reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam dziewczyn, ktore maja założony szew Mcdonalda

Żurawina, poronienia?
To chyba jakaś bzdura, żadnej zdrowej ciąży nie jest w stanie zaszkodzić żurawina.

Jak najbardziej warto pić.
 
reklama
ja pije bo doskonale oczyszcza układ moczowy z bakterii, a wiadomo, że najlepiej nie mieć żadnej infekcji, dziewczyny stosujecie clotrimazolum?
 
hej mi lekarz kazał clotrimazolum profilaktycznie przy szwie co drugi dzień, bo tam jest taka długa nitka która jest ciałem obcym i może powodować infekcje, czuję się tak sobie, mam zaparcia straszne no i leżę głównie, więc ból pleców no i psychicznie czasami nie daję rady, wizyty mam co tydzień, na razie ze szwem nic się nie dzieje, szyjka 37 mm, od założenia nie skróciła się, biorę magnez i duphaston, nospę mi przepisali w szpitalu w razie bóli, ale nie mam bóli więc nie biorę, a co u Ciebie? masz już szew?
 
hejka!
No z zaparciamy trzeba uwazac ze szwem, bo moze sie zsunac. Ja codziennie rano pije szklanke przegotowanej, letniej wody z cytryna i miodem na zaparcia. Jem tez activie i suszone sliwki i morele. Pamietaj tez zeby jak najmniej kucac. Ni rob tez zadnych irigacji. pewnie juz to wszystko wiesz :)
37 mm to bardzo ladna szyjka! Ja mialam 15 mm jak mi zakladali przy pierwszej ciazy. Jeszcze nie mam zalozonego teraz. W poniedzialek ide do kliniki i bede i w koncu wiedziala co i jak.
 
Ostatnia edycja:
asia zielona masz super długa szyjke! oby jak njadłuzej taka zostala. ja w peirwszej ciazy miaąłm załozony szew b.pozno bo w 22tc,szyjka w kształcie leka zaczeła sie otwierac. do konca ciazy bezwzgledne lezenie plus leki. Na szczescie córcia..przenoszona:) Teraz tez bedzie szew - profilaktycznie w 15 tc. powodzenia!!!
 
tak szyjka długa wczoraj na wizycie 38 mm, lekarz mówi, że jest lepsza niż tydzień temu i lepiej się układa, ale to dopiero 16 tydzień, a jak wiecie może się wszystko zmienić z dnia na dzień, lekarz nie kazał mi leżeć, dziś pozmywałam i gotuję obiad, dziwił się, że tylko do lekarza wychodzę, nie wiem co o tym myśleć czy przesadzam z tym leżeniem, boję się strasznie, maqnio u mnie też szew miał być w 16 tygodniu, ale już w 12 był konieczny, poza tym profesor który zdecydował o zakładaniu tak wcześniej uważa, że najpóźniej w 13 należy zakładać profilaktycznie, jak zadzwoniłam do niego i powiedziałam że chcą mi w 16 zakładać to mówił, że mam najszybciej do jego kliniki przyjeżdżać i tam mi założą natychmiast i tak się stało
 
reklama
Hej!!

No włąsnie co lekarz, to inna opinia. ja lezałam od 22 tc, wstawałam tylko do toalety, mycie na stojąco, zadnego schylania, kucania itp..no ale było mineło i mam andzieje, ze tym razem az tak źle nie bedzie:-) Mój gin mów, ze spokojnie załozymy szew miedzy 15-17 tc, ja mu ufam. wkoncu uratował moja poprzednia ciązę:) miłej neidzieli!!!
 
Do góry