reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
ok dziewczyny widze nie ma tu zywej duszyczki ide polezec w wannie i czekam az maz mi winko przyniesie do wanny hmmmm.... po czerwonym mam kosmate mysli hihihi.... ok jutro sie odezwe jak wroce z rozmowy o prace.... dobranoc
 
dzien dobry wszystkim ostatnia na forum i pierwsza jestem haha..... ladnie.... kurde wlasnie sprawdzilam gdzie to mam jechac i ...zalamka.... o ta prace mam jechac ponad 1:20 min na drugi koniec berlina.......... mam nadzieje ze w pociagu nie zasne bo znowu wysiade gdzies na ostatniej stacji...:) ok ja robie kawke szykuje sie i ...

Dzien dobry jeszcze raz i milego poranka dla wszystkich :)
 
Tez witam z kawka ... mala ostatnio juz mnie z wyra przed 7 wyrzuca a do niedawna spala do 8 :baffled:
Dzuma i jak tam po winku ?;-) a co do pracy to daleko...i co bedziesz tyle dojezdzac??:shocked2:
Plany takie jak zawsze...z rana sprzatanie,potem mala zje swoj obiadek,pojdziemy na spacer itede ;-)
Dzisiaj musze isc szybciej spac,bo sie nie wyspalam :no:
 
Czesc laski :-)
Ja teraz wszystko zostawilam w cholere i na bb przylecialam bo zaraz A z Kity wroci i zje sniadanie no i chce pracowac na duzym kompie...wiec bede bez neta...ale ja to akurat na "bezrobocie" dzzis nie nazekam bo mam plana wylizac mieszkanie...w pierwszej kolejnosci lazienka...potem cala reszta...pranie zas wielkie-skad to sie bierze???? :-D potem biore sie za kürbissuppe :-) a na drugie danie mloda sobie zazyczyla klopsy...zrobie tez od razu na obiad na jutro w sosie... no i tak pewnie zleci...czas szybko i trzeba bedzie mloda z przedszkola odebrac ...no a potem jade po spodnie dla mlodej bo jade jade i dojechac nie moge...no i lampke do laterny musze jej kupic..

Dzuma- dokad jedziesz na ta rozmowe? kciuki zacisniete... jak na drugi koniec berlina to moze w moje rejony :-D bo my od siebie jakies 30km .jestesmy:szok: a po winie to u nas dwie noce upojne byly :-D

co do niemieckiego to ja ukonczylam tu kurs..polroczny i skrocilam sobie o rok tez testem z polityki te 8 lat na 7 gdybym chciala sie o niemieckie papiery starac ;-) kurs ukonczylam najlepiej z calej grupy..gadalismy tylko po niemiecku.. bardzo poprawnym niemieckim-no co niektorzy nie kumali nawet po pol roku ale to szczegol...mam na mysli nasze nauczycielki ;-) wiec Hochdetsch mialam w jednym paluszku... ale potem kurs sie skonczyl i zas po polsku wszystko...no teraz jak na te moje "pucki" ide to rozmawiam po niemiecku no i w zyciu codziennym sklep itd..no bo przeciez po lekarzach to raz na pol roku albo i mniej ;-) i widze ze pogorszylam sie...ale tak po dwoch lampkach wina byscie nie pomysleli ze ja polka :-D Ale tez mi juz duzo osob mowilo-niemcow-ze ja nie mam wogole polskiego akcentu...ze w sumie mam niemiecki :-D

Jolka a moze to ta pogoda tak mala rozstraja...sama chodze ciagle spiaca...wczoraj o 17:00 chcialam taff ogladac to po 10 min.przysnelo mi sie :-D Moja za to zrobila sie okropna w zachowaniu...Ciagle slysze tylko "ja chce,ja chce"!!! i ja swoje a ona swoje..i tylko to mi kup i tamto...chyba bunt zas przechodzi :-D no i wykancza mnie wolanie ja po 10 razy...zanim cos zrobi godzina mija a ja z godziny na godzine z nerwicy bardziej siwa sie robie... :-D

Dobra kochane mykam ogarnac jeszcze reszte bb i spadam bo zaraz moj A bedzie i przegna mnie...do pozniej..tzn.pewnie do wieczora ;) milego dnia...
 
to i ja wpadam z kawa sie przywitac :-):-)
dzien jak codzien hehe maly wprzedszkolu urzadzil niemilosierne wycie :wściekła/y::wściekła/y:
nie lubi tam chodzic i tyle.a teraz jeszcze byla przerwa jak bylismy wpolsce to juz calkiem kosmos :-D

dzuma powodzenia na tej rozmowie widze ze kawalek masz tak na codzien dojezdzac troche daleko ale co tam niektorzy jeszcze dalej jezdza :-):-) zdradz rabka tajemnicy co to za praca mialaby byc??

Pati to super ze tak dobrze radzilas sobie na kursie :-):-)
myslalam ze ty to masz papiery niemieckie :baffled:
bo u nas akurat ja mam,i moje dzieciaki rowniez maja paszporty niemieckie :tak::tak:
wlasnie za tydzien ide wyrobic sobie pierwszy tutaj dowod osobisty :-)
a co do corki to pociesze cie ze ja mam zapewne gorzej mloda tak mi pyskuje ze szok :szok: na wszytsko ma odpowiedz,i ciagle 100 razy ja prosze rozczesz wlosy,posprzataj pokoj itd...i czekam nieraz pol dnia az to zrobi szkoda gadac :-D:wściekła/y:

Jola u mnie byl czas ze dzieciaki wstawaly juz po 6 masakra byla...:tak::tak:

 
Madzia moja Noemi tez ma paszport niemiecki... bo sie tu urodzila...ja za to nie mam wcale :-D
a dowod niemiecki na jakiej podstawie dostaniesz? zdalas juz te testy? my nawet malzenstwem nie jestesmy :-D ale moj a to juz tu mieszka ponad 20 lat... moze kiedys dojdzie do zaobraczkowania ;)))

dajesz kary corce? bo u nas nie ma to tamto...dam jej sie pogniewac itd...ale do czasu...od wczoraj ma kary..nawet klapsa w dupe zarobila... nie dam sobie na glowe nasrac...dzis za zle zachowanie ma zakaz ogladania bajek...
 
Wiesz ja mam obywatelstwo niemieckie wiec dowod dostane bez problemu :tak::tak:nie musze zdawac zadnych testow...
to dlugo twoj m tu mieszka...:tak:
a slubu czemu to nie macie??:-D:-D ja w sumie tez ochajtalam sie 3 lata temu dopiero :tak: i to dlatego ze robilismy chrzest mlodego to za jednym zamachem zrobilismy slub bo tak to pewnie tez do dzis bysmy nie mieli :no::no: a tesciowka juz nam glowe sluszyla hehe :-D:-D

a kary :no::no: jakos nie stosuje jestem zbyt miekka :-D:-D
jak cos to nieraz moj m w akcje wkracza i nie pozwoli bajek albo kompa :tak::tak:
do tego szymek wlazi mi na glowe robi sceny bo ciagle chce byc na rekach jak jestesmy na dworze czy w sklepie to chce zebym go nosila i robi afery :wściekła/y::wściekła/y:
a ja glupia sie poddaje i go biore zeby nie wrzeszczal w sklepie czy na ulicy...
a on wie ze matka glupia sie zlituje i dlatego tak wymusza :wściekła/y::wściekła/y:

narobila mi tu ktoras smaka na klopsiki w sosie i wlasnie miesko odmrazam i popoludniu zrobie sobie :-):-)
 
Madzia sorry ze ja taka wscibska-po kim masz to pochodzenie niemieckie? :-D ;-)
Klopsiki robie ja...nie moge oderwac sie od kompa...heheh ale kozystam poki moj A sniadanko je ;-) lenia mam na maxa...ostatnio wogole nie moge rano otworzyc oczu...a spie po 8h...

Moja tez czasami robila sceny ...ale ja sie tym nie przejmuje ze ludzie patrza... tylko jedno zdanie czasami starcza-"poczekaj jak wrocimy do domu" :-D
Dziwczyny wstawcie fotki swoich rodzinek :-)
 
reklama
Madzia sorry ze ja taka wscibska-po kim masz to pochodzenie niemieckie? :-D ;-)
Klopsiki robie ja...nie moge oderwac sie od kompa...heheh ale kozystam poki moj A sniadanko je ;-) lenia mam na maxa...ostatnio wogole nie moge rano otworzyc oczu...a spie po 8h...

Moja tez czasami robila sceny ...ale ja sie tym nie przejmuje ze ludzie patrza... tylko jedno zdanie czasami starcza-"poczekaj jak wrocimy do domu" :-D
Dziwczyny wstawcie fotki swoich rodzinek :-)

E tam zaraz wscibska poprostu ciekawa hehe :-):-)
pochodzenie mam po babci i dziadku oni maja korzenie niemieckie tam gdzie mieszkaja na wsi to kiedys byly niemcy :tak::tak:u mnie ma polowa rodziny mama moja,moj wujek chrzestny,siostra itp...dlatego i ja wyrobilam sobie paszport i wyjechalam :tak::tak:
a fotki musze zaraz cosik poszukac
:tak:
 
Do góry