reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Joli a chce właśnie takiego tylko krótkowłosego i jest większy od Bernów . Też nie wymaga wymęczenia tylko potrzebuje kontakt z człowiekiem bo to taka duża przylepa.

Ja codziennie z rana idę na minimum godzinny spacer po swoich łąkach i zagajnikach :-D Potem robię śniadanie męzowi i go budzę i Młoda też się budzi ak w zegarku więc jem śniadanie z młodą . Wieczorek mąż kładzie młodą spać a ja idę znów na godzinę lub po młodej położeniu idę , dzięki psu mam dużo znajomych psiarzy tutaj heh . Do tego my się z Młodą duzo bawimy z psem bo mam dwa pudła zabawek Hondy bo co jakiś czas jej jakomś dokupujemy a ona ich nie niszczy , tylko piłki notorycznie uśmierca nawę mojej córki :-D

W zimę wychodzi mąż z psem gdy jest ciemno ale staramy się tak robić żebym to ja szła bo mąż nie jest miłośnikiem długich spacerów. Mój pies już jest tak nauczony że jak idzie z Panem to siku i kupe robi szybko bo wie że nie ma co zwlekać , a jak idzie z Panią to dłuuugo jej zejdzie za czym walnie ''klocka'' heheh .No i bym musiała kupić większe worki na kupy bo jak zrobi na takim trawniku co ludzie tez spacerują to sprzątam po nej ,Oczywiście mi na ręke jak wytrzyma i gdzieś na polanie swoje potrzeby załatwi ale jak uz musi to mam woreczki ze soba i sprzątam bo nie chce potem iśc z córą i żeby wdeptała w psie gówienko.

Taras mam wyłożony takimi płytami i tylko kawałek zieleni na której mam zamiar w końcu zasadzić kwiatki więc sranie na tarasie odpada , tym bardziej że właścicielka mieszka nad nami .

47540_4284919094472_1618959680_n.jpg

Ps. O utrzymanie jedzeniowe się nie martwie bo karma tutaj w De w przeliczeniu na euro nie wydaje mi się taka droga jak w PL . Moja Honda je worek Jorera Festiwal lub Opniness 15kg na 3 miesiące . Szwajcar zjadł by to na miesiąc .Karma kosztuje 40 euro więc nie jest źle . Z Polskiej wypłaty bym się na pewno nie zdecydowała bo by mnie nie było stać .
 

Załączniki

  • 47540_4284919094472_1618959680_n.jpg
    47540_4284919094472_1618959680_n.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 73
Ostatnia edycja:
reklama
Delfin-euro...jakby zl. to nawet bym sie nie ogladala tylko na 3 tygodnie buchowala :-DDo Polski tez bysmy chcieli na kilka dni skoczyc ,a tam tez kasa jak woda idzie... No a ogladam Turcje,Portugalie.. Mallorca.. sama juz nie wiem gdzie chcemy... Ale kazdy kto byl ostatanio w Turcji byl zachwycony hotelami... ja chce wlasnie taki wypasiony hotel,ma sie duzo dziac bo zwiedzac to raczej nie bede... moze raz czy dwa...a tak chce lezec,byczec sie,ma byc impreza pod nosem w hotelu,club dla dzieci,wypasione jedzenie i pokoje :-) no i za pol darmo :-D
 
mahlzeit,

znowu przelotem miedzy kuchnia a sralonem...

jolit - spoko,nic takiego,upiekszylas tylko wtedy moj dzien:-D.cos mi sie skojarzylo z twoja wypowiedzia,resze namiarow na pn :-D

kamilka - bugaboo posiadam. a ten co pokazalas to taki ciut w stylu retro,tez kiedys na takowe spogladalam...tylko wloz klamora do auta:szok:

pati - a mial kiedys kitkat swoje klimaty,daaaaaaaaaaaaaawno temu...a w bln troszke sie wyskakalam :cool2:.
co do urlopu doloz jeszcze 7 i masz waikiki :-)

delfin - my tez te kierunki urlopowe planujemy, w tym roku w powiekszonym gronie :eek:
 
Pati to mamy inne podejście do wakacji :p Ja osobiście nie rozumiem ludzi jak jadą np. do Egiptu i nie widzą piramid tylko leża na plaży .Ale jak widzisz każdy ma inne potrzeby :-) My w tym roku PL i bardzo mnie to cieszy bo dawno nigdzie nie byliśmy bo zawsze jakieś problemy i w ogóle . Co do kosztów to ja pamiętam jak patrzyłam na ceny do Jamajki -od 5 tys /osoba . Wrr.. ale kiedyś pojadę ;-)
W tym roku już i tak finansowo sobie poprzeczkę wysoko postawiliśmy żeby pewne swoje zachcianki/marzenia spełnić więc i tak się bardzo z tego cieszę że w końcu jedziemy gdzieś . Jedziemy albo we dwoje albo bierzemy moja matule żeby z młodą nam wieczorem została a my na tyny polecimy :-DRodzinno -pijackie wakacje :-D
 
Delfin bo to wszystko zalezy gdzie sie jedzie na wakacje :-) i jak to sie planuje... Wiadomo ,ze jak bym poleciala do New Yorku nie siedzialabym w hotelu ;-) Ale teraz jak bylismy w Bulgari to tylko raz bylismy poza hotelem bo taka goraczka byla ,ze jakbym miala lazic i ogladac to bym jebla dostala... A dwa szczerze nie bylo co na miesice ogladac :-)
Z nowu jak bylismy w Chorwacji to smigalismy codziennie na inna plaze,wyspy itd. :) tak samo w Grecji...Ale to tez byly urlopy ze znajomymi...bez dziecka :-) to inaczej sie robilo wszystko :-) i nie zawsze sie jechalo trzezwemu :-D

My tez nie chcemy teraz wydawac za duzo bo dopiero co kanape kupilismy ,wczoraj 1600 na krzesla poszlo...a jeszcze lista zakupow dluga...w polsce jak sie jedzie to tez minimum z 800 euro idzie... a na te 5-7 dni tez bym chciala jechac...

A mame zabrac to fajna sprawa...My wlasnie wzielismy moja do Bulgari :-)
 
Hej dziewczyny...
czy mogę do was dołączyć??? Jestem mamą 10 miesięcznej Lenki....MIeszkam niedaleko Frankfurtu i tak czasem smutno samemu tu na obczyźnie bez nikogo mąż wiecznie w pracy a ja czasem nie mam do kogo buzi otworzyć...chętnie bym pogadała choć wirtualnie...


pozdrawiam
 
Hej babole :-D:-D

ja wrocilam kolo 14 do chalupki i ogarnelam troche odkurzylam , pomylam podlogi a teraz czekam az wyschnie :tak:
pozniej jak m bedzie wracal z robotki to skoczymy do sklepu bo najpoje sie pokonczyly a nie bede dzwigac sama :-p

Wy tu o wakacjach a ja nigdzie raczej nie jade...:no:
moze jedynie do Pl ale jakos nie chce mi sie tam za bardzo jechac..zobaczymy :eek:
Mam ogrod to trzeba z niego korzystac jak bedzie moze kiedys w komcu cieplo hehe
a po drugie to planujemy w tym roku zmienic mieszkanie i trzeba kaske odkladac :tak:

Pogoda popaprana jakas kiedy w koncu te ciepelko bedzie :confused:
dzis 14 st ale pochmurno , slonca nie ma to jakos tak ponuro jest...:cool2:

Witam kolezanke polcie ;-) z ktorego Frankfurtu jestes ?..:confused:

Ide jakas kawusie zrobic !!:cool2:
 
Delfin jeszcze wiekszy??:-D Paco mojej szwagierki ma z 50 kg. jak nic...jak usiadzie jest rowny wzrostem z moja mala... hehe ;)

Ja tez nie wiem czy pojedziemy w tym roku gdzies...zobaczy sie,tesciowa wyciaga mnie bym leciala z nia do Algerii :-) bo ma znajomych i ciagle ja zapraszaja...ale ja sie chyba boje tam jechac do tych arabow ,jeszcze mnie porwia :-D

Alex ja dalej nie wiem o co chodzi... :oo2:

Witaj polcia...no ja raczej obstawiam,ze jestes z tego wiekszego ...am Mein?:-)

edit.
Aaa owca u mnie taka sama pogoda jak u Ciebie ...ale od jutra ma byc slonko spowrotem :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jolit no większy . Duże Szwajcary ważą 64kg ,są większe od Bernów. Oglądać zdjęcia to jedno ale w realu jak zobaczyłam samca to nogi mi się ugięły :-D Za to charaktery mają anielskie, dobre do dzieci i potrzebują mało ruchu a dużo obecności człowieka. Z tego względu mam trochę obawy bo jednak z taki dużym psem gorze z wynajęciem mieszkania . No i jeszcze musze moją Femite poinformować o drugim psie-dużym i też odwlekam to jak mogę;-):-D

Owca
a wy macie swoje mieszkanie w De rozumiem ?
 
Do góry