reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Wpadam powiedziec ze zyje :)
Weekend mialam bardzo udany...byl wypad w gronie babskim...potem niedziela i poniedzialek -piekna pogoda,spacery ,rejsy statkiem ,knajpy itp.razem ze szwagierka mojego A ;)
Dzis smigam na fitness...zaraz wsiadam na rowerek-znowu mam wene ale tym razem jeszcze cwicze ;) wczoraj tez dralowalam...
A tak to po staremu...od tygodnia jezdze po sklepach i szukam kanapy...ma byc wygodna,z materialu ,a nie ze skory,rogowa,ze schlaffunktion itd.znacie jakies fajne sklepy? bylam juz w Porta,Höffner,Möbelkraft,Stilwerk-ale tu ceny kosmiczne ;) minimum 10 tysiecy musialabym miec ;)Rahaus tez bylam-sbmöbel,domene takie odpadaja...Bylam tez w roller bo nie znalam co to ale po 10 min.wyszlam a przezpol berlina smigalam...

Karolina dawaj wiecej fotek :) podziwialam mloda juz na FB :)
 
reklama
Witam wszystkie mamuski:) jestem tu nowa.rowniez mieszkam w niemczech,jestem mama 3letniego chlopca i w styczniu spodziewam sie coreczki:)
czy jest tu jakas mama z Mönchcengladbach lub okolic?? pozdrawiam serdecznie i przystepuje do nauki korzystania z tego forum:)
Marta
 
Wpadam powiedziec ze zyje :)
Weekend mialam bardzo udany...byl wypad w gronie babskim...potem niedziela i poniedzialek -piekna pogoda,spacery ,rejsy statkiem ,knajpy itp.razem ze szwagierka mojego A ;)
Dzis smigam na fitness...zaraz wsiadam na rowerek-znowu mam wene ale tym razem jeszcze cwicze ;) wczoraj tez dralowalam...
A tak to po staremu...od tygodnia jezdze po sklepach i szukam kanapy...ma byc wygodna,z materialu ,a nie ze skory,rogowa,ze schlaffunktion itd.znacie jakies fajne sklepy? bylam juz w Porta,Höffner,Möbelkraft,Stilwerk-ale tu ceny kosmiczne ;) minimum 10 tysiecy musialabym miec ;)Rahaus tez bylam-sbmöbel,domene takie odpadaja...Bylam tez w roller bo nie znalam co to ale po 10 min.wyszlam a przezpol berlina smigalam...

a macie Kabs albo Möbel Hesse czy möbel heinrich,?tam sa fajne,stylowe sofy,meble
 
Czesc dziewczyny !
Sorki ze was zaniedbuje ale moj M jest na tacierzynskim wiec korzystamy z urokow macierzynstwa. Teraz tez mam tylko chwilke.
Karolina gratuluje coreczki i ze w koncu sie rozpakowalas!
Gabinia, ja tez taka chuste zamierzam sobie kupic i dzieki za podpowiedz ze do tego sa specjalne kurtki na zime :-)
Ingagor chcesz 3 lata byc na wychowawczym? To super, ja niestety bym tyle nie wytrzymala tym bardziej ze moj szef by sie chyba nie ucieszyl ale jak bedziesz mogla sobie na to pozwolic to czemu nie :-)
Wszystkim dzieczynom milej nocki zycze i obiecuje sie niedlugo bardziej udzielac :)
 
Hej kobitki !!
ja jakos tak zalatana ostatnio ze tylko wchodze na neta popatrze poczytam a pisac sie nie chce..ale widze ze wy tez...
mama jest u mnie od prawie 2 tyg pracuje juz,szukamy mieszkania ale narazie klapa wrr...albo za duze albo za drogie ale brzydkie :-D:wściekła/y: dzis tez na 19 jedziemy zobaczyc 2 pokojowe mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie bo juz nic wiecej narazie nie mam na oku od listopada..i mama juz sie wnerwia troszke bo wiadomo chcialaby isc szybko na swoje...
mloda ma moja od dzis ferie to siedzi z moim bratem dobrze ze jest bo musialaby sama siedziec...

na dworze zimno musze sobie w koncu jakies kozaki kupic ale bylam w sobote i nic nie znalazlam :no: ja taka wybredna jestem bo wiekszosc na koturnach albo obcasach...ech..moze cos w te sobote kupie...mlodej chociaz kozaki i kurtke kupilam to ja mam z glowy jeszcze tylko malemu kupic i wsio :-)

Blue jak coreczka sie chowa?? skrobnij cos..i pochwal sie fotkami :-) nic nie pokazujesz :no:

no i cala reszta mamusiek odezwijcie sie
Pozdrawiam was cieplo :happy:
 
wszystkie zajete dziecmi :-)

O nie- ja sie ostatnio zajelam sie soba :)))) chodze w sumie 4-5 razy w tyg.na fitness...robie zakupy,sprzatam ,gotuje i ciesze sie zyciem :-) jutro jade obkupic mloda...oczywiscie nie mam zamiaru zapomiec o sobie ;) kupilam sobie ostatnio w sumie trzy pary butow zimowych ;) jedne botki eleganckie i dwie pary takie do biegania na codzien...nadal szukam odpowiedniej kanapy-chyba ocipieje do reszty!!!!! :-D

Madzia mieszkanko pewnie niebawem znajdziecie bo kto szuka znajduje ;))))POWODZENIA!!!

Mam ochote na impreze...mimo ze niedawno bylam :)

Dziewczyny-wklejcie fotki niun :)))) napiscze jak sie czujecie itp itd :)

Ja ostatnio balam sie ze jestem w ciazy.....ale dzis dostalam @!!!!!!!!! yuuuuhuuuuuu :-D
 
heeej laseczki :))

trzymajcie kciuki na jutro .... mam sprawę o podwyzszenie alimentów :wściekła/y::wściekła/y: juz się boje co ten dupek wymyśli

ja też juz szukam zimowych butów dla nas wszystkich ...
a kurtka dla mnie do noszenia się szyje ;)) - ciekawe jak to bedzie

wrzucam zdjecie Bartusia w ubrankach na chrzciny :)
i moje jak kangurzymy :))
 

Załączniki

  • BARTUS.jpg
    BARTUS.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC02634m.jpg
    DSC02634m.jpg
    59,4 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Gabinia i jak po sprawie ??....:baffled: udalo sie ?
zdjecia super maly jest sliczny :-) ubranko sliczne kiedy macie chrzciny?

Pati a to dobrze ze @ przyszla czy moze lepiej jakby jej nie bylo?:confused:

w poniedzialek idziemy podpisac umowe z mama :tak: mamy mieszkanie chyba....:tak:

laski odezwijscie sie Jolka gdzie ty sie podziewasz?...i cala reszta...:nerd:

POZDRAWIAM:-)
 
Do góry