reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

doberek kobity wstawac !!
my sie szykujemy do wyjscia i zaraz trzeba wyruszac :tak:
pogoda znow dziwna , wczoraj bylo fajnie cieplutko 27 st. a dzis juz pochmurno i niby tylko 20 ma byc wrr...

Martusia wszystkiego dobrego z okazji 2 miesiecznicy slubnej ;-);-):-):-)
 
reklama
Hej Babiniec :-)

Ja dzis sobie pospalam-a co! :-D Mloda do szkoly wydelegowalam,szybko sniadanko zjadlam i hop do wyra :-D Wstalam pol godziny temu :-) Wczoraj u nas tez piekna pogoda,bylysmy na Speilplatzu...Mielismy w planie rowery ,ale przelozone na dzis :-) Mycie samochodu tez bedzie dzis...ogarne chate i smigam...szkoda mi bylo czasu wczoraj bo jak taka pogoda to na mojej ulubionej myjni kolejka ze ho ho... ale sprawnie im idzie...jednak te 30 min. wtedy trace...A dzis pojade zanim mloda odbiore :-) Musze chate ogarnac...Leb mnie cos boli...chyba za duzo wina wczoraj wychlalam i za duzo papierosow...to teraz mam:nerd:

Martusia ja tez dolaczam do zyczen :-) Najlepszego :-) i zebys czesciej do kosmetyczki chodzila jak Ci sie tak podoba :-)
Ja to lubie babskie wypady do Spa...Chociaz moglyby byc czesciej...ale chociaz dwa razy do roku jedziemy sobie do jakiegos fajnego hotelu i tam nas klepia,masuja ,rozpieszczaja :-D ostatanio bylam na dzien kobiet :-)


A gdzie reszta???????????????????????????????????????????:wściekła/y:
 
hej mamusie:-)

dziękuje kochane bardzo bardzo mocno za życzenia:-) nawet nie zwróciłam uwagi na to:-)

No mam nadzieję że jak się troszkę nam uda w De to będzie mnie częściej stać na kosmetyczke:-) ale najpierw trzeba synusiowi pokupić wszystko:)

Patrycja która babka nie lubi wypraw do Spa/?? chyba nie znam takiej hehe:-D:-D chociaż nigdy nie byłam to mam nadzieję, że mąż mnie kiedyś zabierze hehe:-)

Miłęgo dzionka:-)
 
Heja :-)

Ja dzis rowery zaliczone :-) troche sportu mi sie przydalo :-D
Pogoda calkiem okay...troche wiaterek wial...ale lepsze to niz deszcz :-)
Ogolnie 26 stopni :-) Dzis pierwszy raz w krotkich spodenkach wyskoczylam :-)

Dziewczyny powiedzcie jakie znacie fajne parki rozrywki w De. cos jak Heide Park? Chce mloda zabrac z okazji jej urodzin i Dnia Dziecka :-)
 
Ja tylko na momento zerkam sobie i spadam zaraz...
popijam piwko i podgryzam czipsy...:-D
spakowalam nas juz w polowie jutro dokoncze reszte..;-)

Pati ja dokladnie nie wiem ale slyszalam cos o Europa Park moze wpisz w wujka google ;-);-)
w krotkich spodenkach to musialo byc naprawde cieplo bo ja chodzilam w cienkim sweterku dzis :szok:

Uciekam zycze wam milego, udanego wekendu bo pewnie nie zajrze w goscinie ;-)
wracam w poniedzialek to jakos sie odezwe w wolnej chwili
buziaki !!

a tobie martusia szerokiej i spokojnej drogi do De :tak: obys w koncu wyjechala hehe ;-)
 
Owca udanej i spokojnej podrozy...

Pati ja mialam taka ulotke z wszystkimi parkami w Niemczech sprawdze w aucie czy jeszcze jest i moge ci wypisac ale napewno pamietam Legoland.. I u nas jest BayernPark ... No ale do nas to troche daleko;p

Marusia trzymam kciuki zebys ty juz wyjechala;) ale jak tyle sie naczekasz to milsze bedzie witanie sie z mezem:p

A ja dzis dola zlapalam...bylo cieplo ale tak wietrznie ze glowe chcialo urwac..Adas mial isc dzis do kolegi to znow *******a moj maz nie zapytal o nazwisko i nie wiedzialam do kogo dzwonic ehh:/
I wogole chcialam pojechac po 2 sklepach zeby cos zobaczyc za wozkiem lozeczkiem to poklocilam sie z mezem :/ i ja poszlam na spacer a on zfochowany siedzial w domu..wrrrr byle do jutra..
 
hej mamunie...

No teraz to już muszę jechać nie ma innej opcji nawet:-)

owca udanej podrózy ci życzę...
kamila ja teś się z moim posprzeczałam....jestem w 30 tyg ciazy, martwie sie ze nic jeszcze nie mam a on mi mówi...no kochanie jeszcze tyle czasu mamy...myślałam ze nie wytrzymam cholerka:-)

owca, nie rób apetytu na piwo...:-) normalnie brak empatii dla ciężarówek, na dodatek takich które kochaja piwo z sokiem hihi:-)

busiaki kochane
 
reklama
Do góry