reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hejka.
Moja banda je jak chce,ale w domu warzywa beee,ale w przedszkolu wiem ze jedli.Tylko Giuliano na widok eintopfow potrafil wymiotowac.
Jeden nie je miesa ,ale je wedliny.
Drugi nie je warzyw wogole.Tylko z owocow jabluko i arbuza-za to Giulek ,potrafi zielona salate z sosem ,albo saltke z pomidorow na kolacje sobie zrobic i wrabyc cala.
A Sebastian nie je wogole!!!No czasami chleb z nutella,a wszystko inne horror.
I jak tu byc madra ,przeciez chowani tak samo ina tej samej kuchni!!!

Nienawidze nauczycielki Sebastiana !!!Durn.a pipa!!Takie ciulate swiadectwo dostal ze przyszedl zaplakany do domu i szlochal ze z Niemca mial przeciez Gut na dyktandach ,a
on sie malo udziela bo sie tyj pipy boi no i mu dala Befridigend.
Ze spotu tez bo nie umie plywac.Zadme z moich nie umie!!!A inne nauczycielki daly Gut.

A nie moge go przeniesc,mi powiedzieli ,bo w tej klasie jest o wiele mniej dzieci niz w innych .
Ja pwiedzialam ze to powinno im dac do myslenia dlaczego!

A dzisiaj m.dodtaje pier.dolca bo Giulek gdzies polozyl aparat na zeby i go nie mozemy znalezc ,a on robie z tego tragedie.
Bo Nikt w tym domu nie szanuje niczego!!!!!!:wściekła/y:
To sa jego slowa.Powiedzialam zeby mnie pocalowal tam gdzie skowronek ma ogonek.
Jak to slonce nie wyjdzie wreszcie to ja zalapie depreche na maksa.
 
reklama
Czesc dziewczyny,
Witaj Stelka :-)
Karlita, to daj znac na kiedy dostalas termin i moze mi sie uda skombinowac dla Ciebie jakiegos tlumacza :-)
Magdalena fajnie ze masz taka babcie - ja tez jesli mialabym kogos wziac do opieki to tylko taka babcie. Ma zasady, cierpliwosc i do tego na pewno zadne glupoty jej po glowie nie chodza.
Jak was czytam o tych perypetiach jedzeniowych z dziecmi to jestem przerazona jak to bedzie z moja krolewna. Ja bylam strasznym niejadkiem, moj M tez nie lepszy wiec jak odziedziczy po rodzicach skronnosci do niejedzenia to bedzie niezla jazda.
No pogoda faktycznie dzisiaj do doooopy ale ja sie tam nawet ciesze. Przynajmniej mam pierwsza noc przespana od tygodnia i do tego nie puchne od upalow. Mogloby co prawda nie padac bo tego nienawidze ale tak to dla mnie pogoda ok.
 
jestem...

madzia - welcome back:o))) jak bylo ???

pati - jak efekty diety???

karolina - niektory sa zolzy,wiem jak jedna przyczepila sie do mojego oskara:wściekła/y:ale dalismy sobie z babsztylem rade!!! a ja czekam na kimberly+swiadectwo:-D

problemow z jedzeniem moje dzieciaki nie mialy,jadly prawie wszystko oprocz:szpinaku,bigosu,pierogow i kukurydzy:o)
 
Odebralam mloda z przedszkola i po nim posdzlysmy do piekarni na ciacho :-D a co se bede zalowac :-D toc *******ca mozna dostac z tymi dietami...cwiczyc mi sie nie chce,wody pic mi sie nie chce,spac mi sie tylko chce...no nawet sie zdrzemnelam dwie godziny:-D ta pogoda mnie tak dobija ze mam wrazenie ze nie jestem soba..no i ostratnio zauwazylam ze mnie skorcze lapia...i to czesto...wczesniej tego nie mialam...no tam raz na ruski rok... ale od tej diety to chyba wszystkie witaminy mi wyparowaly...teraz biore magnez w tabletkach...i owoce oraz warzywa bede musiala jesc...co mi przestanie to dokuczac!!!! ja sie pogoda poprawi to i moze znowu checi mi wroca na odchudzanie...oczywiscie nie mam zamiaru teraz wpiepszac jak swinia...;) macie tez taki spadek formy prezz ta pogode? jezu ja od tej pragi pozbierac sie nie moge!!!!!!!!!!!

Alexandra-zaglosowane :)
 
Hejka :-)
Nie wiem jak u Was ale u mnie pogody nie ma od prawie dwoch miesiecy..ladna byla wiosna a caly czerwiec i lipiec jest szaro-buro i slonca brak...i do tego obowiazkowo deszcz po kilka dni w tygodniu... brak slow i katastrofa :no: chyba naprawde sie koniec swiata zbliza :-D no i w zwiazku z tym ja tez jestem w tak zajebistej formie,ze az zal :rofl2: najchetniej bym pojechala gdzies w pizdu stad,Niemcy maja chyba najgorszy klimat w Europie ...co dzwonie do siostry do pl to mi gada ,ze ma upal albo chociaz cieplo,slonce swieci a mnie az skreca... Ja to w ogole tak dziwnie mieszkam na gorce...do Köln mam niedaleko a tam zazwyczaj slonce a u mnie leje-kraina deszczowcow normalnie.

Wyjde chyba z mloda na podworko...bo nudy w tym domu straszne...na podworku zreszta tez ale niech chociaz dziecko swiezym powietrzem pooddycha...:-D
 
kochane,

prosimy o "gefällt mir":-)
z gory dziekujemy

Zdjęcia od fanów windeln.de | Facebook
A dlaczego ja nie moglam zaglosowa?
Musze moze anstupsen?
Fajniutki ten twoj synus.
Ja bylam dzisiaj z m i dziecmi na obiedzie ,to cale szczescie nie musialam gotowac i odrazu troche lepszy humor.

Patti alkohol tez zabija witaminy!;-)Moze to skutek balowania w Pradze .Widzialam zdjecia niezle agentki z was.
 
reklama
Aleksandra- ja też nie moge zagłosowac :(

Pati- może witaminy H ci brakuje:-D:-D:-D:-D
jola pogoda nie tylko u ciebie beznadziejna u mnie od tygodnia też:angry::angry::angry: dopiero pod koniec przyszlego tygodnia u mnie ma byc lepiej:tak::tak::tak:

ale nudy ide mlodego wykąpac do łużka zagonic i sobie winko otworze:-):-):-)
 
Do góry