reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Magda ,nastepna aparatka do kolekcji.
Ale wy jestescie wredne zawsze na weekend gula smigacie !!!Ja chce cos procentowego!!!!!!!!
A tu jeszcze przynajmniej 6 miesiecy bede mogla pomarzyc:wściekła/y:
Prasuje i ogladam podrobke tego polskiego programu Kocham cie POlsko .
Tzn wlasnie sie skonczyl.
 
reklama
Was gibt heute zu essen?????????????????? :-D

Morgen laydis ;)

Ja niedawno wstalam z mloda...dala pospac do 09:30..i jesc juz wolala...

A ja stwierdzam ze amm ostro z garami nie teges!!! wczoraj jadlam,dzis mam mega wyrzuty sumienia... i ...iii zas od nowa ma zamiar sie "katowac"...ale ja stwierdzilam ze ja to lubie :-D ze lubie gotowac sobie swoje dania...kupowac te wszystkie produkty i wazyc sie po kilka razy dziennie i ogladac z kazdej strony w lustrze :-D dlatego jak narazie mam wypita szklanke wody i mala kawe i lece na rowerek na pol godziny ;) albo moze zumba fitnes... hmmm...dobra najpierw ide szorty zalozyc i wtedy bede dzialac...moze lepiej jednak na poczatek cos z muzyka-czyli zumba a wieczorem rowerek ;) beda lepsze efekty :-D do za pol godziny ;) Dukanskie placuszki juz sobie upieklam :-D jezuuu mnie do chyba nikt nie kuma juzz :-D
 
morgen,morgen:-D
czy u was tez tak wieje?wyszlam z mala do sklepu i dobrze ze zrobilam duze zakupy no i ze tyle waze bo by nas zdmuchlo:-Dteraz szkodnik spi,ja nastawilam na obiad i mam chwile.
Karolina pol roku przeleci migiem a potem jak golniesz to ho ho,tez patrzylam na ten program ale srednio mi sie podobal.
Pati nie nadarzam za toba,coz kobieta zmienna jest:-Dwieczorem bedzie sex to po co ci rowerek;-)

ide wywiesic pranie
 
Kama to tak jak ja...mam jedna...ale da czasami za 3 popalic ;) wogole od kiedy taga gadula sie zrobila to az uszy wiedna...
Dzis mowi do mnie(ale po niemiecku) mama ,masz ladna szczoteczke do zebow..akurat mylysmy zeby...po chwili dodaje-"co nie powiesz dziekuje"... pytam,- a dlaczego mam ci dziekowac...a mloda "no bo zrobilam ci komplement" :-D
A teraz lezy wreszcie w lozku i oglada ksiazke jeszcze...pol dnia meczyla mnie zebyscmy sie w poczte bawily...dostalam role postmana.. :-D potem gralysm yw memory...to akurat lubie ;) w mieszy czasie wyrwalam sie na cale 45 min. na male spa... czyli wanna pelna goracej wody,peelengowanie,maseczki,maska na wlosy i ostre scieranie ;))))) a na koniec balsamowanie ;) no i udalo mi sie przezyc dzien dukanowo...
 
jezzuu dziewczny ale mam dzis zakwasy!!!!!!! pocwiczylam wczoraj takie cwiczenia rozne na posladki i nogi...dzis ledwo chodze...
Obiecalam tez mlodej ze do Pingolino skoczymy-taka sala zabaw...umwoilam sie z kolezanka... ona przyjdzie z corka i pierwszy raz dzis sie mlode poznaja ;)))
Spac mi sie chce jak diabli... a spalam do 11:30!!!!!! :-D zjadlam sniadanko,teraz gotuje zupe ;) pogoda pozostawia wiele do zyczenia...
 
reklama
Hejka.
Ja w sobote też zaczełam odchudzanko w 2 miesiace chce sie skurczyc o 6-7 kg, ale żadnej diety dukana nie bede robic po prostu rezygnuje z chleba,bułek i innego pieczywa (bo tego jem najwiecej na śniadania i kolacje) a zastąpic to musli, zrezygnuje ze słodyczy no i wracam na crostrainera. W sobote i dzisiaj pocwiczylam po 1 godzinie i dzisiaj czuje tez wszystkie mięsnie, juz wczoraj sie nasmarowalam mascią taką rozgrzewającą, przeciwbulową jak szłam spac tak mnie ramiona i berki napieprzały:-D ten tydzien mam bardzo pracowity wiec pójdzie z górki bo nie bedzie za wiele czasu na podjadanie miedzy głównymi posiłkam:-D:-D no i zimno u nas tylko16 stopni i halny wieje:angry::angry::angry: wiec pewnie zalicze z 3 razy jakis placyk zabaw pod daszkiem to poskacze na trampolinach:-D:-D a w przyszłym tygodniu chcemy kupic mlodemy trampoline na ogród taka 3 metry szerokosci to tez sobie bede na niej skakac:-):-):-):tak: a teraz ide sobie pospac z mlodym i wieczorkiem znowu na crosa wskakuje
 
Do góry