reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
karamija dzieki ja juz ci zaproszonko poslalam :tak::tak:

Jola ale slodka ta twoja corcia i jak wyrosla :tak: sliczna jest :-)

My dzis malowanko korytarza takze uciekam :tak:
 
hej dziewczyny? jak tam poranek mija?
Mnie dzis A zabral by pokazac mi nowy magazyn ktory wynajal...wreszcie znalazl cos odpowiedniego :) gdzie wejda wszystkie felgi i opony,gdzie bedzie mogl postawic wszystkie maszyny,jest miejsce na biuro i taoleta-wiec idealnie...
zaraz smigam w las z kijami ;) pogoda dopisuje...o 11:00 wyruszam na godzinke albo 1,5h...zobacze jak bedzie mi sie chcialo :)
na obiad dzis glodomorom zrobie kartoffelgratin ;) szybko i syte :-D a ze bomba kaloryczna to dla mnie salatka :-D
A jak tam u Was pogoda? co dzis pichcicie na obiad?
 
hej!
U mnie dalej szaro, buro i ponuro. Wczoraj miałam słaby dzień, wkurw jakiś za mną chodził od rana i plecy już bolą mocno bo brzuch spory. Ja wczoraj dla siebie zrobiłam carpaccio z buraków z kozim serem i rukolą, pierwszy raz to robiłam i cieszyłam się, że mój mąż takich rzeczy nie jada to wszystko było dla mnie! Reszta familii dostała kotlety rybne i też byli zadowoleni :)
Miłego dnia!
 
Hej babeczki
znowu przysiadlam z kawa na chwile a potem do sklepu wyskocze
musze pyrki kupic bo dawno nie jedlismy ziemniakow hehe...
wczoraj bylismy w kosciele na probie jak maja z lawki wychodzic itp..:tak::tak:

malutko tych dzieci bo tylko 3 dziewczynki ida i 7 chlopakow...
yes2.gif

no i najwazniejsze spowiedz wczoraj hanka zaliczyla a juz sie tak balam bo widzialam ze ma stresa
i mowi ze ona nie idzie do spowiedzi ze pojdzie w piatek bo byl wybor wtorek lub piatek
a ja jej mowie ze trzeba isc dzis no to ustawila sie w kolejke oczywiscie stanela jako ostatnia hah
ale poszla uff...
biggrin.gif
biggrin.gif
jeden stres mam mniej ze to mamy za soba...
yes2.gif

Teraz jeszcze w piatek proba i wsio..mam nadzieje ze w niedziele bedzie cieplo niby zapowiadaja u nas 25 st
yes2.gif

bo dzis jest pochmurno i chlodno...

Ja dzis zaserwuje taki zwykly obiado zrobie pyrki jajko sadzone i salate ze smietana i szczypiorem o.....dawno nie bylo w sumie my malo ziemniakow ostatnio jemy bo zazwyczaj cos na szybko bo nie mam czasu gotowac
:szok:..
ale zaraz bede miala tesciow na tydzien to bede musiala pichcic codzien :wściekła/y:..i to jeszcze w wiekszych ilosciach wrr..

Karamija jak tak dzis synek? i jak ty sie dzis czujesz?
fotki obejrzalam fajniutkie
:-) i fajny domek macie :tak::tak: super podworek :tak:
Imie dla dzidzi juz wybrane?

Uciekam milego dnia
:-)
 
u mnie ciężki dzień, też przy kawie, skorzysta, z chwilowego słońca i siądę w ogrodzie. awarię mam z przedszkolem na całej linii, jutro zostawiam go samego na pół godziny niech się dzieje co chce bo po dobroci i stopniowo nie wyszło :-(
Zaczął wykorzystywać to, że jak zapłacze to mama natychmiast jest i z nim siedzi, jest gorzej niż w 1 tygodniu a mi już się tam nie chce siedzieć i nie mam siły a poza tym hormony chyba strasznie buzują bo się przesadnie wszystkim przejmuję i ryczeć mi się chce co chwila z byle powodu

Ale mnie rozpieściłyście na fb, bardzo mi miło, że się zdjęcia podobały! Ja dopiero przysiądę na spokojnie wieczorkiem i Was sobie dokładnie obejrzę :)

Słońca dużo życzę!
 
karamija-ja sobie dzis Twoja galerie obejzalam-fajkna z ciebie babka :) taka kobieca :) widac ,ze masz duze poczucie humoru :) no i domek fajny-zazdroszcze ogrodu :)

ja dzis dzien leniwy dosyc ;) pozniej chyba do magazynu chlopakom obiad zawioze jak nie przyjada do domu...a teraz objadlam sie salatka i spac tylko mi sie chce :/
 
hej dziewczyny-co taka cisza?
Ja jak wczoraj mowilam tak zrobilam,bylam zawiezc obiad do magazynu,zrobilam zakupy,popatrzylam troche w tv.w domu,poolozylam sie spac ,ale jeszcze kilka stron ksiazki przeczytalam :) zaraz ide sie polozyc jeszcze do lozka...nastawie sobie budzik tak ,zeby jeszcze zdazyc na nordica na godzinke...na obiad dzis gulasz robie ...pozniej chce sobie jechac jakiegos dobrego mopa kupic.. takiego zwyklego teraz mam ale nienawidze go!!! ja lubie takie te z prostokatnymi koncuowkami :) a jakie mopy Wy macie? wczesniej wlasnie mailam takiego ,ale sie zestarzal i wywalilam..i tak mnie namowili na zwyklego...ale porazka one sa...
 
hey mamuski,

ozywilo sie forum,super:tak:

nowe mamuski -witam !!!

no i ja z interesem:

do sprzedania mam ciuszki chlopiece (50-74) w bardzo dobrym/dobrym stanie -h&m,s.oliver,esprit,mexx,carter`s,kanz,zara,adidas...etc.-zainteresowane meldowac sie na priva!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie mam siły na nic. Mój mały w brzuchu waży już 2300 a mi się wydaje, że ze 20 kg. Jednak dzieci powinno się rodzić za młodu hehe. Do tego z przedszkolem nie wychodzi, jest coraz gorzej. Dziś tak płakał i wołał na cały głos mama, że sama się sama poryczałam w domu. Serce mi pęka ale muszę to jakoś przetrwać. Mam nadzieję, że u was lepiej, w końcu chyba pogoda ładna wraca.
 
Do góry