie co chwile telefony, kazdy cos chce ode mnie
:szok:

a tak wogole dziewczyny to co porabiacie na codzien?? pracujecie czy zajmujecie sie potomstwem?
zmykam do papierzysk, pozdrowionka
 
hejka kobietki

A no byłam wczoraj w tej klinice, zrobili mi badania, pogadałam trochę, dowiedziałam się pare rzeczy, podpisałam papiery no i czekamy... Akurat tak trafiłam na zmianę że były dwie Polki położne ;))
Do szpitala mam tylko zabrać, ubranka na wyjście do maluszka i sobie rzeczy (piżamka, kosmetyki) poza tym wszystko jest. :tak:

Pytałam o znieczulenie, położna mówiła, że na wejściu nie dają, ale jeśli podczas porodu się poprosi bo poczuje że będzie ciężko mi, to są na to przygotowani... więc z tym jako tako poczułam ulgę.

Dzisiaj wstałam po 5 rano i już spać nie mogłam, chyba przeżywam za bardzo :-(
Mam jakieś dziwne skurcze ale to te przepowiadające... nie powiem bo są nie przyjemne, ale jak zaczną się prawdziwe to masakra!

Gabryska- ja to teraz całymi dniami siedzę w domku, wcześniej to do koleżanki, to po sklepach polatałam, teraz tylko wychodzę z mężem albo z koleżanką, bo samej strach. Ja poza tym tu w De nie pracowałam jeszcze. A Ty gdzieś pracujesz?
 
Gabrysia - Lüneburg . Chętnie na kawkę się wproszę , tylko pewnie dopiero we wrześniu -nima pieniędzy :-D to i nima Ikei :-D Jeśli chodzi o prace to ja po mimo skończonych studiów (ekonomia,księgowość) zaczynam od sprzątania . Mam nadzieje że kiedyś będę znać na tyle język żeby się przebranżowić aczkolwiek nie planuje tak daleko i moim obecnym celem jest w ogóle wyjść z domu . A Zycie czasami samo pisze dla nas scenariusz .
Gabrysia tu wszystkie albo siedzą z dziećmi w domu albo sprzątają :-DWięc chętnie posłucham jak to się stało że jesteś w DE i w pełni już usamodzielniona zawodowo :-)



Owca- a u Mnie ? hmm powiem Ci że ostatnie dni mi jakoś uciekają . Wczoraj praca , dzis byłam z młodą u lekarza bo przed przedszkolem musiałam ja pokazać i mi lek. musiał mi papiery wypełnić . Ogólnie jak jest fajna pogoda to latam z młoda na rower czy spacery . Bo udoskonalamy jazdę na rowerku biegowym . Młoda już 4 dni troszkę świruje , ćwiczy moją siłę spokoju i konsekwencje . Jeszcze z dwa dni i zaczynam pić Melisę :-D Za tydzień moja Mama ma do nas przyjechać , myślę że 8 dni ją przetrzymam u siebie bo dłużej nie ma mowy bo ona musi swoje kwiatki podlewać i trawę kosić heh . No i mentalnie się staram przygotować na przedszkole , jeszcze 1,5 tyg . Ciężko siebie widzę w te pierwsze dni . Pamiętam jak Lenka była mała , powtarzałam sobie że już nie mogę się doczekać przedszkola . Czas szybko minął a ja pełna obaw odliczam do 1 sierpnia :eek:



A jak u Was :-)? Przez ten okres urlopowo -narodzinowy zrobiło się cicho na BB ;-)
 
Ostatnia edycja:
Neczka u mnie tez w trakcie porodu wyszlo ze dostalam pda bo najpierw nie chciala znieczulenia ale potoczylo sie tak a nie inaczej a skonczylo i tak
cieciem
Delfin do luneburga zawsze na weihnachtsmarkt jezdze:-)
Widze ze przezywasz to co ja rok temu z przedszkolem, pamietam ze jak zostawilam mlodego to wyszlam i same lzy do oczu mi sie cisnely:-(
Ale kita ogolnie super sprawa:-D

Ja tez zaczynala od sprzatania i chodzila na kurs jezyka a jak dostalam pozwolenie na prace to maz mnie zatrudnil u siebie w firmie, robie tam ksiegowosc.

Ja mam juz weekend, mysle aby nad morze wyskoczyc na opalanko a przy okazji mlody bedzie miec frajde:-)

Milego weekendu mamusie :-)
 
reklama
Hej..

my po basenie , juz mi sie nie chcialo siedziec 4 godz wystarczy ale dla moich dzieciakow to wciaz malo :sorry:
jeszcze kolezanka zostala u nas i po 17 mama ja odbierze :tak:

Gabrysia to fajnie ze ci sie udalo u meza w firmie zalapac ;-) to twoj niemiecki chyba jest dobry co ?
ile masz dzieci ? i w jakim wieku?
Jesli o moja prace chodzi to tak jak Delfin napisala ja latam na miotle haha :-D
ale dobre i to i nie narzekam pracuje sobie 3 dni w tyg .po 3 godz dziennie jak dzieciarnia jest w szkole :tak:
a mieszkam w Hannoverze :tak: Gdzie jezdzisz tu nad morze ?

neczka fajnie ze jestes zadowolona z wizyty :-):-) na dniach pewnie sie cos rozkreci ;-)
nic sie nie boj dasz rade :-p:-p

Delfin to fajnie ze mamusia cie odwiedzi :-) pamietam przedszkole jak ja przezywalam hehe
nie martw sie na zapas moze obedzie sie bez placzu i Lenka chetnie bedzie zostawala :tak:
a ty bedziesz miala troche czasu dla siebie :tak:
na ile godz dziennie mala tam bedzie ?

Musze troche chalupke ogarnac bo na 18 przychodzi ktos chetny obejrzec nasze lokum :tak:
tylko przy trojcy dzieci to i tak co chwile syf :tak:
 
Do góry