reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Pati wyjechala i forum umiera :-D:-D

PATI wracaj juz bo smutno tu bez ciebie :tak::tak::tak:

Gabinia to czekam na foteczki a juz jestescie na nowym??

JOLKA ty tez sie odezwij daj znak jakis co u was...tak zamilklas :confused:

u nas wsio ok nic nowego :no: dzien jak codzien poza tym ze ciagle pada swieci slonce i tak w kolko :confused:
 
reklama
Jeju jaka jestem nie do zycia!
Przez te przekleta pogode.
Cisnienie mam tak niskie ze spie na stojaco.Nawet kawa nie pomaga.
A tu jeszcze sie okazalo ze basaenu na dzielnicy nie otworza w tym sezonie.Bo prace remontowe sie przeciaga:wściekła/y:
Basen maly ,ale dla mnie najwygodniej bo pod nosem ,a chlopaki zawsze spotkaja kumpli ze szkoly i maja zabawe.A tak to musze dojezdzac na taki drozszy basen ,a to mi wcake nie pasuje..

I cholera naszego auta nie mozemy sprzedac ,mimo ze juz zestzlismy z ceny.Chociaz musze sie przyznac ze moj zbyt intensywnie sie tym nie zaja.
A ja chce na urlop juz nowym jechac ,bo w tym roku nie ma szans zebym kolana mial pod broda:no:

Faktycznie bez Patti tu glucho!!
Gabinia ty tam az tak bardzo nie szalej przy przeprowadzce !!!
 
tyle w nowym mieszkanku ustawiłam...:-D:-D reszty jeszcze nie ma.... czyli najcięższych rzeczy - mebli łózek lodówki pralki.....
ale najważniejsze stoi
:)

u mnie od piątku przeprowadzka pełną parą.... musimy juz wszystko zabrac....
nie wiem czy dam rade ::baffled:

byłam u lekarza wczoraj mały rośnie jak oszalały ma juz 2 kg i zajmuje cały brzuch az pod mostkiem siedzi
ale nic złego sie nie dzieje ;) w sobote jedziemy do Niechorza nad bałtyk odchamię sie troche ...ale nie za długo bo cholerna przeprowadzka ;/
 

Załączniki

  • DSC02120male.jpg
    DSC02120male.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 33
  • DSC02121male.jpg
    DSC02121male.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Hej laski...:-):-)

Gabinia fajny kacik i ladny masz wozeczek to chyba x lander??..

fajnie ze dzidzius rosnie udanych wakacji wam zycze :tak:

u nas dzis lalo i burzowo bylo a ja w tym czasie pojechalam rowerem do sklepu
i spowrotem pedzilam jak wariat haha bo panicznie boje sie burzy:tak::tak:
jeszcze tak szybko rowerem nie jechalam nigdy...:-D:-D

wczoraj kupilismy mlodej rolki i jezdzi mi caly czas po domu haha...
bo na dworze deszcz ja przegonil...

Pati, Bluetooh kiedy wracacie z wakacji ??...

Karolina a jakie macie autko??
mam nadzieje ze niebawem klient sie znajdzie :happy2::happy2:
a ty jak masz chec na sen to korzystaj i spij poki malucha jeszcze nie ma :happy2::happy2:

dobra zmykam mlodego uspac poleze z nim moze kimnie :tak:

dobranoc :-):-)
 
Gabinia fajny kacik i ladny masz wozeczek to chyba x lander??..

fajnie ze dzidzius rosnie udanych wakacji wam zycze :tak:

tak to x-lander :)) fotelik kupiłam mutsy bo się rozkłada na płasko ;) i też pasuje na stelaż wózka :))
 

Załączniki

  • DSC01697male.jpg
    DSC01697male.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC01702male.jpg
    DSC01702male.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 30
  • 1503893604_4.jpeg
    1503893604_4.jpeg
    22,6 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC01700male.jpg
    DSC01700male.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 27
No wiec tak wrocilismy w srode o 24:00.. lot mielismy opozniony ze wzgledu na zla pogodew Berlinie...wogole omijalismy pewne rejony i wiecej w glab polski sie kierowalismy...ale i tak blyskawice widzualam
wink2.gif

Pobyt zalicze do udanych bo Hotel fantastyczny,ogromny teren na ktorym ogolnie bylo 5hoteli(my jako ze mielismy ten najlepszy moglismy z wszystkich 5 kozystac-tzn.jedzenie,picie baseny),domki wczasowe,apartamentowce...wszystko nalezalo do jednego wlasciciela-chcialabym jego konto
laugh.gif
duzo zieleni,atrakcji,morze mielismy pod oknem ...jakby sie tak dobrze rozpedzic z pokoju to bym sie na skalach rozbila
laugh.gif
laugh.gif
mieli wlasny amfiteatr- miejscilo sie spoko ponad tysiac ludzi... animacje-full wypas!!! jeszcze takich nie widzialam... codziennie aerobik wodny,tance,konkursy,nordic walking,zumba fitness, mozna bylo grac w siatke,w noge,w mini golfa,lotki i inne bajery... super wysprzatane wszedzie,lezekow to tez setki... na dwa zawsze przypadal jeden stoliczek,parasol i smietniki-ciagle je wyprozniali... nigdy nie bylo problemu ze znalezieniem miejsca czy przy basenie czy na plazy ...jeden minus ze slabo po niemiecku czy angielsku rozmawiali... ale to tylko niektorzy ;))) pozniej juz sie wiedzialo do kogo isc... miasteczka obok naprawde mnie wbily w szok- burdel na kolkach,trawy po pas,zero porzadku,zamiast firan mieli koce,szmaty jakies ,a niektorzy toi ogrodowe parasole w pokojach mieli
laugh.gif


Nasz pokoj byl duzyyy-ok.60-65m² plus taras-dobre 40m²...codziennie sprzatany,wymiana recznikow itd. jedzenie ale juz po tyg. sie nudzilo..z checia zjadlam w domu "normalne sniadanie"... ich sery wogole mi nie smakowaly... itylko jeden rodzaj zoltego mieli...co mi totalnie na jaja szlo bo tez zapiekali w nim rozne rzeczy co psulo ten smak...urlop punktuje od 1-10 na 8 punktow... hotel na 9 :))) a to moja ulubiona piosenka z urlopu do ktorej codziennie tanczylismy taki tam ich uklad taneczny-super sie przy tym bawilam:) :))) YouTube - ‪Terra Samba Liberar Geral Studio Version HQ‬‏ Ogolnie animatorzy swietnie potrafili zabawic :)
 
Czesc dziewczyny!
My tez wrocilismy z urlopu. Bylo dokladnie tak jak tego oczekiwalismy. Spokoj, rodzinna atmosfera i pomimo pelnego hotelu ( 73 pokoje :-D) to na basenach bylo pusto. Luz blues - zyc nie umierac. Az szkoda bylo wyjezdzac. Osobiscie najbardziej wykanczajaca byla dla mnie podroz. Szczegolnie na brzuch zle wplywal lot ale jakos dalysmy obydwie rade, chociaz mala wydaje mi sie przy starcie z Berlina troche panikowala, bo tak latala mi po brzuchu ze nie wiedzialam czy wszystko jest ok.
Przybylo mi kolejne 1,5 kilo mimo tego ze wydaje mi sie ze na urlopie schudlam co i fakt ze czuje ze to nie mi sie przytylo tylko mojemu dziecku bo ledwo co brzuch obracam w lozku taki ciezki :-D Zreszta mozecie same zobaczyc na dole :-)
Gabinia, fajnie ze sie juz przeprowadzasz no i ze z malym wszystko ok. do tego widze ze najwazniejsze sprzety juz zakupione.
Karolina, ja tez mam strasznie niskie cisnienie. Do tego stopnia ze mi lekarka przed wyjazdem powiedziala ze jesli mam ochote to powinnam 1 kawe dziennie pic :-D
Pati, fajnie ze sie swietnie bawiliscie, fotki na fb tez swietne :biggrin2:
DSCI2162.jpg
 
hej dziewczyny, wkoncu znalazłam ten watek:happy: jestem Natalia i mieszkam w Berlinie. Jutro mam pierwsza wizyte u lekarza, i strasznie sie boje:zawstydzona/y:
 
reklama
Hej kochane !!

widze ze nasze babeczki dwie wrocily szczesliwe i zadowolone z urlopu
to super ciesze sie ze wypady udane :-):-):-)

bluetooth fajna fotka brzusio super !! w koncu cie ujrzalam ;-);-)

Pati fajnie ze juz jestes :happy2: i fotki superasne na fb :tak::tak:

witam nowa kolezanke rozgosc sie tu u nas i pisz w wolnej chwili :tak:
wnioskuje ze jestes w ciazy ktory to tydzien?
napisz co tam ginek powiedzial :tak::tak:
dlugo mieszkasz w de ??

uciekam usypiac mlodego bo dziala mi juz na nerwy energia go rozpiera haha
a jutro na caly dzien jedzie do zoo ciekawe jak wytrzyma caly dzien w takim upale hm...wroci umordowany pewnie :tak::tak:

Laski ma moze ktoras z was komorke dotykowa??
jestescie zadowolone? jaka polecacie??
bo ja zastanawiam sie nad kupnem a nie jestem za bardzo przekonana do dotykowej i waham sie nad dwoma nokiami...:tak::tak:

no nic dobranoc kobity :-):-)
 
Do góry