reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Delfin za 120 tys. i super?? to tutaj takiego nie dostane...za te cene to do remontu,tak,ze kredyt by wyniosl okolo 200 tys.
Ale powiem ze nawet dobrze sie stalo...bo nie mam takiego duzego kredytu a mam chyba nawet lepiej niz gdybym miala dom,tylko troszczke ta cisza mi doskwiera... i to,ze nie umiem tutaj poczuc prawdziwego upalu,w lesie jest zawsze chlodniej a po drugie to sa stare mury...latem w domu ja mam chlodno :-) nie to co mialam na poddaszu jak mieszkalismy w centrum :-D a ja wtedy jeszcze w ciazy bylam ;)

Jak to? Nie rozumiesz czemu nie mam drugiej pociechy? ja chce jeszcze miec...caly czas nad tym mysle,kurcze ...era antykoncepcji tak nam namieszala w glowach,ze zastanawiamy sie czy chcemy miec dzieci...nasze matki nie mialy takich dylematow :-D przynajmniej moja...ja mam 4 rodzenstwa ;)

A co do psa to mysle ze teraz albo nigdy...minie rok ,niewiadomo co sie wydarzy...moze Ci sie odechce? bo np. w ciaze zajdziesz??;-)
 
reklama
Hej Babeczki
Widzę,że była wielka dyskusja co do mieszkań ;)) Ja to myślałam, że tu już każda na swoim, a tu proszę, marzenie każdej z nas :happy:
U nas od dwóch dni tak się pogoda zepsuła, cały czas wieje i zimnoooo.
A zapowiadało się tak pięknie.
Byłam wczoraj u lekarza,z maluszkiem wszystko dobrze, już waży 1kg :happy: I strasznie kopie:-) Widać było na usg jak ssie paluszka :-D Jaki słodki widok.

Delfin i jak tam byłaś nad tym morzem? Czy pogoda nie dopisała?
 
Witam i milego dnia zycze !!
ja musze zaraz wychodzic oj nie chce mi sie :no:
sloneczko wychodzi :-):-)

Delfin i jak decyzja podjeta ??...

Neczka fajnie ze z maluszkiem wszystko dobrze :-) jakie imie wybraliscie ?

Lece juz....:happy:
 
Hej dziewczyny

Wczoraj nie bylam za bardzo aktywna bo dostalam migreny nie bylam wstanie nic zrobic az sie dziwie jak doszlam po Adaska ale przyszlam i poszlam spac :-(

neczka super ze maluszek dobrze sie rozwija:tak: a jak tam u lekarza sama bylas czy z mezem? ja nie mam odwagi chodzic sama :confused2:


Jolit odpisze z opoznieniem... chodzi o wozek nie mam zamiaru jakos specjalnie bujac ale taki bujany dobrze amortyzuje nierownosci podczas spaceru o to bardziej mi chodzi dlatego juz nie chce tego ze skretnymi kolami tylko klasyczny bo sa miekkie a mimo wszystko i te ze skretnymi nie sa takie miekkie:-( mialam taki i juz nie chce najadlam sie nim :rofl2:


Ja dzisiaj robie wycieczkoe objazdowa po sklepach za stanikiem bo juz mi jeden zostal w ktory sie mieszcze:eek: i popatrze za pizama do szpitala i mniej wiecej popatrze co bym sobie mogla jeszcze kupic:-D
 
Jolit - tak w super stanie . Też na początku nie wierzyłam ale mąż mi pokazywał dwa koło swojej pracy , jeden był sliczny ale mała działka a drugi taki bardziej obora dla mnie ale miał wielka działkę i 3 garaże .Oba były za 120 tys zł. Przyjaciel mojego męża uświadomił go że wcale nie jest źle i wyszło by Nas to trochę drożej od wybudowania domu w PL bo też musielibyśmy szybować 400tys zł . Wybudowanie domu w DE jest już bardzo drogie bo ceny materiałów budowlanych są tu duże .Dlatego podobnież bardziej się opłaca kupić .Znam tutaj Polaka który ma już dwa swoje domy :-DA pracuje w Hamburgu i codziennie dojeżdża bo mu sie to bardziej opłaca finansowo widocznie .



Dziewuchy no właśnie nie podjęłam :-D:-D:-D:-D:-D Szczerze to właśnie bardziej się skłaniam do tego żeby rok poczekać bo bardzo się boje tej organizacji jak młoda pójdzie do przedszkola . Co do ciąży Jolit to się nie martw ,jak tabsy nie zawiodą to nie planuje .Fakt w wakacje robię sobie przerwę 3 miesięczną bo już dawno nie robiłam i chciała bym żeby mój organizm się trochę zregenerował.
ale ogólnie myślę że poczekam rok i się w tym czasie dokształcę jeszcze książkowo o psach .Chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik , za bardzo boje się że nie podołam a nie chce krzywdzić psa .Z tej rasy i z psa na pewno nie zrezygnuje . Mam tylko dylemat czy teraz czy za rok .ale będzie na pewno w Naszym domu Pan pies :-).
 
Hej laski :-)

Ja wlasnie wrocilam z pracy i wciagnelam na obiadek omleta :-)

My terz sie czaimy zeby cos kupic...Ale ceny w Berlinie sa powalajace... Taki w miare dom z dzialka ok. 600 metrow w dzielnicy w miare ok. trzeba liczyc te 300 tysiecy euro... W super dzielnicy sama dzialka kosztuje mala jakies 600 metrow od 700 tysiecy w zwyz... Poza berlinem albo w syfie chalupe mozna kupic za 100 tysiecy-cala do remontu-ale ja w syf nie chce... No i my bysmy chcieli od razu z wieksza dzialka zeby postawic hale pod nasz interes... Patrzelismy juz to w naszych rejonach z 650 tysiecy trzeba polozyc.... i wez tu kup dom :-D Ja to nawet bylabym za jakims fajnym mieszkankiem 150m²... gdzies jakis magazyn kupic osobno... plus jakas kawalerke albo inne mieszkanko jako inwestycje... Troche zalujemy bo moglismy kamienice mala kupic za 400 tysiecy... ale Rusek kupil...a tam mamy wlasnie magazyn i by pasowalo... No ale te dwa lata jeszcze bedziemy tu gdzie jestesmy... Chyba ,ze cos ekstra sie znajdzie...

Pogoda dzis super... zaraz jade po mloda i pojedziemy sobie do lasu na spacerek maly... potem wpadne na chate,ogarne burdel i walne sie na kanape...Jestem mega dzis wypompowana:eek::shocked2:

Delfin ja na Twoim miejscu tez bym sie wstrzymala z psem :-)

Nereczka super ze u Was alles okay :-)
 
Ja właśnie skończyłam robić gołąbki bez zawijania, mniam...
Kamilko
do lekarza to ja jeżdże z mężem, bo muszę dojechać 18km... a tak szczerze powiedziawszy, nie poszła bym sama, bo połowy bym nie zrozumiała, haha :-D A mąż lubi popatrzeć na usg i oglądać swojego synka:happy: Pytałam doktora nawet o jakąś polską położną, i powiedział, że jest Polka która jeszcze odbierała jego córę, nazywa się Halina, hehe i jest podobno super. :-)
Owca, tak wybraliśmy już imię dla synka Alan. Nie wiem czemu ale mam sentyment do tego imienia. Nie chce innego. :-p

Miłego wieczora życzę.
 
Hej dziewczyny


Ja ogarnelam mieszkanie poprasowalam bo 2 tyg mialam zaleglosci i sie lenie chwilowo bo zaraz trzeba jakis obiad wymyslec:rofl2:
Pogodna nadal u nas piekna wioec korzystamy popoludniu albo spacerek albo lody i czas leci:tak:


neczka- no moj tez ze mna chodzi ostatnio cieszyl sie jak mu lekarka pokazywala wszystko kolano stope reke itd hehe a teraz mam wizyte 10 maja i idzie ze mna sasiadka:tak:mam nadzieje ze moze sie juz dowiem kto u mnie mieszka:-)


Wczoraj bylismy z Adaskiem w Mullerze wybrac prezent na urodziny i biedny nie umial nic wybrac no coz za duzy sklep:cool2: patrzyl na jakies bibeloty a chce mu mu kupic cos fajnego i porzadniejszego;-)
 
Hej :-)

U nas tez pogoda ladna...bylam zobaczyc z Noemi czy juz konwalie rosna i owszem pojawiaja sie...ale jeszcze jakies 2 tyg. zeby mozna bylo rwac kwiaty :-) Uwielbiam ich zapach :-) No potem poszlysmy sie przejsc nad wode :-) Mloda oczywiscie budowala z piasku i wody...a ja zalowalam ze nie mam kocyka bo chetnie powylegiwalabym sie tak na sloncu...No nic konad drzewa musial wystarczec :-D Nastepnym razem lepiej sie przygotuje :-)teraz mnie czeka ogarnianie mieszkania bo pospalam dzis dlugoooo :-) No a na 16:00 moje dziecko ma Kunst wiec jade ja zawiezc i jak zawsze 2 godziny w tym czasie jestem u bratowej na kawie i plotkach bo ich mloda tez chodzi :-)
 
reklama
Hej
A co tu tak chłodem zawiało, nikogo nie ma...haha
Ale się dzisiaj pogoda popsuła, u nas to chyba zaraz będzie padało, bo się ciemno zrobiło, a zapowiadali piękną pogodę na weekend.
Co tam u was kobietki?
Kamilko jak to faceci oni się cieszą z małych rzeczy, dla mojego męża to widok bezcenny bo to pierwsze dziecko :happy2: Dlatego chodzi ze mną do lekarza, jest zafascynowany, potem potrafi godz opowiadać, co tam nie widział na tym usg. :-D Ja teraz mam wizytę na 8 maja, mam prawie co dwa tyg. kontrole.

Życzę udanego weekendu laseczki, mam nadzieje że u mnie nie będzie deszczowy. ;-)
 
Do góry