reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Kamila-musze o tej wadzie poczytac bo mojego brata mlody ma uciekajace oko...ale na zewnatrz ,a nie na wewnadtrz... i przymyka jedno...miny takie przy tym robi :-D Bylismy u okulisty i narazie okularow nie trzeba...za pol roku na kolejne badania i wtedy beda myslec co dalej...

Ja wlasnie olejuje wlosy :-D sprzatam,odkamienilam ekspres,zmienilam filtr... Musze kawe zmienic bo kupilam na probe ostatanio z Aldika i taka troche fuj jest :-D Chcialam zaoszedzic 6 euro to teraz mam :-D

Owca-ja Ci powiem ,ze ja to jak wieczorem do Pl. jade to sie stresuje na maxa... Tyle saren jest... ostatnio mojemu bratu wyskoczyla...ale nic sie nie stalo...A ja juz mialam zdezenie dwa lata temu z sarna...Wiec siedze naprezona ,az mnie muskuly bola :-D Ale wieczorem jechac to tez pozytyw bo mniej ludzi...slaby ruch... Ale co tez nienawidze to ludzi smigajacych po poboczach...bez oznakowania,na ciemno jak zmory ubrani... i nie raz juz w sotatnim momencie ominelismy kogos...Nawet czlowiek sie nie spodziewa bo lasy po obu stronach ,zero domow,a tu jedzie jakis dep rowerem bez swiatla...A jak jeszcze jedzie z naprzeciwka samochod to wogole nic nie widac... Nie wiem gdzie Wy jedziecie,ale w strone Gdanska -czyli w moja zeto autoban i tylko landstrassen...wiec tam i sarny i lisy na porzadku dziennym...a ze to pl. to ogrodzenia od lasu nie ma... Ale w te inne strony polski to autobany i inaczej sie jedzie...szybciej i bezpieczniej... Ide zmywac moj olej z glowy :-D wieczorem bede kladla maseczke z kolegenem :-)

Uzywa ktoras z Was czegos z kolagenem? albo jakies zabiegi u kosmetyczki? bo ja widze czas zaczac dzialac :-D starosc mi na twarzy wychodzi :-D
 
reklama
Pati no wlasnie u nas jest uciekajace oko do zewnatrz jak patrzy w prawo i lekko do gory to prawe oko leci w prawy rog a lewe jest wtedy lekko mniejsze i galka nie dochodzi do prawego boku czyli do nosa... nam nie wolno sie umawiac na rzadne zabiegi bo w lewym oczku ma bardzo kruche nerwy i mogliby tylko popsuc niz mu pomoc a to nie dziala na wade wzroku ze mniej widzi czy cos.. tak jest i tak ma zostac im bedzie wiekszy tym bedzie to mniej widoczne... w wolnej chwili poszukam zdjecie ktore robilam dla lekarza:tak: zeby wiedzial o co mi chodzi.. ale trafilismy do Krakowa do Centrum okulistycznego i tam pani doktor odrazu stwierdzila STD zrobila jeszcze tylko badania adas super wspolpracowal bo i personel extra i dalo sie go zdiagnozowac:tak:


Owca grzeszysz z tym ogrodkiem :-D ja bym juz miala salate zasiana ogorki pomidory i wszelkie warzywka uwielbiam swoje:-)
 
hej kochane mamy:-)

Ja wam powiem że wolałabym chyba jechać rano, bo od jazdy w nocy, oczy bolą, i te sarny właśnie tak wyskakują na drogę że stach...

owca bezpiecznej podróży i udanego urlopu:-)

Ja też starsznie nie lubie grzebać w ziemi...wolałabym cała wille wysprzątać a niżeli kawałek w ogródku porobić...może dlatego że tak wszelkie robactwo jest a ja uczulona na pająk i inne stworzonka
 
Pati ale ja jade tylko autobana i jak zjezdzam z niej to mam tylko 6 km do tesciowej domu haha
i to miastem takze sarny mi nie groza po drodze ;-);-):-D:-D
my zjezdzamy we Frankfurcie juz :tak:
ale jak do mojej rodzinki jezdze to wlasnie same lasy i tez trzeba uwazac bo lubia stac przy drodze albo wyskoczyc z nienacka...jakis czas temu wlasnie nam wyskoczyly 3 sztuki ale udalo sie wychamowac i zwialy :tak::tak:

Kamilka w tamtym roku mialam posiane warzywka
salate , marchew , cebule , pietruszke , fasolke ale cos mi zle roslo tylko fasolka byla ladna a reszta jakas bee..i dalam se spokoj :tak::tak::tak:
a do tego mam tak jak martusia i boje sie robali i pajakow :-D:-D
jak pomysle ze bede musiala zrywac truskawki to juz mnie to przeraza :szok::-D

Mnie sie do pl nie chce jechac bo to tylko 2-3 dni to szybko zleci
ale moj musi wiec ja tez jade bo jakby inaczej :-D
przy okazji mam juz umowiona wizyte na poniedzialek u fryzjera na pasemka haha ;-);-)

Martusia a ty jak sie czujesz lepiej ?? kiedy jedziesz w niedziele ??
 
Pati ja to jestem zadowolona z ampułek np ceramidy czy keratyna . Drogie też nie są bo dawałam w PL za jedną nie całe 10zł z L'oreala tego profesjonalnego .Do tego zawsze przed prostowaniem jakiś środek na włosy . A jaki olejek nakładałaś ?
Jesli chodzi o odzywki i maseczki to mam ich pełno i cudów nie robią :eek:


Owca ja też wole trawnik :-D:-)


Co do jazdy ja wolę w dzień bo młoda w nocy nam i tak nie śpi w aucie :baffled:Jak będziemy juz mieli autko to chcemy kupić to DVD w zagłówkach żeby młodej bajkę puścić bo od jakiegoś czasu jest tragedia .
 
Delfin-ja kupilam sobie olejek lopianowy... ale jeszcze jedno zastosowanie i mi sie skonczy... teraz staram sie uzywac wszystkiego bez silikonu... wlosow nie prostuje ...ale mialam cos od fryzjera...tylko ze sie przeterminowalo a za gowno dalam chyba 60zl :-D raz zastosowalam-tak czesto ja prostuje wlosy ;-) Ja bym chciala jakies ampulki na twarz...albo jakis zabieg musze wynalezc z tym kolagenem... Ogolnie musze poczytac troche o pielegnacji twarzy......

Owca szerokosci...Dobrze masz jak autobana...zaraz inna jazda...

A ja po kolacji wlasnie,po kawie u kolezanki...Na piatek kroi sie ognisko i pijanstwo :-D
 
hej mamunie...

Ja już czuję się lepiej, w niedzielę lub poniedziałek wyjeżdzam i nic mnie już nie powstrzyma... z malutkim wszystko dobrze, wszelkie ryzyko mineło, więc nic mnie już nie będzie tu trzymać:-) aby smutam bo mama we wtorek ma urodziny a ja dzień lub dwa wcześniej wyjadę, no ale trudno...

patrycja ale masz fajnie...pijaństwo w weekend hihi:-)

Owca to fajnie masz, że tak blisko od autobany...raz dwa i jestes, ja znów pół Polski do przejechania...i to jest chyba najgorsze:-)

miłego dzionka
 
Martusia już tak nie marudź :-D Ja mieszkam za Poznaniem w Ostrowie wlkp. swego często bywałam więc trasę masz dobrą . Tylko od razu śmigaj na autostradę a nie krajówką bo się umęczysz . W DE znowu ja często trafiam na objazdy lub korki , w PL korek przed ostatnią bramką tez się często zdarza .

Pati to rusz się do kosmetyczki i zrób sobie jakiś fajny zabieg , potem jakaś maseczka z alg :-) Ja to uwielbiam leżeć u kosmetyczki a ona mi ściera naskórek, potem jakaś maseczka . Człowiek potem ma buzie jak niemowlak :-D


Ja idę jutro sprzątać bo we wtorek nie była( chora była ta ''dupa'' u której sprzątam). Ogólnie zadowolona jestem bo niedziela i poniedziałek wolna więc gdzieś wyruszymy tym bardziej że od dzisiaj ma być ocieplenie :-)


Ja już posprzątane , podłogi umyte , wywietrzone a teraz biore się za ćwiczenia z Chodakowską :-)
 
hej :-)

Ja po pracy...Jade po mloda,potem na myjnie,potem na kawe...Jutro wolne wiec chce na fitness wreszcie skoczyc :-) W piatek chyba nie bede szla do pracy wiec tez sie rusze na fitnessa :-) Dawno nie bylam...masakra...Ale wage trzymam :-) a to juz cos :-)

Delfin ja to tez uwielbiam siedziec u kosmetyczki,a szczegolnie kocham lezec jak mnie masuja :-) masazu glowy u fryzjera tez sobie nie odmawiam :-) Bede musiala popatrzec na jakies zabiegi...ale chce tez cos na codzien -jakis specyfik...Wczoraj robilam maske na twarz z kolagenem i na szyje i powiem mila fajna skora...Dzis robie pod oczy z drobinkami zlota mam jakas :-)

U nas dzis mega pogoda...normalnie zyc nie umierac :-)

Martusia mam nadzieje ,ze teraz juz masz droge wolna i nic nie wyskoczy :-)

Milego popoludnia :-)
 
reklama
Delfina ja tak narzekam bo chyba dzisiaj mam taki dzień jakiś narzekający hihi:-) już mąż jak dzwonił to mówi kobito czy ty czasami okresu nie dostaniesz:-) dowcipniś no:-)

Patrycja kochana choćbym miała na nogach dreptac, to teraz mnie już nic nie powstrzyma:-) nie ma takiej opcji...ale macie dobrze...znów jeden dzionek wolny:-)

patrycja ja też uwielbiam chodzić do kosmetyczki...aż raz byłam w całym swoim życiu hihi:-)

Miłego wieczorku...oj ta godzina, to może już udanej nocki:-0
 
Do góry