reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Mgielkusia ja rodzilam w miescinie Gummersbach,o ktorej nikt nie slyszal ;-) a Bochum to calkiem niedaleko mnie...
Co do twojej pracy to nie mozna zwolnic kobiety w ciazy...ponoc.Wiecej nie wiem.Poszukaj w necie informacji,napewno cos znajdziesz.

Ja dzisiaj zgubilam telefon:crazy: w taki to sposob,ze polozylam go na dach samochodu i pojechalam sobie...razem z telefonem przepadla paczka fajek i nowiutka zapalniczka;-)
Dzisiaj 6 pazdziernika w nasza 3 rocznice slubu taki pech :crazy:
 
reklama
Jolka niezle z ta komorka-ale bym miala wkur** ;) A z okazji rocznicy wszystkiego co najlepsze :)))))))))))))))
Ja wlasnie pichce leczo dla mojego A...uwielbia jak to ugotuje :-) ale nie mam totalnie smaka bo mnie ztatoki chwycily... i wkurzam sie!!!!!!!! :-D a chce zeby jak jutro z polski wroci mial niespodzianke :-)
Tak wogoel nie wiem co sobie dzis ubzduralam ze dzis czwartek jest :-D poszlam popstars ogladac :-D
No i dzis moja kurtka wreszcie dotarla :-) nawet nawet jest ...mi to nie dogodzi w 100% ale w 70 zazwyczaj :-D
 
A to przez mojego psa bo podjechalam po kumpele po to by ja zabrac i jechalysmy do drugiej znajomej i wysiadlam z auta i zadzwonilam jej ze stoje pod blokiem i ma schodzic i zapalilam sobie...polozylam fajki i telefon na dach samochodu....kumpela zeszla i nasze psy porabane zaczely szalec,moj wyskoczyl z auta i polecial w dluga jej pies za moim i ganialysmy psy...jak je zlapalismy to juz ja usiadlam ona wsiadala drzwi nie zdazyla zamknac a moj jebniety pies znowu wyskoczyl i uciekl!!:angry: mialam ochote mu wpier**lic,i przez to zamieszanie z psami zapomnialam o telefonie i fajkach na dachu...kiedy w koncu udalo nam sie szybko wsiasc by psy nie zwialy to po prostu pojechalam...skapnelam sie,ze nie mam fajek juz po kawce u znajomej jak zbieralysmy sie do wyjscia,bo wychodzac chcialam zapalic a tu zonk,nie mam fajek a nagle olsnienie,ze przeciez byly na dachu razem z telefonem! i dupa...odstawilam kumpele pod dom ale po moim telefonie i fajkach juz sladu nie bylo :wściekła/y:
 
moj 'A ostatnio tez tak w pospiechu zostawil tel.jak ja wysiadalam...ruszyl na piskach bo sie spieszyl i spadl..ale na szczescie ja go znalazlam od razu...a dzwonilas pod swoj numer? moze ci go ktos odda...
 
Pewnie,ze dzwonilam od razu jak sie skapnelam...ale nikt nie odbieral...potem do operatora by zablokowal.Ale...nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo....jestesmy z mezastym w tej samej sieci i co dwa lata daja nam nowy telefon...wlasnie przyszedl ten czas :-) glupie...ale w pierwszym odruchu bardziej bylo mi zal fajek niz telefonu:-D bo to polskie moje goldeny ulubione,ktore sie koncza.Niech sie ktos nimi zadlawi:crazy:
 
a ja chce teraz fajki rzucic... ja pale She :-) nie lubie tych grubych fajek..do slimow sie przyzwyczailam wiec jak mam zapalic normalnego to jak cygaro...a goldeny to wogole mi za mocne ;-) ja z rezsta pale na przemian menthol i normalne...a ile wypalisz dziennie fajek? na ile Ci paczka starczy?

tel tez by mi sie nowy przydal...bo mam chwilowo jakas stara nokie po tej kradziezy w grecji :[
 
Mi paczka starcza tak na dwa dni...niecale bo tak z 15 na dzien wypale,ja pale goldeny lekkie,to najlepsze fajki dla mnie.Kiedys palilam czerwone marlboro ... My razem z M kopcimy i na fajki wywalamy tyle kasy,ze zal :no:przydalo by sie rzucic,ale ja lubie palic.

Kurde znowu pranie musze z linki sciagac...jakies nieporozumienie z tym praniem normalnie a potem ide na miasto szukac czegos dla M na urodziny...w niedziele ma :-) a ja zero pomyslu co mu kupic:hmm:

Dzisiaj mloda przespala cala noc bez ani jednej pobudki...do tego ja sie obudzilam o 8 a ona jeszcze spala to patrzalam czy oddycha...ona juz chyba nie potrzebuje dwoch drzemek...bo wczoraj od 12 do 19:30 jak ja kladlam przespala 15 minut o 16 w aucie.I moze dlatego tak dobrze spala.
 
A tak wymyslilam wlasnie biorac z Ciebie przyklad Pati ze tez zrobie mojemu na niedziele jego ulubione danie czyli...golabki :-) nie lubie tego robic bo za duzo paprania no ale juz sie poswiece.A co do prezentu to ciagle mysle :confused2:
 
hej hej, Jola ja tez sie w taki sposób pozbyłam telefonu, a kiedys przejechalam z puszką red bula na dachu 15 km i spadła dopiero jak zaparkowalam pod domem, i nic sie jej nie stało:-D

ja pale tylok okazjonalnie czyli do alkoholu i tez tylko cieniutkie mi nieraz paczka wystarcza na 2 miechy:-D a nieraz jaki ide na impreze to potrafie spalic całą w ciągu jedzego wieczoru:szok: a rano kapec w buzi:baffled:

leczo mniam mniam robiłam w niedziele wieczorkiem a w poniedzialek juz go nie było:-), kurcze Pati ale mi te nachos podeszły moge to jesc tonami w sobote sobie zrobie rozszerzoną wersje z kurczaczkiem i warzywami:tak::tak::tak: na sniadanie bo po południu idziemy do znajomych na zakonczenie sezonu grilowego:-D:tak:;-):happy: a malowanie to chyba za tydzien bo jakos nie mamy czasu dobra uciekam na zakupy i po szymona
 
reklama
Ja nie mam nigdy problemu z prezentem dla m albo perfumy albo nowy portfel, pasek do spodni, jakaś koszula zegarek, mój m uwielbia zegarki :) festiny

Jola teraz wyszły fajne męskie perfumy z s olivera nowosc i nie sa drogie ale nie pamietam nazwy
 
Do góry