reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hahahahaha-Madziaja mialam na mysli nie kota a psa tego francuskiego buldoga :-D
To sie dogadalysmy :)))

A mame sciagnelas do Hannoveru?

no to rzeczywiscie :-D myslalam ze mowisz o kocie haha :-D bo pisalas o kociaku

tak mama tu przyjedzie z bratem i szuka pracy jest pielegniarka
mamy cos na oku zobaczymy ma na rozmowe przyjechac w pazdzierniku :-):-)
 
reklama
Patti mi tez sie strasznie podobaja te buldogi.
Ja ostatnio polazilam po sklepach i tylko mnie szlag trafial ,bo nie mialam odwagi czegos kupic ,bo nie wiem jak to po porodzie u mnie bedzie wygladalo_O spodnie sie nie martwie bo w biodrowki wchodze bez problemu nawet teraz.Ale zawsze jak karmilam to dd biustonosze mialam .

Ja juz wozek to od czterech tygodni mam i bardzo mi sie podoba.

A tak wogole to od 24 h mam skurcze ale malo bolesne i nic sie nie dzieje pozanimi .Co 10 min caly czas.W szpitalu pogmerali i wyslali do domu zeby sie rozkrecilo.
Mezowi karze sie bzykac,kapiele biore a tu nic.
A ja nienawidze czekac.I chodze wku.rwiona na caly swiat.Ide zaraz na spacer ,a moj dzisiaj juz na rano do pracy .Ale wiadomo pod telefonem.
 
Karolina jak tam? jeszcze sie meczysz czy cos zaskoczylo ? ;)))

Madzia fajnie ze mama przyjedzie...tez chcialabym miec rodzine tu blizej...wpadac na kawe czy obiad :)

Myjutro smigamy na spotkanie do szkolu wktorej Noemi prawdopodobnie od nastepnegoroku zacznie swoja edukacje...idziemy posluchac co maja dopowiedzenia,poogladac...robia takie spotkanie dla rodzicow :)
 
Bylam w szpitalu ,ale pierdo.lona szyjka trzyma .A skurcze regularne nienasilaja sie.Jak powiedzialam lekare ze moze by mi zapodala tego czopka zeby sie rozruszalo.To sie zaczela smiac i powiedziala ze do 29 to nie mam o czym marzyc.Musi byc naturalnie.A niech mnie w d, pocaluja!
I tak siedze jak kolek.Moje psiapsiolki tez jak na szpiklkach bo wrazie w. maja w nocy przyleciec.
Nic nie pomaga.Wprawdzie pomylam podlogi i ciasto upieklam no i poprasowalam specjalnie na stojaco cala fure.Ale nie sadze zeby sie ruszylo.

Tez bym chciala miec kogos z mojej rodziny przymnie.A nie tylko jego walnieta siostre tutaj .
Ktora wiecznie chce odnas pozyczek.
 
Ooo-teraz to napewno wyjdzie ;))) jak weszlo to i wyjdzie ;))

My wczoraj bylsmy na karuzelach...potem posiedzielismy u znajomych :)
Jest plan wyjazdu do Okrtoberfest... byla ktoras z Was? bo ja jeszcze nie...
Zaraz zawoze mloda na urodziny...musze ja przebrac bo motto urodzinto "piraten"...wiec mloda chciala byc papuga...
 
Hej:-)Mam na imię Aga i razem z mężem i synkiem mieszkamy od prawie 4 miesiecy w Niemczach, a dokładnie póki co w Furth, a zamierzamy się niedługo przeprowadzic do Nurnberg.Czy mogę się do Was przyłączyc?:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny :-)
Troche mnie nie bylo bo musialam wpasc do szpitala zeby nasza niunie urodzic :-)
W skrocie powiem ze bylo ciezko ale jak na pierwszy porod to dosyc szybko bo po 9 godzinach Lenka juz byla na swiecie. Subiektywnie oceniajac bardzo pomogla mi akupunktura ktora mialam przed porodem robiona na przyspieszenie pierwszej fazy porodu i fakt rozwarcie mialam dosyc szybko. Potem niestety zaczely sie pewne komplikacje. Znieczulenie robili mi poltorej godziny lacznie z tym ze musiala przyjsc ordynatorka anestozjolozka bo lekarki nie dawaly rady sie wkluc tam gdzie trzeba a potem mala sie przekrecila nie tak jak trzeba i cofnela glowka i prawie wyladawalam na cesarce. Na szeczescie jak juz przyszla lekarka z papierami na cesarke to zauwazyla ze sie mala nagle dobrze obrocila i ze jest szansa na wyciagniecie. Niestety tylko proznociagiem bo cofnela sie lekko ale udalo sie po dwoch parciach i nasz Szkrab byl juz na swiecie :-) Dostala w skali Apgar 10/10/10 :-)
Jest slodziutka, bardzo silna i zdrowa i jestesmy bardzo szczesliwi. Wczoraj byla pierwsza kapiel a dzisiaj pierwszy spacer bo jak tu bylo nie skorzystac z tak pieknej pogody.
Ku mojej radosci po samym porodzie zeszlo mi 10kg wiec mam tylko do zrzucenia 6 jesli chce wrocic do wagi sprzed porodu. Szczerze mowiac moglabym zrzucic 10kg to byla by moja waga ktora zawsze mialam i czulam sie z nia najlepiej wiec wszystko jeszcze przede mna.
Widze Karolina ze Ciebie niestety nieszcze trzyma nadal w dwupaku. Wspolczuje i mam nadzieje ze jednak cos sie szybciej rozkreci niz przed 29tym.
Bede niestety teraz rzadziej wpadac ale mam nadzieje ze najpozniej w listopadzie wszystko sie unormuje i uda mi sie czesciej zagladac.
 
Do góry