reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej kobity :)

Madzia no wrocila :-D na chwile ...
Wlasnie wcinam ryz z warzywami :) por i groszek do tego pasta chilli i sos sojowy :)
pozniej smigam na piechote po mloda ,wracamy tez na piechte-stara musi kalorie spalac :) mloda ma rowerzostawiony wiec bedzie miala frajde...potem smigam na maraton zakupowy :)

Alexandra fajna chalupka :) tez mi sie marzy cos w ten desen na wiosne i lato...trzeba na wiosne cos poszukac.. Moja rodzinka pod holandia kupila niedawno wlasnie cos podobnego w Holandii nad jeziorem,z kawalkiem ogrodu za 3500 euro :-) Ile Ty dalas jak moge spytac? Co prawda troche tam musieli odnowic ale spoko...juz wszystko pico bello :)
Tesciowa zadowolona z Gutscheinu...dostala nawet dwa ;) bo Abrat tez kupil za 80 euro wiec ma co wydac...a ona lubi kupowac w peek& cloppenburg :)

pogode mamy calkiem ladna :) wczoraj tez... z buta zrobilam ok.3 km. :) Wena mnie na odchudzanie zlapala znowu bo bylam u kumpeli i ona ze swoim tak fajnie pochudli ze zapragnelam tez :-D Wiec poki mnie trzyma daje czadu :-D
 
reklama
Pati a jestem jestem teraz na spokojnie z kawa :tak:
my mielismy rosolek ja i mloda
a dla m mam ziemniaczki + pulpeciki w sosie koperkowym i surowka z marchewki i pory :tak: bo rosolek dla niego to sama woda haha...:tak:

siedze z dzieciakami nie wychodze nigdzie juz nie chce mi sie...
m wroci kolo 19...:tak:

Pati jak minal week ? poimprezowalas z kumpela?...
przyjemnego odchudzania haha :-) ty chcesz sie odchudzac jak ciagle takie pysznosci serwujesz ;-)

a co z tym watkiem co kiedys napomknelas ?? ze chcialas zamkniety utworzyc?:baffled::baffled:

no to tyle nie ma nikogo to ide dalej :-)

moje urwiski pozdrawiaja...
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 18
gabi - a jak z wiazanie chusty,bo ja mialam zawsze problemy...

BYŁAM NA KURSIE ;) wiem jak sie to robi:)
a jak coś to mam w Z-G doradcę to zawsze mi pomoze ;))
tak wyglądamy:)

a co do dzieciaków to chcą pomagać i w kąpaniu i wożeniu... nawet w noszeniu na rękach ale tego zabraniam bo są za małe jeszcze ;)
ale wybierają ciuszki do ubrania ,pieluchy itd ;))
patryk tylko nie moze się doczekać aż Bartus zacznie mówić ;D
 

Załączniki

  • 300630_109889955784708_100002911139075_68851_83093378_n.jpg
    300630_109889955784708_100002911139075_68851_83093378_n.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 30
  • 300781_109890035784700_100002911139075_68852_988358811_n.jpg
    300781_109890035784700_100002911139075_68852_988358811_n.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 35
Herbatke z lisci juz drugi tydzien pije dwa razy dziennie.I nic.
A chodze juz jak wieloryb ostatni tydzien mnie wykancza .Masakra.
Gabinia ja nie mialam chusty bo mnie strasznie plecy bolaly.Teraz tez tak pewnie bedzie bo czuje jak mam wygiety kregoslup i po znowu bol niesamowity jak bedzie wracal do swojej pozycji.
 
Gabinia ja w zyciu chusty na sobie nie mialam ;))) moim zdaniem to niezbyt wygodne i zdrowe dla dziecka... ;)))))

Karolina ja widze na Ciebie to nie ma bata :)))))))
Wozek juz widzialas-masz? opowiadaj :)))


Ciekawe kiedy Bluetooth nam sie pojawi :)))

Madzia my z kumpela siedzialysmy w domu-ploteczki,troche alkoholu ;) Mloda strasznie meczy mnie o kotka bo oni mieli i takiego swietnego...dal ze soba wszystko sobie rtobic...Noemi ciagle go nosila,zawijala w kocyki,zakladala mu rozne rzeczy itp.itd :-D i tak az do wyjazdu :-D
A co z zamknietym-musze sie wziac za to :-D szczerze juz zapomialam ;))))
Fotka dzieciakow urocza :) Dobrze sie rozumieja czy kloca? ;))
A co do diety-no ja gotuje zdrowo ogolnie...tylko grzechy typu alkohol,czasami slodycze gubia...No i brak sportu :) Ale dzis na kolejny maraton zakupowy sie wybieram ,wieczorem rowerek wiec luz...Wczoraj z buta zrobilam gdzies lacznie 5-6 km. nie grzeszylam jedzeniowo ;) i co raz mniej na tej wadze :) Kupoilam sobie plaszczyk,sweterek i jeansowe legginsy,mloda obkupilam w ciuchy tez plus buty...jeszcze dzis jakas kurtke i jedne buty... sobie buty tez musze kupic...widzialam jedne,zakochalam sie ale nie bylo mojego nr!!!! ale mialam nerwa!!!!!!!!!!
Jutro sie biore za wystawianie na ebay...kawe zrobie,oblece neta i ide foty robic ;)
 
Hej
ja dzis wczesniej powiedzialam ze ide do lekarza haha :-D
a co mamy inna babke zastepstwo i jakas taka dziwna powazna nie dla mnie :-D:angry:

kawe zrobilam,ptasie mleczko podjadam i ide zaraz odkurzac
widzialam w gazecie ze na mojej dzielnicy gdzies w meskim internacie zamordowali kogos ..szok...

Pati fajna jestes ;-) nie chcialabym widziec twojej szafy na buty haha :-D
ja ci powiem ze ja to mam z 5-6 par butow i mnie to wystarcza haha zaraz mnie wysmiejesz :tak::-D i nie mam zadnych butow na obcasie :no::szok:
ja to chodze tylko w plaskich najlepiej baleriny hehe ..wiem inna jestem :tak:

jak cora zakochana w kociaku to jej spraw niech sie dziecko pocieszy ze ma zwierzaka hehe....moje nadal nie wiedza o piesku a w niedziele go odbieramy :tak:

co do mych dzieci to jest z nimi roznie...kloca sie tez ale nie za duzo i lubia bawic sie razem i to sporo czasu potrafia w jakas zabawe razem sie bawic :tak:
bic narazie sie nie bija nieraz tylko ktores kogos popchnie albo szczypnie i tyle...ale ogolnie ladnie sie ze soba bawia i zgadzaja :tak:

no to tyle ide sprzatac a pozniej na zakupki do kauflandu po spozywke :tak:

a to moj piesio jeszcze bez imienny dajcie jakies pomysly na imie :tak:
 

Załączniki

  • sisi 130.jpg
    sisi 130.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 22
  • sisi 138.jpg
    sisi 138.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 22
  • sisi 139.jpg
    sisi 139.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 22
Mi wena na ciuchowe zakupy dzis przeszla ;) pojade tylko do kauflandu...
przegadalam z kumpela godzine...porobilam foty rzeczom ktore chce wystawic na ebay i jutro bede wystawiala...

Madzia piesek slodki :)
Mi sie podoba imie dla psa MAYLO-czyta sie Majlo :)
Ja na kota bym sie w sumie zgodzila...bonie smierdzi,moze byc sam w domu...mam sasiadke ktora kocha koty wiec pewnie bym mogla jej podrzucic na czas urlopu za dobra kawe ;) teraz sa te piaski np.co pachna na dzieciecy puder -szok hahahaha i nic nie smierdzi jak sie dba ;) chociaz ja sie kotow boje :-D:-D ja np.bym chciala francuskiego buldoga-tego brzydala :-D
Co do burtow to ja ostatnio przystopowalam...obcasy posiadam juz tylko bo od jakis dwoch lat nie nosze...bola mnie nogi...koturny ewentualnie-sa o niebo wygodniejsze :) ladnie sie prezentuja...No i od kiedy przestalam sie meczyc na 10 cm.obcasach nie ma brzydkich odciskow ;)))
 
Pati to idziemy razem do kauflandu haha...

nawet nie wiem jak taki kot-buldog wyglada moge sie tylko domyslac haha pewnie jakis pomarszczony :-D
moja mama ma zwyklego kota wrr..jak ja go nie lubie syczy na mnie,skacze na noge z nienacka wrr...spaslak jeden hehe :-D...

imie dla psa moze Czesio albo Pepe :-D zartuje...haha

pomysl nad kociaczkiem mala by miala radoche a jak masz taka fajna sasiadke to tak jak mowisz podrzucisz w razie co:))
ja bede miala tu niebawem mame moja przeprowadza sie tak tak...
to jak cos bede jej mojego psiaka podrzucac :tak::-D

dobra spadam bo zaraz uczennica wroci..buziaki :happy2:
 
Pati sprawdzilam tego kota buldoga lo matko :szok: normalnie sie przestraszylam jak on wyglada masakra jak dla mnie :-D...
ja lubie perskie jak cos :tak:
ale ten jest straszny normalnie hehe...
 
reklama
Do góry