reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam dobrego dermatologa w Łodzi

reklama
Szukam dobrego pediatry-alergologa. Mieszkam obecnie w UK a obecnie do 22 marca jestem w Łodzi. Moja 6 miesięczna córka ma alergię na białko mleka krowiego a tu w Anglii nie przywiązują do tego wagi. Nie można z nikim porozmawiać o wysypce, czy problemach z brzuszkiem. Jak miała 3 miesiące miała straszną skórę dopiero w Polsce powiedzieli, że ma to związek ze skazą. Poza tym mała nie przybiera na wadze tyle ile powinna a o sprawdzeniu główki i bioderek przez lekarza mogę zapomnieć. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
 
Witajcie :)
Wielkimi krokami zbliża się termin narodzin mojej córeczki w związku z czym poszukuje dobrego pediatry, najlepiej w centrum lub Redkinia, Polesie, Teofilów. Najlepiej (ale niekoniecznie) aby pediatra pracował w publicznej przychodni (może być prywatna) tak, aby jeśli zachoruję i ja i dzidzia nie jeździć w kilka miejsc do różnych lekarzy, tylko w jednym miejscu mieć lekarza rodzinnego i pediatre. Dobrze byłoby gdyby ten pediatra mógł się udawać na wizyty domowe no i oczywiście rzecz bardzo ważna - dobre opinie innych mam. Będę baaardzo wdzięczna za każdą odpowiedź. W Łodzi mieszkam od niedawna i nie mam pojęcia gdzie i jak szukać, aby skutek był zadowalający. :)
Pozdrawiam wszystkie mamy
 
Szukam dobrego pediatry-alergologa. Mieszkam obecnie w UK a obecnie do 22 marca jestem w Łodzi. Moja 6 miesięczna córka ma alergię na białko mleka krowiego a tu w Anglii nie przywiązują do tego wagi. Nie można z nikim porozmawiać o wysypce, czy problemach z brzuszkiem. Jak miała 3 miesiące miała straszną skórę dopiero w Polsce powiedzieli, że ma to związek ze skazą. Poza tym mała nie przybiera na wadze tyle ile powinna a o sprawdzeniu główki i bioderek przez lekarza mogę zapomnieć. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
wybierz się najpierw do pediatry (niekoniecznie od razu alergologa) - wiele dzieci ma skazę. Może w Centrum Medicover? Tam byś miała od razu wszystko na miejscu.
 
my z żoną znaleźliśmy informacje o lekarzarz pediatrach na wyszukiwarce medyczna.info.pl
i bylismy z małą w Jarmedzie na Dąbrowskiego
 
Hej
Ja wlasnie chodze do przychodni na traktorowej i odeszla dr.Bieniek i bardzo mnie to zabolało ale rpzyszła dr.Modrzejewska i chodze do niej.
Na Grabieńcu niestety nikogo nie znam
My też chodzimy do Modrzejewskiej i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.Ogólnie fajne lekarki są w tej przychodni.Bo akurat mieliśmy do czynienia z pozostałymi dwiema jak nasza była na urlopie,zarówno u Batorowicz,do której chcieliśmy się zapisać ,ale nie wzieła nas ,bo juz ma za dużo dzieci,jak i u tej drugiej,tylko nazwisko mi wyleciało z głowy.
A o Grabieńcu wśród znajomek słyszałam nie za bardzo dobre opinie.
 
szukam okulisty dla mojej 9-cio miesięcznej córeczki. jak miała 6 tygodni byłam z nią na Grabieńcu, ale dziękuję bardzo!!!!! pani dr taka dziwna :( niby miła, ale taka mało konkretna! jakby chciała się nas pozbyć. kazała przyjść jak mała skończy rok , ale wolałabym teraz iść do innego lekarza. może być prywatnie. możecie kogoś polecić?
 
witam serdecznie. jestem z Teofilowa i wybieram się do przychodni wyznaczyć położną i pediatrę (dopiero spodziewam się dzidziusia). tak sobie czytam i zastanawiam się nad położną, możecie mi którąś polecić? Podobno jakaś położna o imieniu Agnieszka i nazwisku na D jest dobra... czy ktoś zna tą panią? A może polecicie kogoś innego. Co do pediatry to wyczytałam że polecacie którąkolwiek z pań bo obydwie są dobre. .. Mówię o przychodni na Traktorowej. O Grabieńcu to już wogóle nic nie słyszałam.
 
pofatygowałam się dziś do przychodni na ul.Traktorowej i muszę przyznać....jestem w szoku. nie sądziłam że instytucje z takim "klimatem obsługi klienta" jeszcze istnieją. wcale nie dziwię się komentarzom na różnych forach typu "istny prl". Stwierdziłam że muszę poszukać przychodni dla mojej małej gdzieś indziej.

czy któraś z mam- forumowiczek prowadza dziecko do Medic centrum na Rydzowej- tam gdzie jest ryneczek? ta przychodnia ma uprawnienia zwykłego zoz-u i myślę nad zapisaniem tam dziecka i wyborem położnej od nich.
 
reklama
witam serdecznie. jestem z Teofilowa i wybieram się do przychodni wyznaczyć położną i pediatrę (dopiero spodziewam się dzidziusia). tak sobie czytam i zastanawiam się nad położną, możecie mi którąś polecić? Podobno jakaś położna o imieniu Agnieszka i nazwisku na D jest dobra... czy ktoś zna tą panią? A może polecicie kogoś innego. Co do pediatry to wyczytałam że polecacie którąkolwiek z pań bo obydwie są dobre. .. Mówię o przychodni na Traktorowej. O Grabieńcu to już wogóle nic nie słyszałam.
Do mnie ta pani przychodziła i można powiedzieć,że znam ją....
Pomogła i powiedziała mi tylko przy pępku i jak paznokcie obcinać,resztę co ona powinna mi podpowiedzieć co robić przy dziecku i ogólnie wyczytywałam w necie i dowiadywałam się od znajomych.
Ze dwa razy "wysyłała" mi dziecko prawie do szpitala,bo zażółcony był.I raz stwierdziła ,że " na jej oko wydaje się jej" ,że jest niedożywiony.
Oczywiście po "wymuszonej" niejako wizycie u pediatry okazało się że jest wszystko w porządku i trochę się pani pediatra uśmiała,po czym położna widzi,że on nie dożywiony,wagę ma oczach?
Miałam wrażenie,że ta pani przychodzi tylko ,żeby odp...swoją robotę i dostać za to kasę
Tak,że jeśli chodzi o mnie to ja ją odradzam
Chciałam tę drugą położną i zaznaczyłam to ,a przysłali mi tą o nazwisku na D właśnie.Zła byłam jak nie wiem potem
 
Ostatnia edycja:
Do góry