reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

To zalezy w jaki region jedziesz ... ogolnie lubie jak jest spokojnie na plazach a tetni zyciem w miescie :) ale przede wszystkim lubie dobre hotele all in.musi byc:)
My ogolnie jezdzilismy zawsze ze znajomymi...trzy urlopy-ta sama parka znajomych i bylo zawsze zajebiscie :) i gdzie my sie nie pojawimy tam normalnie na dlugo jeszcze nas pamietaja :-D Ja to jestem taki tym czlowieka ze lubie zaimprezowac,zawsze cos odwale,ze najdalej po dwoch dniach zna mnie caly hotel :-D z rezsta my ogolnie taka paczka rzucajacych sie w oczy,glosniejszych jak wszyscy :-) :-D niektorzy patrza na nas i pukaja sie w glowy :-D W tym roku pierwszy raz jako rodzina pelna jedziemy na urlop... ale ja tez potrzebuje rozrywki bez mlodej,na luzie bo inaczej korby dostaje :) dlatego tez bedzie weekend w Pradze,moze do sopotu sie wybierzemy albo gdzies ogolnie nad morze ze znajomymi przynajmniej na jakis weekedn...

ide moja Ptyche kapac... ;)
 
reklama
witam witam;))

zagladam czasami ale pisać jakoś mi się nie chce;/

no i nadszedł czas wyprowadzki za tydzień ruszamy z pierwszymi rzeczami i do konca czerwca musimy opuścić to mieszkanie....:)

trochę się boję .... żeby nie urodzić za szybko... ale zobaczymy
jak się ogarnę wrzucę zdjęcia z mojego nowego królestwa:)) już widzę pianę na gębie exa jak się dowie ze uciekliśmy z z-g :D
 
Gabinia to juz teraz bedziesz w Berlinie??? czy jak bo ja wiesz zakrecona bywam i skleroza wrodzona :-D

My dzis z mloda idziemy na teatrzyk "pinokio" :) taki obwozny :) na godz. 15:00 :9 jak ktos ma ochote to niech dolaczy :))) W Falkensee Spandauerstr. :) KIMUGI - Kinder und Musicaltheater Giessen
mloda dostala ulotke z przedszkola i chciala wiec smigamy bo 13-stego ostatnie przedstawienie-czyli jutro... dobrze ze dzis wzielam ulotke w rece bo bysmy przegapily...

Ja wlasnie kawusiesobie spazylam...nasmarowalam sie balsamami wyszczuplajacymi :-) :-D no i buszuje po necie... Mloda skonczyla sniadanie... stary spi jeszcze -no cisza spokoj -TO LUBIE ;)
 
Ogladalam wczoraj Festiwal w Opolu i tak mi sie teskno zrobilo za domem.Za moimi starymi kumpelami ja juz dwa lata w Opolu nie bylam.I nawet wykukalam dwie znajome geby.:tak:Wrocilam z dlugiego spaceru nad jeziorem i po szybkim obiedzie padlam jak kawka,w nocy mam wrazenie ze nie spie gleboko i dlatego pozniej w poludnie jeszcze na godz. padam.
Ale tak mialam za kazdym razem jakby sie organizm przygotowywal na nocne wstawanie.:no:
 
Karolina jak Ty z Opola jestes to moze moje kumpele z tamtad znasz...co prawda od kilkunastu lat mieszkaja w Hannoverze ale pochodza z tamtad... trzy dziewczyny Aneta,Iwona i Agnieszka Wojtasek :)
Ja bym sobie poszla na Sopot-festiwal...bylam dwa razy-zawsze fajny klimat :) wogole kocham sopot :)))
Kurde dzis wolne i tak jakos rozleniwiona jestem...jutro moja kumpela konczy trzydziestke i trzeba wpasc na chwile zlozyc zyczenia...prezent realizujemy 02.07-razem ;) moja mam tez jutro przyjezdza... jeszcze trzeba sie spakowac,okna umyc musze jeszcze dzis-bo mama padnie jak zobaczy jaki mam syf w wohnzimmer :O
Jeszcze musze skrzynki po piwie oddac... chyba z 4 stoja na balkonie plus torba jedna w szafie... mamy jakas manie dziwna ze jak impreza jest to zamiast wymienic pusta skrzynke na pelna to dokupujemy kolejna i sie zbiera...
dobrze ze jeszcze mamy cala srode... mloda juz w ten dzien nie pojdzie do przedszkola bo tylko wtedy stres bedzie zeby odebrac itd.a ja chce jeszcze po jakies buty moze skoczyc ,moj chce jakies dwa t-shirty zeby mu dokupic... wylot mamy o 22:00 :) kurde juz sie ciesze :))) ciekawe tylko czy moje bikini zdaza dotrzec bo zamowilam sobie dwa...

Ostatnio uwielbiam ta piosenke :) ciagle ja slucham i densze po domu :-D

Dailymotion - Shakira ft. Pitbull - Rabiosa (Official Music Video) - a Muzyka video
 
Hej cioteczki to i ja cos skrobne...
zeby nie bylo ze Pati pisze sama ze soba :-D:-D

u nas nudy :-D
bylismy na rowerach pojezdzic i zeszlo sie 1,5 godz
zaliczylismy tez plac zabaw :tak:
teraz juz zjedlismy obiadek rosol ze wczoraj
i odmraza sie na pozniej mieso na grilla :tak::tak:

jutro smigamy znowu do Heide Parku :tak:...

Pati to ja juz wam zycze udanego,pieknego urlopu i pieknej pogody :-)
baw sie dobrze,wymocz dupsko w basenach i wypij za moje zdrowko pysznego drina :tak::-D
no i czekam na duuza ilosc zdjec :tak:
kurde zabierz mnie ze soba normalnie ci zazdraszczam haha :happy2::happy2:

No to na tyle !!!

 
Madzia duieki wielki-oby pogoda byla super to wtedy wszystko bedzie git :)))
Wam tez udanej zabawy w Heide Parku-malych kolejek ;))) no i pogody :) ja dokanczac bede teraz moja prace ktora olalam przez caly weekend... ;) ale to pracy na pol godziny :) posprzatalam troche mieszkanie,wymylam okno,pojadlam...jutro ide na latwizne i na dwa dni kupuje miecha na grilla bo pakowanie,zakupy itd.wiec nie bedzie czasu na pichcenie ;) zreszta ja juz urlopem zyje :-D
 
reklama
Do góry