reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witajcie

Owca-my wyjezdzamy jutro wszystko juz spakowane przygotowane rano tylko wstac i jechac.. Mieszkania i jeden dom do obejrzenia juz umowione... Atrakcje zaplanowane teraz tylko do Niemiec;)

karamija- to odpoczyeaj :) ja mecxe ogladalam ale ten w sobote z czechami mnie ominie;) tesciowa wynik ma nam wyslac:)

Magdalena, udamego pobytu w polsce:) odezwe sie kolo 20 moxe uda nam sie spotkac:)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie moze ktoras z was ma domek z ogrzewaniem olejowym ?? I wie ile kosztuje kupienie tego opalowego oleju tam?? Bo znalezlismy domek ale to trzeba sobie kupic samemu..
 
Ja wrocilam z ogrodu teraz obiad robie i zaraz corka wraca ze szkoly :tak:
dzis mloda wedruje spac do babci na wekend hehe ostatnio co wekend tam chodzi :tak:

Kamilka na ile jedziesz do De ? czy juz zostajesz na stale?:confused:
co do ogrzewania to ci nie pomoge bo ja mieszkam w bloku :tak:
To szerokiej i spokojnej podrozy bez korkow :tak::tak:
 
Owca ja teraz jade na 2 tyg.. Bo mam urlop wtedy chcemy wynajac cos i pozwiedzac.. Maz wraca do pracy wiec do poludnia jestem sama:/ ale dam rade teren znam gorzej jak bede miec jakis problem bo z dogadaniem moze byc ciezko... A jak uda sie cos wynajac to w pl musze kogos wynajac i wyslac przeprowadzke.. Na stale to we wrzesniu...

Bardzo Ci dziekuje za powodzenia oby sie wszystko udalo i oby moj krasnal bez rewelacji przejechal cala droge:)
 
Km 1100 bo my z Kielc jedziemy do Landau an der Isar..
Wogole zla jestem bo w pracy jeszcxe jestem mialam skonczyc o 15 a wkoncu 17 skoncze wrrr a jesxcze sporo do zrobienia jest i trzeba wczesniej isc spac:( ehhh
 
Km 1100 bo my z Kielc jedziemy do Landau an der Isar..
Wogole zla jestem bo w pracy jeszcxe jestem mialam skonczyc o 15 a wkoncu 17 skoncze wrrr a jesxcze sporo do zrobienia jest i trzeba wczesniej isc spac:( ehhh

To nie zazdroszcze tych km hehe ja do pl mam 380 km wiec luzik a nieraz i tak dzieciaki mi marudza...
a synek jechal kiedys juz tak daleko czy to pierwszy raz??
moze lepiej bylo trzeba jechac w nocy wtedy by maly pospal pewnie polowe trasy :confused:

Uciekam lece do przedszkola :happy2:
 
Pierwszy raz taki szmat drogi jedzie... Ale on bardzo lubi jezdzic jak znam zycie to z 5 h i tak pospi,;) a w nocy zrezygnowalismy jechac bo moj maz zle sie czuje prowadzac a ja wrecz odwrotnie bo mniej rzeczy mnie rozprasza... Ale z nim wole nie ryzykowac:/ i sam fakt ze jakby cos z autem odpukac sie stalo(niepowinno) to zawsze jest ten ruch pomoc i otwarte zaklady:)
 
reklama
Witam wszystkie mamy z Niemiec, za namową Owcy trafiłam tu z wątku wyjazdy do Niemiec.

Kamilka87 szczęśliwej podróży!

Planuję przyjechać tu za ok. 1-3msc. z narzeczonym i córeczką. Znam podstawy języka, ale mocno zapomniałam, bo w liceum go nie znosiłam. Intensywnie teraz powtarzam, żeby chociaż wiedzieć o czym do mnie mówią. Planujemy przyjechać do Berlina, mam tam teściową, pomoże nam w formalnościach na początku. Pierwszy pojedzie narzeczony, gdy znajdzie pracę dołączę z Zosią. Nie mam wyuczonego zawodu (studiuje i zamierzam kontynuowac studia zaocznie w PL), nie wiem jeszcze co mogłabym tam robić z komunikatywnym niemieckim i dobrym ang. ogólnie mam mnóstwo obaw ale do odważnych świat należy. ;-) Polecacie może jakieś kursy niemieckiego? wsłu****ę się narazie w 1000 słów i zwrotów dla początkujących i wkuwam rozmówki. Zabierać się za gramatykę?
 
Do góry