reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

heej ja też żyję :))
po wczorajszej wizycie jestem trochę przybita ;p bo prawdopodobnie bedzie synus .... a już tak liczyłam na córunię ;))... chyba następnym razem ;D

maluch rośnie zdrowo.... już obrócony główką w dół ( ale tak moje wszystkie się układały ) wagą jestem przerażona ....ok 7-8 kg juz przytyłam ... normalnie słonik :)
w piątek mam wolne od dzieci- szanowny tatuś sie zaoferował do ich zabrania juz po szkole wiec wpadłam na genialny pomysł zeby wpaść do berlina ;)) ...ale zobaczę co na to mój małżonek hihihi mam chęć polatać po sklepach z wózkami
mozecie mi powiedzieć gdzie takie są ??
 
reklama
Gabinia byle zdrowe bylo ;) a core jeszcze zdazysz urodzic :-D sklepow troche jest ale powiem ci jest taka rozbieznosc w kierunkach berlina ze nie wiem czy dasz rade :-D bo w centrach handlowych jeszcze szczerze nie spotkalam sklepow z wozkami... wejdz w google i znajdz sklepy "babywalz",baby korb, babywelt itp...ale powiem ci ze tu chyba wozki sa drozsze niz w pl. ja mialam bugaboo wozek i polecam bardzoooo :-)

My niedziele spedzilismy po dlugim czasie w trojke...bylismy najpierw na obiadku w knajpce,potem na koniach z Noemi a potem w bamboland -sala zabaw i tam szalelismy wszyscy w trojke ;) wyskakalam sie na trampolinie...pojezdzilam na dzieciecych rowerkach :D stoczlismy boj na pistolety pilkowe... i padlismy wieczorem jak kawki ;) no a od poniedzialku praca...ale tak sobie zorganizowalam ze juz jeszcze jutroi i trzy dni wolnego :)))
do tej babci co jezdzilam jej pomagac odmowilam jej w ostatni czwartek...ale jeszcze jutro do niej jade bo mnie poprosila ,a ja nie chcialam jej zostawic z niczym... bo kobiecina wporzadku...prawie sie biedna poplakala a ja razem z nia ;) ale ja poprostu nie mam ochoty ani czasu ...wole spedzic go z mloda...a kasy wystarczajaco mam z tego co robie... mloda chce zaczac nauke jazdy konnej wiec ten czas bede poswiecala na ten cel :)))

Jolka.,Madzie-a gdzie Wy sie ukrywacie...i cala reszta!!!! bo nam watek zdechnie ;)
Jestem ciekawa jak tam orbiterowanie dziewczyn i sukcesy w odchudzaniu i wyrabianiu kondycji ;)
Planujecie juz jakis urlop na wakacje? bo my juz powoli tak..trzeba cos zaczac buchowac powoli...
 
Witajcie dziewczyny poszukuje informacji dotyczącej wózka ponieważ mam termin porodu na 8 czerwca, to juz po mału myśle o zakupie wózka ale mam dylemat bo nie mam w tym doświadczenia w slepach w internecie są rózne wózki i nie wiem na co mam zwrócić uwagę narazie podobają mi się dwa może któraś mam napiszę co sądzi o tych wózkach jeden to BABY MARKT Online-Shop | ABC DESIGN Turbo 6s Crispy inkl. Tragewanne 3 in 1 Kollektion 2011 | baby-markt.de
a drugi to Babywelt Sulingen - Mikado Aston 3 in 1 Travelsystem
Bardzo mi zależy na wózku 3w1 a może macie jakieś inne sprawdzony wózki ?
 
Witajcie dziewczyny poszukuje informacji dotyczącej wózka ponieważ mam termin porodu na 8 czerwca, to juz po mału myśle o zakupie wózka ale mam dylemat bo nie mam w tym doświadczenia w slepach w internecie są rózne wózki i nie wiem na co mam zwrócić uwagę narazie podobają mi się dwa może któraś mam napiszę co sądzi o tych wózkach jeden to BABY MARKT Online-Shop | ABC DESIGN Turbo 6s Crispy inkl. Tragewanne 3 in 1 Kollektion 2011 | baby-markt.de
a drugi to Babywelt Sulingen - Mikado Aston 3 in 1 Travelsystem
Bardzo mi zależy na wózku 3w1 a może macie jakieś inne sprawdzony wózki ?


powiem ci z własnego doświadczenia ze wózki mają plusy i minusy ....
oglądałam na żywo ten ABC turbo jest zajefajny ale u nas kosztują prawie 2 tyś :szok::szok:

mi udało się odkupić x-landera za 250 zł więc nie będę wybrzydzać... chociaż ta spacerówka mi nie odpowiada bo w jedną stronę tylko się ją zakłada
szukam teraz fotelika na stelaż wózka koniecznie musi być mutsy z rozkładanym oparciem ;))
patrz na spacerówki które są rozkładane na płasko łącznie z podnózkiem reszta to rzecz gustu :) ja juz przy swoich dzieciach przerobiłam 12 więc wiem co chcę :))
 
ja kiedys pracowalam w hurtowni dzieciecej... i z wozkami mialam na codzien doczynienia... i wiedzialam ze jak bede kiedys miala dziecko to nie bede na wozku oszczedzac...
wszystko zalezy tez od tego gdzie mieszkach-czy masz winde,jakie auto w kote bedziesz pakowala dziecko..czy zalezy Ci na koszu pojemnym ...czy chcesz duze kolka czy male..
Moj spelnil mi wszystkie zyczenia :-D prwowadzil sie jedna reka...moglam nim jezdzic po plazy w wersji spacerowej...ciagnelo sie go jak walizke...no i to jedyny wozek projektowany wraz z lekarzami...jest 3-funkcyjny...mozna sobie zmieniac kolorystyke budki... dla mnie rewelka-chetnie zmienialam... skladal sie do naprawde malenkich rozmiarow...tu link do stronki... obejzyjcie filmiki
Products

ps.wlasnie bylam na tej stronie i jestem w szoku jaki maja wariant dla blizniakow i co ten wozek moze :O:O:O:O:O
 
Hej kobitki
ja tez zyje:tak:
tylko od poniedzialku zaczelam szkole i jakos czasu mi na wszystko brakuje:angry:
rano wychodze wracam to robie obiad,odbieram dzieci i juz prawie wieczor...
takze pozdrawiam was wszystkie cieplutko i zajrze jak bede miala chwilke !!!:-)

Pati szkoda ze zrezygnowalas u babci,no ale jak mus to mus znajdzie napewno kogos takiego dobrego jak ty :-) dokad planujecie sie wybrac na wakacje??
ja narazie nie mysle o tym :no:

Gabinia gratuluje synusia!! ciesz sie ze zdrowy a corcie zdazysz jeszcze urodzic ..;-):-)
 
Czesc kobitki, spoznione zyczenia z okazji dnia kobiet :-)
ufff moj maly mnie tak meczy ze dzisiaj zabralam laptopa i powiedzialam szefowi ze nie dam rady usiedziec w robocie wiecej. Na szczescie szef jest mega prorodzinny wiec nie bylo problemu. Jutro chyba tez zostane jeszcze w domu bo czuje sie totalnie wykonczona....W ogole ostatnie 2 tygodnie to horror jesli chodzi o samopoczucie.
Wczoraj mielismy USG na ktorym w koncu widac bylo calego dzieciaczka. Tak sie wiercil, ruszal ciagle nogami i glowa ze nie moglam wytrzymac ze smiechu. Lekarce ledwo zdjecia powychodzily :-D Wiem przynajmniej dlaczego jest mi tak ciagle niedobrze jak on mi tak ciagle po kiszkach chodzi... :-D
W nastepnym tygodniu NT USG ale moja wczoraj powiedziala, ze tak jak maluch wyglada to nie powinnam sie o nic martwic :-)
Faktycznie cisza tu jakby sezon ogorkowy byl a ja juz sie balam, ze znowu mam tyle zaleglosci w czytaniu ze nie zdaze tego za zadne skarby swiata nadrobic.
Fajnie ze zaczelyscie temat wozkowy. Trzeba powoli sie juz i w tym orientowac. Ostatnio przegladalismy strone babywalz i normalnie zalamka...tysiace wozkow ze az glowa boli a czlowiek totalnie pojecia nie ma co wybrac.
Co prawda jeszcze nie zaglebialismy sie w tym temacie ale mysle ze Pati ma racje, ze wozki mogly by byc duzo tansze w Polsce. Ja planuje przy kolejnym wypadzie do Polski pojsc do jakiejs hurtowni dzieciecej i zorientowac sie w cenach wozkow i lozeczek i moze innych rzeczy. Na pewno warto porownac ceny. Co prawda trzeba sie tez liczyc z tym, ze jesli trzeba bedzie np. wozek reklamowac to z cala pewnoscia bezproblemowo odbywa sie to w Niemczech a moge sobie wyobrazic ze w Polsce to jest nadal droga przez meke.
Nastepny target w marcu: Sprechstunde w szpitalu....ciekawa jestem jak bedzie
Milego!
 
reklama
Jeszcze nie wiem gdzie dokladnie... popatrzymy ...zobaczymy... :-) ale chce tam koniecznie pojechac:)

Co do wozka to osobiscie bym nie kupila go w Pl. ze wzgledu na reklamacje...bo raz ze trzeba byloby wyslac lub jechac a to wysoki koszt zaraz a dwa czesto dlugo czeka sie na wozek... kupilam wszystko tu...w jednym sklepie...raz ulamalismy drucik od kola..i dostalismy od razu taki drucik do naprawy w sklepie...to wszystko co bylo wada tego wozka ;) ja ogolnie mam jeden sklep i tam kupowalam wszystkie foteliki i dwa wozki... bo po bugaboo mialam spacerowke parasolke...
No i teraz z perspektywy czasu widze ze przesadzalam z zakupami dla mlodej...duzo rzeczy chcialam a potem ani razu nie uzylam... wanienki ,lozeczka i inne duperele maja fajne i praktyczne w ikei :) i tanie do tego :)))

Zrobilam sobie chwile przerwy w pracy...cos dzis sie nie moge od niej oderwac...w sumie moglam juz przed 16:00 zrobic koniec ale jakos wciagnelam sie i nie moge przestac :-D
porobie do 19:00 i ide ogladac promi dinner ;) przynajmniej bede miala mniej pracy na jutro ;)

Bluetooh- macie juz imie wybrane? ile wogole masz lat? napisz cos o sobie :)))
 
Do góry