reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej Dziewczynki!!!
Nowa troche tu jestem i kompletnie zielona na tym forum. Ale mam nadzieje ze powolutku się odnajdę.
Też jestem z Niemiec a konkretnie z Hamburga i chętnie poznam wszystkie mamy. Ja mam synka, który w lipcu skończy 2 latka, ale ten czas szybko leci:szok:
No i jestem też w 20 tygodniu ciąży:tak:
Miałam już kiedyś poronienie, wiec ciągle jestem w strachu czy z moim mieszkańcem wszystko ok. Buziaczki z Hamburga!!!
 
reklama
Hej,
nasza4ka - witaj w gronie, fajnie, ze jeszcze jedna ciezarowka:-)i to w podobnym terminie co ja:-)

ja dzis znowu w robocie, cos jeszcze kaszle (ciezki ten wirusik), ale dzien szybko minal, bo mam zaleglosci, wiec trzeba bylo "szybko" pracowac
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Czesc kochane, ja juz po:tak:. Poszlo szybko i sprawnie:tak: Maly jest slodziuti i grzeczniutki. Mam nadzieje, ze tak juz zostanie:tak:
 
AGA- ogromne gratulacje!!!! niech Wam sie Alexander zdrowo chowa, bedzie Wasza pociecha i przyniesie Wam duuuuuuzo radosci:-):-):-)
mam nadzieje, ze Ty sie tez dobrze czujesz?

napisz cos wiecej, jaki porod? jak dlugo? wymiary synka? jak zareagowal starszy brat?

usciski:-D
 
Porod byl znosny i dosc szybki. Od odejscia wod trwal ok. 10 godzin, ostre bole zaczely sie dopiero po ok. 3 godzinach. Po trzech partych maly byl juz na swiecie. Nie doznalam zadnych obrazen:tak::-), wiec czuje sie swietnie i nie musze narzekac na bolace krocze. Eryk nie jest praktycznie wogole zazdrosny, bardzo pomaga przy malym i go wprost uwielbia:tak:.
Pscola a jak Ty sie czujesz? Zdecydowaliscie sie juz na jakies imie?:-);-)
 
dzieki za pytanie, ja sie czuje calkiem dobrze, choc spowolnialam nieco:-p
przytylam na razie 5kg, a wiec w normie, dzidzia kopie mocno, wszystko OK
za 2 tygodnie wybieramy sie na urlop, mam nadzieje, ze zniose go bez problemow, szczegolnie jazde - ja bedzie trzeba to bedziemy sie zatrzymywac czesto

imie....nowy pomysl: Aramis, na razie nam sie podoba (obojgu!), zobaczymy, czy dotrwamy w tym do konca, troche sie wahamy, czy nie za bardzo wyszukane...:rofl2:

Aga - poslij jakies zdjecia:-)
 
Hej Dziewczynki!!!
Nowa troche tu jestem i kompletnie zielona na tym forum. Ale mam nadzieje ze powolutku się odnajdę.
Też jestem z Niemiec a konkretnie z Hamburga i chętnie poznam wszystkie mamy. Ja mam synka, który w lipcu skończy 2 latka, ale ten czas szybko leci:szok:
No i jestem też w 20 tygodniu ciąży:tak:
Miałam już kiedyś poronienie, wiec ciągle jestem w strachu czy z moim mieszkańcem wszystko ok. Buziaczki z Hamburga!!!
Witam na forum:) Mamy dzieci w tym samym wieku
Czesc kochane, ja juz po:tak:. Poszlo szybko i sprawnie:tak: Maly jest slodziuti i grzeczniutki. Mam nadzieje, ze tak juz zostanie:tak:
Gratulacje!!!!
Porod byl znosny i dosc szybki. Od odejscia wod trwal ok. 10 godzin, ostre bole zaczely sie dopiero po ok. 3 godzinach. Po trzech partych maly byl juz na swiecie. Nie doznalam zadnych obrazen:tak::-), wiec czuje sie swietnie i nie musze narzekac na bolace krocze. Eryk nie jest praktycznie wogole zazdrosny, bardzo pomaga przy malym i go wprost uwielbia:tak:.
Pscola a jak Ty sie czujesz? Zdecydowaliscie sie juz na jakie imie?:-);-)
o to super ze waszystko poszlo gladko.Fajnie ze Eryk nie jest zadzrosny bo ronie to bywa z dziecmi
dzieki za pytanie, ja sie czuje calkiem dobrze, choc spowolnialam nieco:-p
przytylam na razie 5kg, a wiec w normie, dzidzia kopie mocno, wszystko OK
za 2 tygodnie wybieramy sie na urlop, mam nadzieje, ze zniose go bez problemow, szczegolnie jazde - ja bedzie trzeba to bedziemy sie zatrzymywac czesto

imie....nowy pomysl: Aramis, na razie nam sie podoba (obojgu!), zobaczymy, czy dotrwamy w tym do konca, troche sie wahamy, czy nie za bardzo wyszukane...:rofl2:

Aga - poslij jakies zdjecia:-)

Kochana ty w ciazy jak modelka dawaj foty nacieszymy oko:tak:


dawno tu nie zgadladalam i widze ze jakos tez nic sie tu nie dzieje
U nas wszystko dobrze przygotowania do slubu juz prawie maja sie ku koncowi.Laura odpampersiona na maxa wiec ja dumna chodze:-)
Corka robi mi sie samodzielna a mi robi sie przykro ze nie chce dawac sie mi karmic heheh wszystko sama wczoraj nawet sama zalozyla buciki bylismy z M w szoku:szok:Udalo sie jej i mowi do nas papa:-D
Za tydzien jedziemy na komunie wiec znow posiedze z tydzien w Polsce:-)Jak ja to lubie:tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny :-) Mam do Was pytanie, jak to wszystko od strony formalnej wyglada w Niemczech.A mianowicie: ojciec dziecka jest Polakiem, ktory na dniach podejmie prace w Niemczech u niemieckiego pracodawcy - kontrakt na 4lata (wszystkie podatki, skladki beda odciagane w Niemczech) Jak za niecale 2 msc urodze dziecko w POL to ojciec dziecka bedzie miec dodatek 158euro na dziecko do pensji?? A dodam , ze nie jestemy malzenstwem. I czy lepiej zebym rodzila w Niemczech czy nie ma znaczenia?? Czy jakies dodatki wtedy na dziecko jakies sa?? I jak jest z ubezpieczeniem jakbym sie tam przeniosla (pewnie bedac na wychowawczym, zatrudniona w POL)Czy NFZ czy dziecko mialao by ubezpieczenie niemieckie po ojcu ?? Przepraszam, ze tyle pytan, ale musze sie mocno zastanowic gdzie lepiej rodzic??
 
Do góry