reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Kochane nie uroddzilam jeszcze:no: wywolywanie nic nie dalo...nie mam skurczy i nic zlego sie nie dzieje,wypisali mnie wczoraj do domku:tak: i teraz codziennie jezdzimy na ktg a we wtorek jak nadal nic nie bedzie to znowu beda mi podawac tabletki na wywolanie
 
reklama
u mnie bylo jak u Ciebie ,ale jak mi zasuneli dawke to o 11:00 zaczelam ,a o 13:01 mialam mala na swiecie...a tak ciagle zwiekszali dawki,kazali spac,czekac az w koncu action i poszlo :-D
 
Widocznie jeszcze dzidzius chce w brzuszku posiedziec :tak::tak:

ja moja core urodzilam w 41 tyg :tak: a synus tez byl wywolywany kroplowka :tak:

U nas ok tescie odjechali wiec cisza w domku ;-)
 
eliza
byłam przekonana, że już jesteś po i czekałam na fotkę
Ja Maksa urodziłam w 42 tygodniu, już tak miałam dość, że namówiłam małżonka na dziki seks:-D i po kilku godzinkach odeszły wody i zaczęły się skurcze ale co z tego jak mały się uparł, że we mnie zostaje i po kroplówkach z oksytocyną i 30 godzinach męczarni i tak musieli cesarkę robić. teraz się nie dam, wycisnę drugiego sama choćbym miała się zesrać za przeproszeniem, co podobno zresztą często się zdarza :-D
 
Eliza i ja trzymam kciuki:) pijesz jakieś herbatki na przyspieszenie? Ja pilam z eisenkraut-3dni mi wystarczyły i zaczęły się skurcze:) tyle że u mnie skurcze były mało efektywne i szyjka nie chciała się porządnie otwierać. Można pić jeszcze herbatki z liści malin-też podobno pomaga:). No i jeśli nie ma przeciwwskazań to dobry seksik nie jest zły;) powodzenia!!!
 
Dzieki kochane:*** korzystamy z seksu i innych wspomagaczy,chodze po schodach tzn.po dwa schodki,sprzatam,piore,prasuje itd...mam nadzieje,ze sie ruszy:tak:
 
reklama
Eliza, widze ze sie jeszcze meczysz, ojej :szok: Mam nadzieje ze domowe sposoby pomoga szybko i w koncu urodzisz. Dobrze ze teraz troche chlodniej sie zrobilo to latwiej Ci pewnie to zniesc chociaz ja bym nie chciala tak dlugo. U mnie tez wywolywali i na szczescie juz po polowie tabletki zaczela sie ostra akcja i po 10 godzinach Lenka lazila mi po cyckach :-) Zycze Ci szybkiego porodu!
 
Do góry